Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Работа с Odin и флашванe на Стоков ROM
#76

Извинявам се за глупавия въпрос, но някой може ли да ми обясни каква е разликата между Bulgaria (GBL) ; Bulgaria (BGL) и Bulgaria (VVT)... по напред колегите бяха писали, че са инсталирали Germany и нямат проблем какъв е смисъл като има Bulgaria... Извинете ме за въпросите, но съм нов Smile
Цитирай
Аксесоари
#77

https://www.androidbg.com/forum/post1037...l#p1037894

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#78

centur написа:https://www.androidbg.com/forum/post1037...l#p1037894
Благодаря за бързия отговор... Моята версия е BGL мога ли да сложа за Германия примерно или няма никакъв смисъл... Благодаря !
Цитирай
#79

ivanivanov0607 написа:Благодаря за бързия отговор... Моята версия е BGL мога ли да сложа за Германия примерно или няма никакъв смисъл... Благодаря !

С каква цел искаш да слагаш за Германия?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#80

vladi_i написа:Аз от неделя съм с 4.2.2. стоков РОМ за Германия.
За момента никакви проблеми и бъгове, освен някой от приложенията който трябваше да се преинсталират, не върнах заводските настройки.
Ревю е направено в тази тема, както да се видят новите неща http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2388727.
защото сега с кой съм имам проблема (бях писал тема дори рестартира се телефона и т.н. и мисля че е от firmware....) Колегата е писал, че е с този за Германия няма проблеми... заради това взех Германия за пример, не че непременно искам точно с него... И друг въпрос какво значение има оператора. В смисъл какво ще стане (аз съм на Мтел, телефона е вземан от технополис т.е. няма нищо общо с Мтел) да сложа firmware за глобул...
Цитирай
#81

Ха това е доста старо, да бях за Германия дори рутнат и не съм имал никакви проблем с него, чета за бързо падане на батерия, рестартиране и други проблеми не е имало такова нещо - няма го за съжаление във форума на xda отделно трябва да се сложи CSC.
Моят е от техномаркет има за не брандирани BGL, като влезеш на recovery пише какъв ти кода на CSC.

One+ 3Т
Цитирай
#82

Има нов фърм за Германия 4.2.2 от месец март тази година. Споделете мнение за него, ако го ползвате. Промени по брояча, нови неща, променя ли се CSC и какво е ? Надявам се да излезе до месец, най-късно два и за BGL версията този up.
Цитирай
#83

Само искам да коментирам, че линка към фърмуеара от първия пост е силно неактивен, поради щото Hotfile са прекратили дейност.
Цитирай
#84

Здравейте....в момента съм с андроид 4.4.2 естествено руутнат и от известно време се замислям да мина пак към стоков ром . Въпросът ми е. Мога ли да си флашна стоковия ром без один, а по стария и изпитан начин....recovery mod-->install zip form sdcard ?
Цитирай
#85

Добре де... ?! Тегля от официалния сайт на самсунг точно това което ми трябва вече 4 пъти, но когато дойде време за разархивиране на изтегленото нещо ми дава че е corrupted архива ? В моя телевизор ли е грешката или ? :wall:

едит: иначе се опитвам от CM11 Build 9 да се върна към стоковото 4.2.2 че нещо не ме грабна особено ц-мода

Samsung Galaxy S2+ < пенсиониран
Samsung Galaxy S4 Value Edition Silver < пенсиониран
Samsung Galaxy A5-2016 GOLD < пенсиониран
Huawei P20 Blue
Цитирай
#86

Freddo написа:Добре де... ?! Тегля от официалния сайт на самсунг точно това което ми трябва вече 4 пъти, но когато дойде време за разархивиране на изтегленото нещо ми дава че е corrupted архива ? В моя телевизор ли е грешката или ? :wall:

Не е в теб грешката и при мен е същото.........

HTC Desire 300,HTC Desire 500,Samsung Galaxy S II Plus GT-I9105P
Цитирай
#87

За какъв стоков 4.2.2 говорите. Гледам за S2 има до 4.1.2
http://www.sammobile.com/firmwares/
Искам да си върна S2 та стоково състояние и затова искам файлове за Один, или ако може по друг начин дето питаше някой от колегите през рекавъри.
Цитирай
#88

Защото това е раздела за S2+ Smile
Цитирай
#89

Ма четете ги тия неща де. Мигам вече няколко минути. Сори. :facepalm:
Цитирай
#90

Има нов firmware за Люксембург, някой знае ли какво ново има в него ?

линк



Edit: Сложих го, работи добре. Кернел-а е нов, което ме навежда на мисълта, че сигурно ще има още ъпдейти (дано стигне поне до 4.4.х) Smile

Samsung Galaxy J5 2015 Stock 6.0.1
Samsung Galaxy S II Plus Stock 4.2.2
Samsung Galaxy Tab II 7" Stock 4.2.2
Цитирай
#91

(2015-04-07, 13:33:38)draganoff написа:  Има нов firmware за Люксембург, някой знае ли какво ново има в него ?

линк



Edit: Сложих го, работи добре. Кернел-а е нов, което ме навежда на мисълта, че сигурно ще има още ъпдейти (дано стигне поне до 4.4.х) Smile
Здр.коя версия кернел се води в този ром,имали някакви промени в рома?

Samsung а52s
Цитирай
#92

(2015-04-07, 20:42:14)jivkotobg написа:  
(2015-04-07, 13:33:38)draganoff написа:  Има нов firmware за Люксембург, някой знае ли какво ново има в него ?

линк



Edit: Сложих го, работи добре. Кернел-а е нов, което ме навежда на мисълта, че сигурно ще има още ъпдейти (дано стигне поне до 4.4.х) Smile
Здр.коя версия кернел се води в този ром,имали някакви промени в рома?

Аз също не намирам changelog за новия ъпдейт.Най-вероятно е фикс на 4.2.2, който евентуално ще подобри работата на телефона.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#93

(2015-04-07, 20:42:14)jivkotobg написа:  
(2015-04-07, 13:33:38)draganoff написа:  Има нов firmware за Люксембург, някой знае ли какво ново има в него ?

линк



Edit: Сложих го, работи добре. Кернел-а е нов, което ме навежда на мисълта, че сигурно ще има още ъпдейти (дано стигне поне до 4.4.х) Smile
Здр.коя версия кернел се води в този ром,имали някакви промени в рома?

Здрасти, промени не виждам, changelog също и аз не намирам а версията на кернела е 3.0.31-2822071 dpi@SWDB4812 #1.
Като ли, че работи малко по-бързо, но или е така или си въобразявам... Smile

P.S. След като го сложих имаше app Samsung GO, което по принцип не е съвместимо с нашите устройства (поне така казва google play).

Samsung Galaxy J5 2015 Stock 6.0.1
Samsung Galaxy S II Plus Stock 4.2.2
Samsung Galaxy Tab II 7" Stock 4.2.2
Цитирай
#94

Здравейте, при опит да флашна 4.4.2 официален за с2 плюс ми дава грешка изписва ми FAIL!, сложил съм в PDA рома, телефона е в Download  режим всичко е както трябва да е? на какво се дължи това, купих го със къстъм ром, но искам оригинален ПОМОЩ!!!!

Nokia E51; Nokia E52; Nokia N96; Nokia N73ME; Nokia N8; Nokia 3250; Sony Xperia X8; Sony Xperia X10 ; Sony Ericsson Aino; hTC Desire X; hTC Wildfire S; iPhone 4; iPhone 5; iPhone 5S  iPhone 6 iPhone 6S; iPhone 7; iPhone 8Plus; SGS Advance; SGSII; SGSII Plus; SGSIII LTE; SGS6Edge; SGS7Edge; SGJ7 2016; SGJ7 2017; SGS8 Plus ; Huawei P8 Lite; Huawei P20 Pro

Цитирай
#95

Официален 4.4.2 за S2 + няма. Разгледай важните теми в раздела. Там има описание как да флашнеш стоков ROM, като такъв може да изтеглиш от sammobile.com.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#96

4.2.2 объркал съм? А зашо е тази грешка някой, ще ми помогне ли?

Nokia E51; Nokia E52; Nokia N96; Nokia N73ME; Nokia N8; Nokia 3250; Sony Xperia X8; Sony Xperia X10 ; Sony Ericsson Aino; hTC Desire X; hTC Wildfire S; iPhone 4; iPhone 5; iPhone 5S  iPhone 6 iPhone 6S; iPhone 7; iPhone 8Plus; SGS Advance; SGSII; SGSII Plus; SGSIII LTE; SGS6Edge; SGS7Edge; SGJ7 2016; SGJ7 2017; SGS8 Plus ; Huawei P8 Lite; Huawei P20 Pro

Цитирай
#97

Коя грешка ти изписва?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#98

Тръгва да флашва рома и ми изписва с червен цвят FAIL.

Nokia E51; Nokia E52; Nokia N96; Nokia N73ME; Nokia N8; Nokia 3250; Sony Xperia X8; Sony Xperia X10 ; Sony Ericsson Aino; hTC Desire X; hTC Wildfire S; iPhone 4; iPhone 5; iPhone 5S  iPhone 6 iPhone 6S; iPhone 7; iPhone 8Plus; SGS Advance; SGSII; SGSII Plus; SGSIII LTE; SGS6Edge; SGS7Edge; SGJ7 2016; SGJ7 2017; SGS8 Plus ; Huawei P8 Lite; Huawei P20 Pro

Цитирай
#99

Здравейте, някой ще може ли да прати линк за сваляне на софтуера за България от друг сървър/сайт, че през саммобиле ми дава грешка, понеже правели нещо със сайта... Пробвах и на линковете по-горе но не мога да го изтегля.

Благодаря

п.п. След два дена опит, успях да подкарам софтуера да се славя Smile

* Phone: hTC Sensation S-OFF * ROM: ViperS 5.2.0 | Android 4.1.2 | Sense 5 * Battery: Anker 1900 mAh *
* Phone: SONY Xperia Z3 Compact (D5803) * ROOT *
* Phone: HTC 10 *
Цитирай

Здравейте.Моля за помощ от Пловдив евентуално или онлайн.
Имам SII+ който влезе в Android system recovery и от там нищо.От никъде не иска да се зареди.
Четох тук и пробвах с този Один но не разпознава тел.Киис също.
Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)