Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung I9305 Galaxy S3 4G

Много бъгове ми излезнаха в тоя полски ром.Слагам Немския!

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
Аксесоари

Странно ,до сега нямам още бъг , а сам с полския ,рутнах го наскоро Smile

HUAWEI P9 LITE
Цитирай

Щом си с 9305 мисля че няма смисъл за S4 виж за нещо с 3Gb рам може да се замислиш. Какво не му харесваш на твоя или просто искаш пръснеш едни пари за да си вземеш нещо друго

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

Koe e последното рековери на PhilZ Touch и от къде да го изтегля?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Spunk написа:Щом си с 9305 мисля че няма смисъл за S4 виж за нещо с 3Gb рам може да се замислиш. Какво не му харесваш на твоя или просто искаш пръснеш едни пари за да си вземеш нещо друго
харесвам си го ,просто попитах май с4 по гладко работи.

HUAWEI P9 LITE
Цитирай

gibson58 написа:Koe e последното рековери на PhilZ Touch и от къде да го изтегля?
От тук >> https://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Adva...ion/i9305/

Най-долу са последните версии.

.zip е за инсталиране от recovery , а .tar.md5 е за инсталиране с Odin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здравейте!

Днес флашнах полския стоков KitKat от нямане на работа и за разлика от немския има шорткът на камерата на локсрийна, цък. Рутнах с този метод, защото с другия, който е с къстъм рековъри не стана. Не знам защо, но не ми се търси решение в момента. Все пак друго рековъри можете през Odin да си флашнете или с това приложение.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Днес забелязвам че постоянно ми пада обхвата,до сега не е падал,с полския кит кат съм,оператора е мтел.

HUAWEI P9 LITE
Цитирай

microlab написа:Днес забелязвам че постоянно ми пада обхвата,до сега не е падал,с полския кит кат съм,оператора е мтел.
Днес, докато бях в Кауфланд ми направи впечатление, че нямах обхват, а по едно време се появи една чертичка. Не знам от доставчика ли беше (Теленор) или нещо телефона се бъгна (и аз съм с полския ром) или пък в Кауфланд се заглушава сигнала на мобилните. Tooth Confusedtupid:
Иначе през останалото време не съм наблюдавал проблеми с обхвата, а рома го ползвам от около седмица. :whistle:

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

В някой магазини на Кауфланд наистина няма обхват, да не кажа във всички !! Smile

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

Заглушават сигнала нарочно Smile

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

deniChkа да колежке и аз съм го забелязал това с обхвата там...

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Утре всички в Кауфланд да си мерите обхвата Big Grin .Не заглушават нищо,просто е нормално да е слаб сигнала вътре,понеже целият магазин е сглобен от ламарини Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Това съм го забелязал и аз, но не е при всички оператори, ментел има сигнал. Може и нарочно да се заглушава, за да не се сравняват цените с конкурентни вериги.

SGSIII Lollipop 5.0.2
Tempered glass screen protector i9300 - 25лв инфо - ЛС
Цитирай

Самото заглушаване е радиоактивно и всеки който има разрешение или по-някакъв начин го използва без съгласието на засегнатите носи наказателна отговорност. Не може някой си да реши да заглушава ей така...макар,че можеш лесно да си намериш "тапа" от eBay, даже и на 12v за кола примерно Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

В магазин където работих,който беше под земята т.е. -1 етаж,имаше единствено обхват на Г****л защото бяха сложили някаква антена,при което когато тя спреше(временно токов удар или подобно) и приказката свършваше за всички.Целия офис не можеха да звънят,в магазина също.В*****м и М**л нямаха обхват,Глобула беше пълен,но интернета работеше на 2G,което е слаб сигнал,но за разговори беше ток.

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай

До който е ползвал полския 4.4.4 и немския 4.4.4:

Има ли някаква съществена разлика в батерията и силата на сигнала? Започнах да се чудя дали модема който е в Полския не дава по-лош сигнал, който пък изисква повече търсене и съответно повече дрейн на батерия...

Някак си батери лайфа на телефона ми е много зле (между 98% и 20% батерия час и половина скрийн тайм с включен уай фай или мобилен интернет) като в статистиките екрана ми е най-отгоре. При вас как е? Може би батерията ми си заминава...

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

@miromir2217,
ползвам полския вече втора седмица и battery drain не съм имал, а на ден поне по 4-5 приложения от маркета инсталирам, за да ги пробвам и след това ги деинсталирам.
Приложенията, които в момента са ми инсталирани и ползвам редовно са – Greenify (купена), PowerAmp (купена), Каталози, Root Explorer (благодарение на @mdjurov :thumbup: ), Viber, Vesti, Xposed Installer, Xposed Torch, Spotify, Shazam и Nova Launcher Prime (отново благодарение на @mdjurov :thumbup: )
С обхвата освен липсата му в Kaufland, не съм имал проблем. Tongue Друи впечатления към момента нямам.


Приятен ден! Smile

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Някой с немския 4.4.4 може ли да спира звука на камерата като прави снимка?Аз го имам като опция но не работи.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Не виждам от настройките на камера в полския ром, откъде да се изключат звуците за камерата. Не ми е проблем, просто @gibson58 като спомена за немския, че дори като ги изключиш и пак ги има, реших да проверя при полския как е.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Имаш два варианта
1ви -да мутваш звука преди снимане всеки път което е досадно според мен
2ри-да рутнеш и с тази програма Camera Sound да го изключиш Smile
аз съм с полския с рут и всичко е ток Smile

HUAWEI P9 LITE
Цитирай

@microlab, благодаря за бързия отговор! :cheers: Руут имам и ще пробвам Camera Sound. :thumbup:

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Очаква ли се нов 444 за някоя държава да излиза,че и с двата имам страхотни проблеми.С 4.3 нямах никакви с новия ме боли глава вече.От месец не мога да говпря нормално по него.Понякога като свърша разговора не мога да затворя.Остава си все едно говоря дори и когато отсреща са затворили.А понякога като ми звънят не звъни а и не отчита че ми е зъняно.Изобщо не се разбира ,че някой ме е търсил.А на тях им дава свободно.Ресетвах го,чистих кешове обаче нищо не помага.Вече обмослям връщане ктм 4.3 макар ,че изобщо не ми се иска.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Аз съм с немския откакто е излязъл и нямам никакви проблеми

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

То като гледам са само при мен.Май се появяват след онсталирането на xposed frameork и xposed additional...не знам вече.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)