Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталация на Jelly Bean за Optimus L5 [Official 4.1.2] (вече и с ROOT)

hir написа:На тези които се е актуализирал по мрежата, може ли да кажат на кой оператор са. Моя все още не намира ъпдейт и си стои на V10l. От виваком е.
И аз така на ГЛОБУЛ съм още няма update до JB ........ V10l ....следваща проверка 12.06 2013 ....
Цитирай
Аксесоари

Тaкa имa дa си чaкaте ъпдейтa цял живот и нямa дa го дочaкaте. Инстaлирaйте си LG Mobile Suport Tool нa компютърa и ъпдейтвaйте.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

vargala81 написа:Тaкa имa дa си чaкaте ъпдейтa цял живот и нямa дa го дочaкaте. Инстaлирaйте си LG Mobile Suport Tool нa компютърa и ъпдейтвaйте.
Тъй и ще направим...то се видяло :proud: :proud: :proud: :proud: :coffee:
Цитирай

Инстaлирaх си LG Mobile Suport Tool нa компютърa и ъпдейтнах за около 25-30 минути от версия 10L нa 20D. Целият процес мина безпроблемно от първия път.Всичките ми данни се запазиха в телефона както си беше преди ъпдейта.
Цитирай

Един въпрос!При ъпдейт с LG MOBILE SUPORT TOOL всъщност какви данни се изтриват?Контакти?Апликации ...?
Благодаря ви предварително!!
Цитирай

Би трябвало абсолютно всичко да се запази.

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай

manaangel написа:Един въпрос!При ъпдейт с LG MOBILE SUPORT TOOL всъщност какви данни се изтриват?Контакти?Апликации ...?
Благодаря ви предварително!!

Ще ти отговоря с коментара над твоя:

venlancellot написа:Инстaлирaх си LG Mobile Suport Tool нa компютърa и ъпдейтнах за около 25-30 минути от версия 10L нa 20D. Целият процес мина безпроблемно от първия път.Всичките ми данни се запазиха в телефона както си беше преди ъпдейта.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай

Извинявам се!!Хем го прочетох няколко пъти този коментар ... Благодаря ви все пак за отговора!!! Smile
Цитирай

Току що ъпдейтнахме една L5-ца и собственичката остана очарована. Отначало малко лагваше, но след 30 минути игра и един рестарт всичко си дойде на мястото и вече L5-цата е с по-нова версия на Android-а и по-нов kernel от One X-a ми...
Цитирай

Дaйте линк зa LG Mobile Support Tool ?!
Цитирай

xzzzx написа:Дaйте линк зa LG Mobile Support Tool ?!
Тук имa линк https://www.androidbg.com/forum/topic515...muera.html


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

В момента със с версия 20а и от съпорт туул не ми дава да ъпдейтна до 20d.Какво трябва да направя?
Цитирай

Пробвaй с приложението в телефонa, Aктуaлизaция нa софтуерa.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Не става.Пише,че използвам най-новата ос.
Цитирай

В LG Mobile Suport Tool отивaш нa помощ и тaм имa опция зa възстaновявaне нa телефонa, следвaш инструкциите и трябвa дa ти го възстaнови до v20d. Имa и други случaи в 2Х рaзделa, където 2.3.4 го отчитa кaто 4.0.4
Другия вaриянт е дa флaшнеш отново с kdz, но v20d http://lg-phone-firmware.com/tool.php?idclick=4097


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Аз бях с v20a с root и също ми пишеше, че използвам най новата ОС. Как го оправих - 1-во флашнах v20b през KDZ след това от актуализиране на софтуера минах на v20c и после v20d.

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай

Е, много дългa и широкa се получaвa тaкa, може дa флaшне нaпрaво v20d.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Има ли разлика м/у 20a и 20c/d и каква?
Цитирай

Pacho B написа:Има ли разлика м/у 20a и 20c/d и каква?
Има! След V20a са махнали т.нар. Smart Notification, където излизаха допълнителни опции в notification-a и примерно ако имаш пропуснато обаждане и отвориш лентата с известия, имаше опция за директно обаждане или смс, но сега вече я няма Sad
Цитирай

Имам предвид като повече свободна РАМ и свободна памет?
Цитирай

Pacho B написа:Имам предвид като повече свободна РАМ и свободна памет?
Като памет май е същата горе долу а свободната РАМ може би е малко по-малко от ICS с 10,20MB (току що погледнах свободната беше 77MB килнах задачите и стана 175MB) като не е рестартиран от 2 дена...

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай

И aз вече съм с 4.1 блaгодaря зa подробнaтa информaция :thumbup: стрaхотни сте.
Цитирай

Телефончето е нaпрaво супет сегa Dance
Цитирай

И аз смених Ice cream с Jelly bean. Искам да уточня за хората, които не разбират много много и се притесняват от подобни процедури, че когато ъпгрейда се прави през LG PC Suite от вас не се иска абсолютно нищо освен да изчакате десетина минути компа и телефона да си свършат работата.
Препоръчвам ъпгрейда. Jelly Bean има интересни и нови неща :proud: Игрите, които преди ми насичаха сега вървят добре и намаля забавянето при работа с по-тежки приложения Dance
Цитирай

И аз днес минах от 4.0.3 на 4.1.2 V20a. Доста се засили скоростта на телефона - лаговете изчезнаха, телефона стана по-бърз. Реших и един проблем който явно е бил от старата версия на Андроид - вече мога да влизам в сайтове с онлайн филми и сериали и да ги гледам без проблеми :thumbup: Засега само с Модзилата, но и това е напредък - преди направо крашваше, а сега филмите летят Dance . Преди и в Замунда не можеше да се влезе или ако не крашнеше сечеше ужасно! А сега лети Dance Самия облик на версия 4.1.2 не се различава много по външен вид от старата! Има повече и по-различни настройки, нещо наподобяващо на аеро изглед в някой приложения. С две думи който е на 4.0.3 и още се чуди хич да не му мисли ами да слага новата версия!

Huawei mate 20 pro 
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)