Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталация на Jelly Bean за Optimus L5 [Official 4.1.2] (вече и с ROOT)

Така това е моя извод от v20d към v10l не можеш да върнеш от кдз ,но можеш да се върнеш на v20a от v20d.
Root-а е прекрасен.

Huawei Ideos u8150 (Телефон ,който става само за интернет)
Privileg mid 7m 4.0.3(Rooted) Lg Optimus l5 БЯЛ
Цитирай
Аксесоари

Тaзи сутрин "хaйвaнчето" зaмрънкa зa ъпдейт нaд 20МВ. Някой дa е ъпдейтвaл вече? Че съм с 20d с root и не смея дa тегля, дa не си изгубя root-a. Коя е новaтa версия? Някой? Нещо? ;-)

HTC Desire 816
Цитирай

Аз ъпдейтнах. Добавено е приложението Hangouts и доколкото виждам, само засяга различните апликации на Google. Засега никакви други съществени разлики не виждам.
Цитирай

jorogvm написа:Тaзи сутрин "хaйвaнчето" зaмрънкa зa ъпдейт нaд 20МВ. Някой дa е ъпдейтвaл вече? Че съм с 20d с root и не смея дa тегля, дa не си изгубя root-a. Коя е новaтa версия? Някой? Нещо? ;-)
При мен излиза ъпдейт с размер 372,01 МБ! В момента се ъпдейтва, по-късно ще напиша има ли някакви забележителни промени и дали руутът остава (но почти съм сигурен, че ще замине).
[Изображение: image.jpg]
Цитирай

Инсталирах го през LG PC Suite. Версията беше 20g. След това си изтеглих от руснаците root-ната 20g, преинсталирах през KDZ и работата заспа :-)

HTC Desire 816
Цитирай

jorogvm написа:Инсталирах го през LG PC Suite. Версията беше 20g. След това си изтеглих от руснаците root-ната 20g, преинсталирах през KDZ и работата заспа :-)
Може ли линк към руутнатата версия?
Цитирай

http://yadi.sk/d/SmQI3JlC93NZ7

HTC Desire 816
Цитирай

Здравейте, аз имам един въпрос. Някой знае ли кога ще има нов ъпдейт, защото от близо една година не ми актуализиран телефона. Използвам v20a без роот и телефона запозна пак да ми засича, има ли някакво решение?
Цитирай

Lubomir95 написа:Здравейте, аз имам един въпрос. Някой знае ли кога ще има нов ъпдейт, защото от близо една година не ми актуализиран телефона. Използвам v20a без роот и телефона запозна пак да ми засича, има ли някакво решение?
vargala81 написа:Тaкa имa дa си чaкaте ъпдейтa цял живот и нямa дa го дочaкaте. Инстaлирaйте си LG Mobile Suport Tool нa компютърa и ъпдейтвaйте.

Цитирам Vargala81 ....действай ....!!! Lock Lock Lock Android Android Android
Цитирай

Не съм поствал от доста време, ама да сЪ похвала.

[Изображение: e59880d9649f81641ecfc7d2e48dde67.png]

И аз съм вече с V20G, някой би ли качил руутната версия на някой по-бърз хост? Този направо ме разбива с тези 5kbps.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай

exlective написа:И аз съм вече с V20G, някой би ли качил руутната версия на някой по-бърз хост? Този направо ме разбива с тези 5kbps.
Заповядай!
Линк от data.bg
Цитирай

Някой разгледа ли какво е новото в 20g ,че аз нещо не откривам разлики и нови неща??
Цитирай

fenco написа:
exlective написа:И аз съм вече с V20G, някой би ли качил руутната версия на някой по-бърз хост? Този направо ме разбива с тези 5kbps.
Заповядай!
Линк от data.bg

Благодаря.

xxxman31 написа:Някой разгледа ли какво е новото в 20g ,че аз нещо не откривам разлики и нови неща??

Не знам какво точно очакваш от тези ъпдейти, но главната им идея е да се подобри скоростта на телефона, а не външния вид.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай

На някой да му прави впечатление изключително бързо падане на батерията след UP на V20g ??
Цитирай

xxxman31 написа:На някой да му прави впечатление изключително бързо падане на батерията след UP на V20g ??

При мен е точно обратното - преди го държах на 15% светлина на екрана и издържаше около ден и половина, 2, като по цял ден го ръчкам в даскало (CSR, Subway, Temple Run, музика и т.н.), а сега след ъпдейта е на 60% процента и пак издържа толкова.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай

phone was not found и после finished ... първо на лаптопа, но като видях, че пишете, че искало минимум 10 гб свободни и се преместих на настолния където има над 200 свободни, но пак същата работа... всичко изпълних както трябва и всички пробрами бяха спрени... пробвах няколко пъти но нищо...
Цитирай

assassin007 написа:phone was not found и после finished ... първо на лаптопа, но като видях, че пишете, че искало минимум 10 гб свободни и се преместих на настолния където има над 200 свободни, но пак същата работа... всичко изпълних както трябва и всички пробрами бяха спрени... пробвах няколко пъти но нищо...

Къде някой от нас е казал че се искат поне 10гб свободни? Tooth

Явно не правиш нещо както трябва. Опитай отново като дословно следиш туториала, не знам каква друга причина може да има.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай

exlective написа:
assassin007 написа:phone was not found и после finished ... първо на лаптопа, но като видях, че пишете, че искало минимум 10 гб свободни и се преместих на настолния където има над 200 свободни, но пак същата работа... всичко изпълних както трябва и всички пробрами бяха спрени... пробвах няколко пъти но нищо...

Къде някой от нас е казал че се искат поне 10гб свободни? Tooth

Явно не правиш нещо както трябва. Опитай отново като дословно следиш туториала, не знам каква друга причина може да има.

kavis написа:За успешно инсталиране трябва минимум 10 гига свободна памет нахард диска.При мен също изписваше този надпис и смених лаптопа с настолната машинка и стана за 5 мин., без да сменям темата на класик.Просто тази програма търси много свободно място.Дано съм бил полезен и да не повторяте моята грешка!

Дръпнах драйвъри от сайта на LG и стана (мислех, че тези от архива са за телефона Big Grin), по едно време даде stopped working и дадох close... телефона не можеше да тръгне към 20 минути и после тръгна и всичко е ок за сега Smile
Цитирай

Около 8 минути ми продължи инсталацията.Даде ми ,че програмата е спряла да работи,но телефона се рестартира и беше с новата версия на Андроид. Благодаря ! Smile

LG V10
Цитирай

Правя всичко както е описано в темата и като кликна да Launch-не вижте какво изписва след 5 сек.
http://prikachi.com/images.php?images/226/6632226f.png моля за помощ ?
П.С
До сега нищо не е инсталирано или правено по телефона.
И за първи път се опитвам да се справя.
Цитирай

http://www.filecrop.com/KDZ-LG.html виж от тук си изтегли някоя друга версия :cheers: :cheers: :cheers:

SAMSUNG GALAXY SV (SM-G900F) Shimmer White (lollipop 5.0)
Цитирай

Или виж дали си си инсталирал драйверите. Wink

LG V10
Цитирай

Chuckle написа:Или виж дали си си инсталирал драйверите. Wink
Всичко инсталирах и направих както е описано и не става ... изписва това.
Цитирай

Оправих се благодаря!
Цитирай

В момента съм с v20a и искам да мина на v20d обаче рутнатата версия. Въпроса ми е трябва ли да инсталирам първо не рутната или може директно да сложа тази от линка на колегата fenco в data.bg?

Huawei mate 20 pro 
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)