Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung I9305 Galaxy S3 4G

как да деактивирам съобщението за актуализация на политическа защита, появява се когато се свържа с wifi, с руут съм.

HUAWEI P9 LITE
Цитирай
Аксесоари

Или го деинсталираш или замразяваш с Titanium или го актуализираш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

благодаря


а как се казва това приложение, за защитата.то само платената версия може да замразява..


[note=Модератор]8. Публикуването на няколко поредни мнения в рамките на 48 часа едно от друго не се разрешава. Редактирайте първото![/note]

HUAWEI P9 LITE
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/post1263...l#p1263015

В тази тема е описано.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Почви ми се и друг бъг ама не знам дали е от рома или от някое приложение.Като набера някой той вдига и след 2 секунди вече не се чуваме а аз не мога да затворя разговора.Червената слушалка ми е по светла и неактивна. Изтрих кешовете и се оправи засега...Май ще префлашна на немскиО и аз преди бях с него 4.3 и не съм имал проблеми.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Искам да попитам тези от вас, които са с немският 4.4.4 имате ли:
- иконката на камерата при заключен екран ?
- музикалния плеър, който трябва да се показва на целия заключен екран ?

Защото аз тези неща ги нямам Lol с малко изключение за музикалният плеър, който се появява за няколко секунди от време на време.

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

При мен ги няма, дали не се вадят допълнително?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

не не са допълнително, пробвах всичко, което трябва да се направи да се покаже music app обаче не става.

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

Това си е до настройка на плеара и лок скрийна за камерата.

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай

всякакви клипче и статии прочетох, следвам стъпките нищо не става.

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

deniChka написа:Искам да попитам тези от вас, които са с немският 4.4.4 имате ли:
- иконката на камерата при заключен екран ?
- музикалния плеър, който трябва да се показва на целия заключен екран ?

Защото аз тези неща ги нямам Lol с малко изключение за музикалният плеър, който се появява за няколко секунди от време на време.
Здравей!

По подразбиране няма изнесена иконка за камерата при заключен екран - това не е бъг, просто е така. Ако искаш да си сложиш такава, влизаш в Settings -> Device -> Lock screen, включваш Multiple widgets и влизаш в него. След това кликаш върху Favorite apps or Camera и останалото го знаеш. Wink
Под "музикален плеър", Google Play ли визираш? PowerAmp и Spotify излизат при заключен екран на цял.


Приятен ден! Smile

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

При мен има по подразбиране бутон за камера.Ама аз съм с полския.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Направила съм тази настройка - не излиза. А за музиката, преди както си имаше уиджет на закл. екран и сега явно има, но е целият екран. Гледах видео, на което е показан S3 LTE с немския 4.4.4. Имаше и иконката и музикалния уиджет. Иконката по същите стъпки я изкарват, но при мен не се получава, а уиджета просто си излиза като пуснеш някоя песен. Това е клипчето: [video]http://m.youtube.com/watch?v=RWRve2wX5V4#[/video]

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

@deniChka, при мен без значение от кой плеър си пусна музика и след това на заключен екран се визуализира на цяло - Music (вградения плеър), PowerAmp и Spotify, както съм писал по-горе, но не бях сигурен за вградения плеър, но сега го пробвах и е наред. Smile
Иначе и при мен не може да постави камерата на началния екран от настройката, която съм дал по-горе, дори и любими приложения (другата опция). Не знам защо не работи при немския ром, но не ми и трябват в интерес на истината.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

:/ яд ме е за плеъра.

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

От къде да замразя това скапано известие за политическа защита ,кнокс съм го забранил но пак ми излиза това...Свържа ли се с wifi веднага ми излиза това известие.

HUAWEI P9 LITE
Цитирай

Ivan_Bonev написа:@deniChka, при мен без значение от кой плеър си пусна музика и след това на заключен екран се визуализира на цяло - Music (вградения плеър), PowerAmp и Spotify, както съм писал по-горе, но не бях сигурен за вградения плеър, но сега го пробвах и е наред. Smile
Иначе и при мен не може да постави камерата на началния екран от настройката, която съм дал по-горе, дори и любими приложения (другата опция). Не знам защо не работи при немския ром, но не ми и трябват в интерес на истината.
Наистина ли не можеш да сложиш камера на локскрийна.Тъкмо се бях засилил да слагам немския ,но ми трябват шорткъти на локскрийна включително и за камерата.С някое приложение не става ли?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

gibson58 написа:
Ivan_Bonev написа:@deniChka, при мен без значение от кой плеър си пусна музика и след това на заключен екран се визуализира на цяло - Music (вградения плеър), PowerAmp и Spotify, както съм писал по-горе, но не бях сигурен за вградения плеър, но сега го пробвах и е наред. Smile
Иначе и при мен не може да постави камерата на началния екран от настройката, която съм дал по-горе, дори и любими приложения (другата опция). Не знам защо не работи при немския ром, но не ми и трябват в интерес на истината.
Наистина ли не можеш да сложиш камера на локскрийна.Тъкмо се бях засилил да слагам немския ,но ми трябват шорткъти на локскрийна включително и за камерата.С някое приложение не става ли?

има в Play Store различни приложения за локскрийна и става много неща да си слагаш, явно при някои не става.

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

gibson58 написа:Наистина ли не можеш да сложиш камера на локскрийна.Тъкмо се бях засилил да слагам немския ,но ми трябват шорткъти на локскрийна включително и за камерата.С някое приложение не става ли?
За не можене, не може да се сложи, спор няма. Пробвах го повече от 10 пъти и резултата е един и същ, като имаш в предвид, че всичко ми е стоково и нямам друг лаунчер. Предполагам, че с някой локсрийн няма да имаш ядове, но не съм пробвал го пробвал. Просто не ползвам друг освен стоковият локсрийн. Ако решиш все пак да пробвам, пиши за резултата. Smile

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

май е малко опасно да се ползват разни случайни приложения за заключване на телефона.Ако стане гаф с него,край!Само флаш оправя нещата.
Явно все пак има разлики в по-новите версии.За сега оставам с този,ако излезе по нов ,ще го пробвам.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

gibson58 написа:май е малко опасно да се ползват разни случайни приложения за заключване на телефона.Ако стане гаф с него,край!Само флаш оправя нещата.
Явно все пак има разлики в по-новите версии.За сега оставам с този,ако излезе по нов ,ще го пробвам.
Под приложение за локскрийн заменящо стоковият, визирах някое популярно и изпитано, като това например. Wink Просто ти предоставя далеч повече възможности за персонализиране, включително нови анимации, добавяне на иконки, уиджети, известия и т.н. Не виждам с какво може да навреди. Все пак ти си решаваш, аз само предлагам.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

A ти с това можеш ли да сложиш бутон за камерата?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

gibson58 написа:A ти с това можеш ли да сложиш бутон за камерата?
Да, с WidgetLocker можеш да добавиш иконка на камерата, както и на всяко друго приложение/уиджет. Лично го тествах Toку-що. Изтегли си платената версия, 2.4.3 е последната и си угоди на душата и сърцето.

Приятна вечер! Smile

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Благодаря ,колега.Лека вечер.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Здравейте,има ли смисъл да сменя галаксито със следващия s4 ,или да не се занимавам Smile

HUAWEI P9 LITE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)