Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung I9305 Galaxy S3 4G
#26

joro_bul написа:За мен GT-I9305 е най-добрия тел. докато S4 не се докаже като такъв. :cheers:
След няколко дни с телефона и аз съм на същото мнение, единствено в с4 има повече функции със сензорите и камерата е по-хубава, и това е! Аз лично съм страшно доволен за момента, като моя има и малки проблеми с високоговорител, който се е развалил при лошо падане.
Цитирай
Аксесоари
#27

Някой дали може да каже реално стравнение на берията на и9300 и и9305 ? И аз много се между двата модела ... много ме съблазняват 2Г РАМ Smile ама батерията найстина ме притеснява
i9300:
Stand-by Up to 590 h (2G) / Up to 790 h (3G)
Talk time Up to 21 h 40 min (2G) / Up to 11 h 40 min (3G)

i9305:
Stand-by Up to 580 h (2G) / Up to 390 h (LTE)/ 510 h (3G)
Talk time Up to 16 h (2G) / Up to 11 h (3G)

Дали ще правят Омега ром за този модел ? Доколкото разгледах засега не са казали точно.. http://omega-roms.net/blog/
Цитирай
#28

И аз като теб се чудя Wink 305 ли да е или направо 4-та. Но пък в четворката единственното което ме радва е инфрареда и по добрата камера. Гледам че в XDA си има подраздел за 305 версията. Дали някой добър човек може да отвори и тука подобна тема да видим докъде ще я докараме Smile
Поздрави!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#29

dingila написа:И аз като теб се чудя Wink 305 ли да е или направо 4-та. Но пък в четворката единственното което ме радва е инфрареда и по добрата камера. Гледам че в XDA си има подраздел за 305 версията. Дали някой добър човек може да отвори и тука подобна тема да видим докъде ще я докараме Smile
Поздрави!
Гледам вече в БГ се предлага S4 mini и аз сериозно се разколебах за 9305 Sad

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай
#30

dingila написа:... Но пък в четворката единственното което ме радва е инфрареда и по добрата камера...!

Значи единственото нещо което те радва в С4 остава по-добрата камера, защото и S3 i9305 има инфрачервен порт.

А някой знае ли дали при i9305 има проблем с дефектни чипове както при i9300 ? Изобщо дали има някакви фабрични дефекти? Чудя се с какво да се зарадвам покрай Коледа (че и Христо се казвам) samsung galaxy s3 i9305 или motorola razr maxx / maxx HD Christmas S3 i9305 ме радва доста от към хардуер, малко ми тънее в ръката, но с по-голяма батерия и друг капак ще стане идеален, но останах със страх от S3 i9300 с неочакваната смърт. Та споделяйте какви проблеми сте имали/имате та да се знае де му са дефектите.
Цитирай
#31

i9305 няма инфрачервен порт!!! Може би е станала грешка

Samsung Galaxy S III GT-I9305 Titanium Grey 4.4.4 Stock
Samsung microSDHC 32GB Class 10 Plus Grade 1
Цитирай
#32

Здравейте колеги! Дали някой има инфо за i9305 дали се произвежда за европейския пазар или е не. Въпросът ми е породен от възможността да го купя от България от онлайн магазин и ОМНИАКОМ да не ми признаят гаранцията. Благодаря ви!

SGS IV Black Mist stock
Цитирай
#33

ives написа:Здравейте колеги! Дали някой има инфо за i9305 дали се произвежда за европейския пазар или е не. Въпросът ми е породен от възможността да го купя от България от онлайн магазин и ОМНИАКОМ да не ми признаят гаранцията. Благодаря ви!

Доколкото имам информация, не само се произвежда, ами даже има и БГ меню. А от един онлайн магазин даже се учудиха на въпроса ми за гаранционен сервиз в БГ, понеже: "той е произведен за европа и се продава легално в българия с 24м. гаранция към омниаком."

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай
#34

Благодаря много колега! Това звучи доста обнадеждаващо! Все пак мисля да отида до офиса, да взема IMEI на апарата и да го проверя в ОМНИАКОМ, което било най-сигурния начин да се разбере дали има гаранция. Ще споделям впечетления ако всичко мине по вода. Благодаря още веднъж! :thumbup:

SGS IV Black Mist stock
Цитирай
#35

В крайна сметка колеги се метнах на СГС 4, поради това, че в ОМИАКОМ не излиза модела GT-I9305 и не можаха да направят справка дали има гаранция. За сметка на това сегашната ми покупка бил за Ирландия и имал гаранция, така че я налазих. Успех на всички сас СГС 3 4G!

SGS IV Black Mist stock
Цитирай
#36

Имам телефона от няколко дни. Показва ми че имам 10 гб памет как е възможно може ли някак да проверя параметрите на телефона от телефона?
Цитирай
#37

Ползвайте тази търсачка, де! За днес само 3 подобни теми/коментари.
Паметта ти се води 16GB, но никога няма да я видиш толкова. Не малки части са отделени за видеоускорител, ОС и т.н.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#38

От няколко дни съм с този телефон. Купиха ми го от Дубай и има някаква международна гаранция и най-близкия офис е в Гърция. Та въпроса ми е какво да направя, че да имам гаранция в БГ, че не съм много наясно!? Smile
Цитирай
#39

Извън ЕС не се признава гаранция.
Пожелавам ти никога да не ти потрябва.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#40

Е не може ;и да се направи нещо ? Застраховка,гаранция и аз не знам. Просто ако се наложи да отиде на сервиз да има нещо
Цитирай
#41

Разбрах, че до края на годината ще се пусне 4G мрежа в България Smile)) Страхотна новина за ползващите този телефон.
Цитирай
#42

Идеално, тогава ще можем да се радваме на дори по-малко издържаща батерия Tooth

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#43

Е зависи по колко време ти е включен интернета, как го ползваш и т.н. Моята батерия държи 1 ден при нормално ползване и съм доволна.
Цитирай
#44

Колеги някой да знае ще има ли ъпдейт към по нова версия за нашите телефончета. И да попитам още нещо някой чувал ли е 9305 да мре като 9300?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#45

Последния ъпдейт, който автоматично изтеглих е 4.1.2 / I9305BVBMF1 .
За сега не е "умирал" Smile , макар и да е падал доста пъти, доста лошо. Поне го пази силиконовия скин.
Единствения минус е недостатъчната батерия, която просто е твърде малка за телефон с такъв капацитет.

Samsung Galaxy S III LTE I9305 , 2GB RAM , 4.4.4 KitKat [STOCK] I9305XXUFNI3
Цитирай
#46

Dollie написа:Разбрах, че до края на годината ще се пусне 4G мрежа в България Smile)) Страхотна новина за ползващите този телефон.

Очаква се БСК да пусне LTE мрежа и с удоволствие ще пробвам мрежата Smile а за запиталите - дали има умрели 9305, отговора е да но от изпускане от високо и примерно падане в 00, внезапна смърт няма отчетена за сега. За батерията не знам дали държи по-малко от 9300 но аз си взех още една и нямам проблем с тоцитеSmile

Galaxy S22 Ultra Phantom Black 12GB/1TB
IPhone 13 Mini, Fenix 6X Pro Solar
Цитирай
#47

kamenov.ev написа:Последния ъпдейт, който автоматично изтеглих е 4.1.2 / I9305BVBMF1 .
За сега не е "умирал" Smile , макар и да е падал доста пъти, доста лошо. Поне го пази силиконовия скин.
Единствения минус е недостатъчната батерия, която просто е твърде малка за телефон с такъв капацитет.


При мен е I9305XXBME1, това по ново или по старо е?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#48

След 4.1.2 и дефектните 9300 не "мрат" вече.
Цитирай
#49

Здравейте и от мен.
От днес и аз съм със Galaxy S III LTE i9305.
Все още го ползвам без карта, тъй като е купен от Англия, а и моята карта не е микро и трябва да си заявя от оператора, че искам такава.
Малко съм като индианец и свиквам с него, защото до сега си ползвах обикновен телефон (Nolia E52) и всичко ми е супер ново.
Изтеглила съм си упътването от сайта на самсунг и ще се запознавам и с него (цели 178стр. като гледам).
Четейки форума цяла седмица реших, че няма да го руутвам, защото нямам какво толкова специално да правя на него.
Цитирай
#50

И аз днес го чакам да ми пристигне и вече се чудя как да го рутвам.Ама май няма къде да си задаване въпросчета тук за този модел... Rolleyes

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)