Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung I9305 Galaxy S3 4G

gibson58 написа:И аз не съм Wink .Между другото гледам,че и други не могат да изтеглят немскиО сток 4.3 .Понеже не може да се изтегли от саммобиле ето един туториъл как да се флашне + линкове с всичко необходимо.Аз вече дърпам рома и ще го слагам да видя как ще бъде.
http://www.youtube.com/watch?v=sKGpymaDMFM

супер :thumbup: тъкмо се чудих как ще стане слагането Smile

Xiaomi Mi 4W
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, и аз имам galaxy s3 LTE и ми казаха да го настроя само на GSM само а кат е тай нямам интернет и затва го направих на WCDMA/GSM. Мисълта ми беше че от време на време губя обхват, някой ако знае нещо да каже, благодаря предварително! Smile
Цитирай

Здравейте,

Някой има ли наблюдения върху други стокови ромове освен чистия германски?
Впечатления ?

Samsung Galaxy S III LTE I9305 , 2GB RAM , 4.4.4 KitKat [STOCK] I9305XXUFNI3
Цитирай

mitaka95 написа:Здравейте, и аз имам galaxy s3 LTE и ми казаха да го настроя само на GSM само а кат е тай нямам интернет и затва го направих на WCDMA/GSM. Мисълта ми беше че от време на време губя обхват, някой ако знае нещо да каже, благодаря предварително! Smile

сложи го на LTE/GSM/WCDMA - автоматичен режим

Galaxy S22 Ultra Phantom Black 12GB/1TB
IPhone 13 Mini, Fenix 6X Pro Solar
Цитирай

Някой да знае кое е последото официално CWM рековери,че аз съм с 6.0.3.6?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Колеги днес си закупих това телефонче но няма бг меню знам, всичките му настройки на изуст но просто ме дразни много като не е с бг меню искам да му сменям софтуера със някой който да има бг меню и да не се забавя при отключването на телефона (по възможност с оригинален ром понеже сианогена ми е омръзнал до болка) хубаво е и батерията да се държи възможно най стабилно. Ще съм много благодарен ако някой препоръча ром, а и кажете с каква програма трябва да се прави там бекъпа на имея и ефс понеже и идея си нямам с тях как трябва да стане работата
Цитирай

Те ти видео http://www.youtube.com/watch?v=rZzjt5zw9...wT&index=7

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Toя начин с видеото иска руут а нали при руут мога да ги изгубя ? И до колкото разбрах от клипа просто трябва да ги копирам и да си ги сваля за всеки случай на компа ли ?
Цитирай

Ти пробва ли да качиш roor ex и да пробваш?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Не съм, не разбрах че иска руут експлорер мислех, че и със стоковия ми ще стане сега ще пробвам и ще кажа резултата Smile

Edit: Не става и с него дава ми, че не е руутнат като вляза в папката efs

Edit2: Denichke инсталирах софтуера който каза ти ( http://www.sammobile.com/firmwares/1/?mo...L#firmware ) има бг меню но и в него има кнокс

Edit3: Камерата снима ужасно с този софтуер !
Цитирай

Ако някой разбере как се руутва въпреки кнокс и как се оправя оригиналната клавиатура (да има бг фонетика) да пише Smile
Цитирай

всички това чакаме Smile

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

Какво толкова ви пречи тоя KNOX ?? Ето начин да рутнеш и после да го изключищ,при мен стана,но за съжаленив снощи изпуснах телефона и му спрасках дисплея(не тъча) Sad .Странното е ,че тъча е здрав а отдолу екрана се напука. Някой знае ли колко струва смяната ?
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2567118

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Не знам как си го направил ама навсякъде пише че Кнокс ще ти отчете 1 и гаранцията ти пада Smile Изчетох цялата тема и хората пишат че е по добре да се изчака за решение Smile

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

Нямам гаранция,а кнокса за какво пречи,защо всички пискат заради него?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Ами пречи за тези които имат гаранция, когато рутнат кнокса записва че е рутнат телефона тоест че пипан софтуера и гаранцията пада. Това е същото като при 4.1.2 с триъгълника но него го измислиха как да го оправят а това още не са. Но и това ще измислят просто ще трябва да изчакаме малко Smile

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

gibson58 написа:Нямам гаранция,а кнокса за какво пречи,защо всички пискат заради него?
https://www.androidbg.com/forum/topic719...05-p3.html :thumbup: :cheers:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Spunk написа:Не знам как си го направил ама навсякъде пише че Кнокс ще ти отчете 1 и гаранцията ти пада Smile Изчетох цялата тема и хората пишат че е по добре да се изчака за решение Smile
Сигурен ли си в това което твърдиш, понеже има хора минали през сервиз и те твърдят точно обратното ...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Гаранция и аз нямам и не ме интересува какво отчита но проблема ми е, че след руут не ми разрешава руут достъп излиза ми, че някаква защита блокира руута и като нещо поиска да ползва суперюзъра ми дава, че е спрял да работи. Иначе не ме интересува дали кнокса ще дава 1-5 или 10 все ми е тая стига да е руутнат Big Grin
Цитирай

batproho написа:
Spunk написа:Не знам как си го направил ама навсякъде пише че Кнокс ще ти отчете 1 и гаранцията ти пада Smile Изчетох цялата тема и хората пишат че е по добре да се изчака за решение Smile
Сигурен ли си в това което твърдиш, понеже има хора минали през сервиз и те твърдят точно обратното ...
Казвам какво пише в хдевелопърс аз не съм се сблъсквал с проблема защото не съм рутвал а и не ми се рискува за сега имам още една година и половина гаранция за да рискувам Smile

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

Успях да го руутна, благодаря на gibson ! Сега ако някой каже и как да накарам телефона да търси data-та на игрите от картата с памет вместо от екстернал паметта, и как да накараме стоковата клавиатура да има бг фонетика цена няма да имате !
Цитирай

Да попитам само, извинявам се, ако въпроса ми е глупав... не мога да свържа телефона към лаптопа и ми изписва, че сд картата е емулира.. това разбрах, че ще се оправи с 4.3, НО ще мога ли да си кача фърм, след като трябва файла да се качи от сд картата ?? :confused:

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

Ами защо не прехвърлиш файла във вътрешната памет на телефона и от там (от самия телефон) със ES File Explorer, примерно, да го прехвърлиш на картата? Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

:facepalm: охх да.. благодаря ти много :bow:

Само още няколко въпроса..:
Та.. преди да сложа файла трябва ли да направя бекъп, може ли да се изгуби нещо ?
И някой може ли да ми прати немския небрандиран ако го пази, понеже не може да се изтегли ?
И последен въпрос: холандския, който @Spunk е сложил също ли е небрандиран ?

П.С.: Сигурно досаждам, но предпочитам да питам, отколкото да правя неща, за които не съм сигурна. Благодаря Ви предварително Tongue Angel

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

deniChka написа::facepalm: охх да.. благодаря ти много :bow:

Само още няколко въпроса..:
Та.. преди да сложа файла трябва ли да направя бекъп, може ли да се изгуби нещо ?
И някой може ли да ми прати немския небрандиран ако го пази, понеже не може да се изтегли ?
И последен въпрос: холандския, който @Spunk е сложил също ли е небрандиран ?

П.С.: Сигурно досаждам, но предпочитам да питам, отколкото да правя неща, за които не съм сигурна. Благодаря Ви предварително Tongue Angel
Да не е брандиран и холандския Smile

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)