Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CSR Racing вече за андроид !

Ти имаш малко пари и злато, може да се разминеш Wink
Цитирай
Аксесоари

Взех Агера-та... много е тъпа Tooth Tooth

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

От 3-4 дни играя на мулти и в сезона, който започна сега съм в топ 4%. Интересно ми е горе-долу с колко RP трябва да съм накрая на сезона за да съм в топ3% ... все пак има още 25 дни. Понеже играя без хакове и е трудничко с парите и златото Smile

LG G2 Black 16GB + CloudyG3 v2.1
Цитирай

Без хак можеш накрая да финишираш в топ 3%, обаче трябва много да играеш. Като понапреднеш, винаги си вземай агент, да не губиш репутация, като паднеш от някой.

Аз отначало бях без хак и стигнах до топ 4%, но ме изнерви, че има доста потребители с хак и така...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Да се похваля и аз с рекорд ...


LG G2 Black 16GB + CloudyG3 v2.1
Цитирай

FirestorM написа:Да се похваля и аз с рекорд ...

Как ги постигате тези резултати бе.......?,аз съм на 7,7хх и не мърдам :facepalm:
Цитирай

Аз я играя без хак и винаги съм в топ 1.Имаше само един период в който като играеш с приятелите за 3 звезди и след всяка победа не ми отчиташе третата звезда и ми даваше по 5 злато на победа с Камарото.И бях направил към 300 злато,докато оправят бъга Big Grin Иначе сега имам всички коли към 60.
Цитирай

Колего кажете някакъв хак за пари и коинс без роот моля Smile


Цитирай

1. Кой е най-актуалнят хак за пари?
2. Как се минава мисията за 500ft wheelspin?
3. Как се минава мисията победа на 1ва?
4. Коя кола да си взема за мулти?

Мерси пичове!
Цитирай

Погледни в Класик версията,малко по-надоло.Има редактор на сейфа.Действа.Всякак съм пробвал,купих си колите(почти всички) и после си ги преправих на "про спорт.Само репутацията не може да се излъже.Надписвам си бая,и като направя една гонка онлайн и ми връща моята си реп.

Xiaomi user
Цитирай

Как да преместя играта и сейфа на друг телефон . Smile Smile

 Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C  - Android 6.0.1. | Huawei P20 Black -  Android 8.1 |---> Huawei P40 Pro 
Цитирай

Май ще сменям RUF-a , че като гледам това БМВ си е бегачка.

Privileg MID-10 (продаден), Huawei U8150 (car phone), LG Optimus P920 (продаден), Philips W8510, НТС EVO 3D
Цитирай

Naturalmotion пуснаха Dawn of Titans.
СоС копие игра за момента само iOS(SaudiArabia). Добра графика и анимации.

[Изображение: 1oaCQtz.jpg]

[Изображение: HbbZKcD.jpg]

[Изображение: tFG3vvU.jpg]

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай

Хак за последната версия ?

LG G2 D802 16gb
Цитирай

Някой да изскочи с хак за злато и пари? Гугъл е пълен с гаднички сайтчета, които искат да пращаш смс-и за айфони...
Цитирай

CSR2 - Teaser Trailer


Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)