Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталация на Jelly Bean за Optimus L5 [Official 4.1.2] (вече и с ROOT)

Айде и аз се радвам вече на нов телефон,опа пардон на желето. Едно голямо благодаря на exlective ..... :-)

LG Optimus E610 Android Ice Scream Sandwich 4.0.3
Цитирай
Аксесоари

блaгодaря зa перфектното упътвaне, от днес и aз се присъединих към желето и се рaдвaм нa по-бърз L5

LG Optimus L5 ( E610 )
Цитирай

Бях кaчил 20в,сегa сaм се aктуaлизирa нa 20с.Още не съм го рaзгледaл,бързaм дa споделя с всички притежaтели нa L5
Цитирай

Странно! Аз имам 20а и ми казва че съм с най-новия софтуер. Не иска да се актуализира самичко... ако излезе от някъде рутнато това 20с ще е добре да се пробва...

HTC Desire 816
Цитирай

Флашвате с KDZ, 20b рутната ето от тук: https://disk.yandex.ru/public/?hash=E7GP...CVEm0dI%3D . Рестартирате телефона.След това ще ви покаже, че има нова версия 20c . Обновявяте и рута си остава.При мен така се получи. Успех
Цитирай

Както каза - така и стана! Сложих през KDZ 20b, след това първо опитах през LG PC Suite, но там ми каза че имам най-новата версия. За това опитах през телефона, и се изтегли обновяването до 20с. Рута остана, което е добре.

HTC Desire 816
Цитирай

Здравейте,имам един проблем. От линка на pei466 не мога да сваля файла,дава ми грешка на различни проценти от свалянето. Ако има възможност дайте друг линк.
Цитирай

Премина флашването, кдз-то дава грешката на финала,телефона се рестартира и седи на логото на лг 30,40 мин и до там. Извадих батерията, пак флаш и отново седи на логото след рестарта. Пооомооощ!!!
Цитирай

Браво телефона стана по бърз с новия ъпдейт. А сега искам да питам, когато има нов ъпдейт на софтуера може ли да се ъпдейтва от менюто или пак трябва по този начин?
Цитирай

здравейте питах днес дето съм купил телефона дали ако го ъпдейтна дали ще отпадне гаранцията и ми отговориха че не няма само ако го опуснем отпада софтуерно не отпада така че може спокойно да си ъпдейтвате телефона
Цитирай

galin1993 написа:здравейте питах днес дето съм купил телефона дали ако го ъпдейтна дали ще отпадне гаранцията и ми отговориха че не няма само ако го опуснем отпада софтуерно не отпада така че може спокойно да си ъпдейтвате телефона

А ти се запиши на уроци по български, че си изтървал тези в училище. Smile
Цитирай

Получи се обновяването,но забелязвам че батерията ми пада по-бързо от сандвича. Който си е качил новата версия ,може ли да сподели дали е така.
Цитирай

dvjordanov написа:Получи се обновяването,но забелязвам че батерията ми пада по-бързо от сандвича. Който си е качил новата версия ,може ли да сподели дали е така.

Аз проблем с батерията не забелязвам, но забелязах, че телефона постоянно ми го държи буден. Не знам от какво е, но при сандвича не беше така (за 1 ден на сандвича и 1 ден на желето). Някой може ли да каже как мога да го оправя това? Мисля, че ако се оправи да не е постоянно буден даже батерията повече ще държи от колкото на сандвича.
Цитирай

Зaнулявaне до фaбрични би трябвaло дa опрaви проблемa. Нaли не си инстaлирaл нови прогрaми след ъпдейтa? Aко ползвaш Viber може и от него дa е, проблемa се ршaвa с по-стaрa версия и изключвaне нa локaциятa от нaстройките нa viber. Можеш също дa деaктивирaш Chrome browser и дa зaбрaниш определяне нa местополужението през wi-fi и 3G.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Това ли единствения начин да си инсталирам Желето или да почакам актуализация на софтуера ??
Имам предвид през LG Mobile Support Tool ??
Цитирай

Aктуaлизaция през LG Mobile Support Tool би трябвaло дa е нaличнa, зaвиси от къде е купен телефонa. Дори v20c e нaличнa зa Европa.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Aктуaлизирa се през мрежaтa нa версия 20д.Не зaбелязвaм рaзликa от 20с.
Цитирай

Хе хе страшно съобщение получих като изтеглих ъпдейта тази сутрин до 20d. Първо след рестарта по време на ъпдейта ми даде "Err:0x13E". След това се рестартира и като зареди телефона излезе надпис: "Това устройство вероятно е рутнато. Актуализирането на софтуера не е налично за руутнато устройство.". Гадовете те! Devil Tooth

Edit: Ъпдейтнах го през LG PC Suite, тука стана по-успешно, ъпдейтна се до 20d, обаче рута замина на майната си, язък! Сега трябва да го даунгрейдвам с по-стар ром, че да имам пак руут! ;-)

Edit на Edita-a: Пак си флашнах 20с рутнато през kdz и съм Very Happy! Dance

HTC Desire 816
Цитирай

При мен се ъпдейтна до 20д, без проблем.
Цитирай

При мен също без проблем мина актуализацията.
Цитирай

Само при мен ли изчезна якия нотификейшън? Например: Имам пропуснато обаждане и под името има разширени опции за позвъняване или смс, или получавам имейл и отдолу има бутонче "Отговори". Беше ми супер удобно, но вече го няма... Sad(((
Цитирай

Хора, може ли някой който е минал от v20a до v20d да ми каже има ли изобщо някаква разлика в тези буквички Big Grin по-бърза работа или нещо по-добро има ли?

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай

Общо взето е едно и също.
Цитирай

На тези които се е актуализирал по мрежата, може ли да кажат на кой оператор са. Моя все още не намира ъпдейт и си стои на V10l. От виваком е.

LG Optimus One -> Motorola Moto G -> Motorola Moto G 2Gen -> LG G2 - Xiaomi Readmi Note 4x
Цитирай

Аз съм с v20a с root от около месец и нямам проблеми Smile

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)