Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Работа с Odin и флашванe на Стоков ROM

На компютъра имаш ли инсталирани драйвери за мобилни телефони на Samsung?

D_coffee
Цитирай
Аксесоари

Натисни reboot system now и ще стартира.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здравейте на всички .Мисля , че вече убих моят телефон Samsung GT I9000 след смяна на фърмуера той просто угасна . Моля за помощ.Благодаря предварително
Цитирай

Дай линк към софтуера, който му инсталира. В Один някакви отметки слагал ли си? Можеш ли да влезеш в recovery?

D_coffee
Цитирай

И с какъв телефон си последно,защото казваш,че модела ти е Samsung S2,а търсиш помощ в раздела за Samsung S2 Plus,който е коренно различен телефон.И,ако не си флашнал правилния ром за твоя модел е възможно и да си го "убил".

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

какво точно е това
Цитирай

Кое?

D_coffee
Цитирай

да сложиш стоков ром изтривали нещо
Цитирай

Нищо няма да се изтрие, ако флашнеш стоков ром с Один. Но след флаша е добре да се направи ресет (всичко ще се изтрие - приложения, снимки, файлове и т.н.).

D_coffee
Цитирай

когато цукна в рекавърито wipe cache partition ми дава грешка и се рестартира как мога да го оправя
Цитирай

Някой може ли да ми даде линк да си изтегля firmware , но да не е от саммобиле, защото нета ми спира и с него и тегленето и за 3 път вече опитвам и не става? Ще съм много благодарен! Smile
Цитирай

http://samsung-updates.com/latest-firmware/

D_coffee
Цитирай

(2016-03-04, 16:43:46)mitko1pr написа:  http://samsung-updates.com/latest-firmware/

От същото място го тегли...
Цитирай

Излиза ми като на колегата FAIL.
Това MD5 от разширението трябва ли да се изтрие или не???
I9105PXXUBOB2_I9105PVVTBOD1_I9105PXXUBNG2_HOME.tar.md5

Оправих се: Явно няма нужда, с ODIN 3.10.7 всичко е ОК.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)