Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CSR Racing вече за андроид !
#26

за сега с това мога да помогна

How to get unlimited free Gas on CSR Racing
1. Go to Settings and then General and choose Date and Time.
2. Turn off “Set Automatically”
3. Select option “Set Date and Time”.
4. Set the time to one hour forward

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
Аксесоари
#27

За пари и злато доста зор ще видиме , пробвах с Game Killer , GameCih , GameGuardian , най новите версии и нищо не помага , явно хората си разбират от работата. Но иначе играта е направо страхотна , с невероятна динамика и превъзходна графика , какво повече да иска човек

Androidbg Samsung Galaxy S10+ Prism White
Цитирай
#28

освен малко повечко коли да бяха сложили

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#29

Те да бяха сложили ама поне да можеше да ги купуваш със пари а не със злато :facepalm:
Цитирай
#30

При мен "хака" не тръгва изобщо само ме връща на 1-ви левел :facepalm:
Цитирай
#31

хaкa си рaботи,имaм пaри и злaто и всички коли вече Smile)рaзaрхивирaш и зaмествaш пaпкaтa в aндроид /дaтa и. стaртирвaш игрaтa.....мерси много Smile зa хaкчето

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#32

При мен не работи хака преинсталирах всичко и пак не бачка

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#33

мулти може ли ?

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Цитирай
#34

Някой може ли да обясни по точно къде и как се слага този хак,за да тръгне.
Че при мен не работи на Галаксито.

Благодаря предварително

Samsung Galaxy SII GT l 9100 v 2.3.5
Цитирай
#35

Той хака е само за пари как така имаш злато .. :rofl:
Цитирай
#36

Линкълн написа:Някой може ли да обясни по точно къде и как се слага този хак,за да тръгне.
Че при мен не работи на Галаксито.

Благодаря предварително

Хака се слага в Sdcard/Android/data/ слагаш направо цялата папка. Wink

[highlight=#FFFF00]Motorola Moto G 8 GB ||  Android 4.4.4 (Kit Kat)[/highlight]
Цитирай
#37

При мен ме пита за достъп до имейл и след това черен екран. Ще чакам следваща версия.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#38

masterchy написа:Той хака е само за пари как така имаш злато .. :rofl:
Както си бях с версията от началото на темата,без да тегля друга,разархивирах и сложих хака и имам и пари и злато и абс. всичко.....не знам вие какво правите,аз казвам при мен как е,ето вижте сами,как ще е само за пари хака......не съм седнал да лъжа голям смях а,за пари е само хака,не е за злато........??? :facepalm: ето снимка:

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#39

Уж правя всичко както е обяснено и...нищо. Качих хака и ме попита дали искам да продължа със старият профил или нов(като ми изписа, че си имах 4000 пари и 4 злато, колкото си и имах де) и реших да цъкнах нов и всичко бе 0/0...Пробвах няколко пъти и все същото- едно голямо нищо. Само където ми се прецака старият сейф :X Някаква идея как мога да си го върна или да оправя проблема, че бях стигнал до 13то ниво и бих 2/3 пъти боса на 1вият лвл

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
#40

Lorddarkar написа:Уж правя всичко както е обяснено и...нищо. Качих хака и ме попита дали искам да продължа със старият профил или нов(като ми изписа, че си имах 4000 пари и 4 злато, колкото си и имах де) и реших да цъкнах нов и всичко бе 0/0...Пробвах няколко пъти и все същото- едно голямо нищо. Само където ми се прецака старият сейф :X Някаква идея как мога да си го върна или да оправя проблема, че бях стигнал до 13то ниво и бих 2/3 пъти боса на 1вият лвл
Незнам,явно не правите нещо както трябва,аз изтеглих файла с телефона и го разархивирах с es file explorer,като го разархивираш после отваряш папката с root explorer и другата папка вътре копираш и заменяш,а не самата папка дата....тази папка: com.naturalmotion.csrracing

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#41

Аз също съм с хака и имам и пари и злато ... Значи аз направих така кеша си го сложих отделно в сд/андроид/обб ,а хака в сд/андроид/дата ето това направих и всичко си е точно .... Smile

LG G2 16GB BLACK
Цитирай
#42

И това сега пробвах- пак същото...попита ме дали искам да направя нов профил или да върна старият на 4 лвл и ...нищо. Явно ще се играе по-нормалният начин за сега

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
#43

И аз го правя така, после пускам играта, дава първите два надписа и после черен екран... Sad
Цитирай
#44

Дава ми да си я изтегля от маркета и нищо повече , а съм сложил кеша , незнам защо така , някой ако знае да сподели Smile
Цитирай
#45

Вие с хакове се мъчите, а пък аз с моя desire на 3 години се мъча да я подкарам с колкото се може повече FPS. Засега я махам, защото ме нерви да играя на 10FPS

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#46

Пак че ти тръгва Big Grin
мен ме спира - FC
Цитирай
#47

Аз на Типото я подкарах и върви добре, ама не виждам голяма разлика с Drag racing И откъм идея е абсолютно същата :unknw:

Lenovo A536
Цитирай
#48

На Xperia Miro върви перфектно, но както каза колегата по-горе, Drag Racing с по-добра графика.Нищо ново, освен графиката и колите.Не мисля, че в тази игра има бъдеще.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#49

Само аз ли не мога да я подкарам? Слагам кеша в "android/obb", но когато вляза в играта иска да дърпам от гугъл плей. Със СГС+ съм с cianogen mod 9 rc5
Цитирай
#50

BlackBone написа:Само аз ли не мога да я подкарам? Слагам кеша в "android/obb", но когато вляза в играта иска да дърпам от гугъл плей. Със СГС+ съм с cianogen mod 9 rc5
и на мен ми се получава така, и аз съм със същия телефон, със стоков

LG G3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)