Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CSR Racing вече за андроид !
#76

JuStIc3 написа:Ми аз пък със същия тоя ICS съм подкарвал и DH3 , NFS, Real Racing 2 и всичко което съм пробвал е вървяло
Xperia линията от 2011г. е с кернел 2.6.32.9 ,който е идеален за GB,но за ICS не става.За ICS е необходим кернел 3.0.X за да работи телефона като хората!
Е вече имаме и този кернел,благодарение на кадърните разработчици от XDA Tongue ,дори сега си флашвам андроид 4.2 за да го пробвам с новото кернелче Tooth ,така,че преди да определиш някой пост за пълна глупост проучи нещата Smile

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
Аксесоари
#77

Пичове ''HACK - a'' е перфектен. Направих го точно както е описано от колегите и трагна без грам проблеми. Много благодаря ... Rock Rock Rock Rock

Samsung Galaxy NOTE 2
Цитирай
#78

Само не разбрах, златото може ли да се променя ?

Lenovo A536
Цитирай
#79

Сложих лекарствот за парите по описания начин, тръгна за момент имах много пари. Поиграх малко и ме изхвърли. После, като пуснах ме върна в началото със 0 пари, като ме пита дали искам да ми възстанови профила от някакъв сървър! Нещо не се получи с това лекарство...

Never Settle 7T Pro
Цитирай
#80

При мен тръгна сейфа с парите, минах всички състезания и изтрих играта! :-D

i5 32GB | SONY P | S3 NEO
Цитирай
#81

Много странно, пак ми го направи този номер. Слагам файловете, отварям играта с много пари играя примерно 2-3 състезания и ме изхвърля...

Never Settle 7T Pro
Цитирай
#82

При мене като е включен интернета и парите изчезват..
Цитирай
#83

И при мене тръгна с хака, но с толкова много пари и злато се обесмисля идеята на играта

Note 2 Grey (16GB)ex, Note 3 jet black (32GB)
Цитирай
#84

доста интересна игра :thumbup:
Цитирай
#85

Дали ще ни пуснат мулти скоро? Някой с информация?

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#86

Изглежда ми готина, свалям я, че без това не мога да си намеря една хубава игра и постоянно качвам, и трия.

Отзиви за играта по-късно.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#87

Много яка игра Smile
Цитирай
#88

Мисля че хака по добре да не го използвате и да го премахнете като линк изцяло.... Губи се кефа от цялата игра.
Цитирай
#89

Хубаво е без хак, понеже като пуснат мултиплейър за Андроид, ще можем да си ползваме колите Smile .

Ето ги моите постижения :


Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#90

Могат ли да се продават колите, които не ни трябват? И има ли хак за руутнати телефони?
Цитирай
#91

НЕ работи хака на рутнат телефон Wink Galaxy S3 4.2.2 Android Revolution HD 32

SGS3 Android Revolution v32
Цитирай
#92

Здравейте, тегля играта от маркета, слагам хака в папката "data" , преди да ми излезнат играчите екрана на играта остава черен.?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#93

Някой да помогне.?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#94

pfoenixx написа:Някой да помогне.?

просто играи без хак

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#95

mavrut написа:
pfoenixx написа:Някой да помогне.?

просто играи без хак

Без хак е почти невъзможно.? Горивото ми свърша много бързо.?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#96

няма невъзможни неща, аз я превъртях без хак, просто се иска повече чакане и игране

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#97

mavrut написа:няма невъзможни неща, аз я превъртях без хак, просто се иска повече чакане и игране

Аз питам, за хака не питам, как да се справя без него.

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#98

pfoenixx написа:
mavrut написа:няма невъзможни неща, аз я превъртях без хак, просто се иска повече чакане и игране

Аз питам, за хака не питам, как да се справя без него.

За да ти работи хака трябва да спреш интернета.

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#99

BG_WAKKO написа:
pfoenixx написа:
mavrut написа:няма невъзможни неща, аз я превъртях без хак, просто се иска повече чакане и игране

Аз питам, за хака не питам, как да се справя без него.

За да ти работи хака трябва да спреш интернета.

Нямам интернет на телефона.? Просто когато поставя хака, играта тръгва и преди да ми излезнат състезателите екрана остава/става черен.?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай

pfoenixx написа:
mavrut написа:
pfoenixx написа:Някой да помогне.?

просто играи без хак

Без хак е почти невъзможно.? Горивото ми свърша много бързо.?

просто превърташ часовника с час напред и горивото магически се пълни Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)