Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung I9305 Galaxy S3 4G

Виж това https://play.google.com/store/apps/detai...ockweather
Може да му пипаш скиновете май имаше подобен изглед.

Или това http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?...it=weather

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
Аксесоари

Преди малко получих upgrade до 4.3 Доста продължителен беше... И сега го разцъквам Smile
Цитирай

Здравейте,

Виждам, че от няколко дни вече има и други 4.3 версии за i9305:
Netherlands (Vodafone)
Netherlands
Netherlands (KPN)
Sweden
Portugal (Vodafone)
Italy (Vodafone)
Switzerland (Swisscom)
Ireland (Vodafone)
Austria (A1)


В момента съм с германския небрандиран ром. Интересува ме дали някой е флашвал някой от горепосочените и дали е по-стабилен от германския небрандиран. И изобщо, има ли разлика между тези ромове и ако да-кой е най-читав?

Мерси

Samsung Galaxy S III LTE I9305 , 2GB RAM , 4.4.4 KitKat [STOCK] I9305XXUFNI3
Цитирай

Весела Коледа нека всички коледни желания Ви се сбъднат Christmas ,

имам един проблем, когато пращам смс-и на бг, отсреща хората получават само въпросителни ?? И ми е интересно, само аз имам този проблем и дали може да се оправи... Huh

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

Хубав въпрос Smile откакто има телефона май съобщение не съм пращал от него Smile Весела Коледа Smile

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

deniChka написа:Весела Коледа нека всички коледни желания Ви се сбъднат Christmas ,

имам един проблем, когато пращам смс-и на бг, отсреща хората получават само въпросителни ?? И ми е интересно, само аз имам този проблем и дали може да се оправи... Huh

Може би е редно да споменеш ,отсрещния телефон какъв е.
В смисъл смартфон или обикновена кутийка.
Освен това влез в смс ,ляв сензорен и търси настройки.Цък на автоматични.
Не съм сигурен дали това беше точно пътя но карай по подразбиране.
И последно -- предполагам че си писала на български ?
Цитирай

На бг съм писала, на всички телефони, които съм писала са били смартфони..

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

Честита Коледа!
Някой може ли да постне линк за Cyanogen някой читав.Не знам последният излязъл дали все още е удачно да се слага? И каква му е лощото на тоя ром на камерата,че тук някой се оплака от нея?
И защо KIES ми казва,че няма нов ъпдейт , а аз съм с 4.1.2 немски Т-мобиле.Пък на телефона ми стои отдавна съобщението за ъпдейт?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Колеги, здравейте дайте някав линк за читав 4.3 за I9305, сървърите на sammobile, нещо са сгънали и немога да сваля Германския Smile

Android Samsung Galaxy S5 Android
Цитирай

deniChka написа:Весела Коледа нека всички коледни желания Ви се сбъднат Christmas ,

имам един проблем, когато пращам смс-и на бг, отсреща хората получават само въпросителни ?? И ми е интересно, само аз имам този проблем и дали може да се оправи... Huh

И при мен е така, и го открих след доста време!

Samsung Galaxy S III LTE I9305 , 2GB RAM , 4.4.4 KitKat [STOCK] I9305XXUFNI3
Цитирай

Оправих го влизаш в настройки цъкаш на режим на въвеждане и го правиш на автоматичен Smile

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

Някой знае ли дали ще излиза официален 4.3 за Bulgaria ?

Android Samsung Galaxy S5 Android
Цитирай

Нещо не ми хареса Cyanogen-а 4.3.1 и мисля да сложа стоков 4.3.0 .Тук май като най-добър се спряга немския.Така ли е и как да разбера от sammobile кой е за моя апарат? какво се гледа ?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Какво значи кой е за твоя апарат, търсиш за 9305 а вече коя държава и дали да е брандиран ти решаваш.

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

Ми знам ли, гледам колегата пита нещо за baseband .
Цитат:Колеги, аз съм със следния baseband: I9305BVALI5 .. излезнал ли е такъв ъпдейт 4.3 за моя? и как да разбера от коя държава е(купих го от интернет и незнам).

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Spunk написа:Ето ти моя чист е и не е брандиран http://
www.sammobile.com/firmwares/3/?download=23039
Защо не мога да го изтегля,пише ,че го няма файла.Има ли от друго място да се дръпне небрандиран чист немски 4.3?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Колеги, аз много се чудя дали да продължа дългото чаката за ОТА ъпдейт или да си кача небрандиран немски. В момента съм с T-Mobile Немския, та ако кача небрандиран губи ли се нещо и има ли шанс да се софт-брикне телефона при флаш с Один?

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Внимавай какво качваш!!! Аз съм с немския и се оказа че са сложили една глупост наречена кнокс и когато я инсталираш и тази глупост ти се качи на телефона след това като решиш да флашваш нещо друго ти пада гаранция. Тава май го имало само при немската версия. Така че ако искаш тегли нещо друго и флашвай Smile

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

Аз мисля да сложа Холандския след малко http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=23454

Android Samsung Galaxy S5 Android
Цитирай

Аз съм с него в момента Smile Сложих го сутринта Smile

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

Spunk написа:Аз съм с него в момента Smile Сложих го сутринта Smile

Някакви впечетления имаш ли от него колега ? Добре ли се държи батерията Smile

Android Samsung Galaxy S5 Android
Цитирай

Ами от сутринта до сега телефона на е на 35 % около 20 мин разговори, малко във нета и малко съобщения през вайбър и уатсапа. Мисля че ще му трябва малко време да се настрои към ползването на потребителя. Има лаг само при натискане на бутон за отключване на дисплея без значение кой в смисъл до като светне дисплея за да го отключиш.

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

Здравейте,

някой слагал ли е този фърм Unknown http://www.sammobile.com/firmwares/1/?mo...L#firmware ??
Предполагам, че този е чист без никакви неизползваеми приложения.. :confused: :unknw:

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

Аз не съм Smile

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

И аз не съм Wink .Между другото гледам,че и други не могат да изтеглят немскиО сток 4.3 .Понеже не може да се изтегли от саммобиле ето един туториъл как да се флашне + линкове с всичко необходимо.Аз вече дърпам рома и ще го слагам да видя как ще бъде.
http://www.youtube.com/watch?v=sKGpymaDMFM

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)