Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung I9305 Galaxy S3 4G

deniChka
Имам и немския и холандския ама къде да ти кача да ги свалиш?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
Аксесоари

anhilus написа:Успях да го руутна, благодаря на gibson ! Сега ако някой каже и как да накарам телефона да търси data-та на игрите от картата с памет вместо от екстернал паметта, и как да накараме стоковата клавиатура да има бг фонетика цена няма да имате !
инсталираш това

https://play.google.com/store/apps/detai...lApp&hl=bg

отваряш го и горе ще unmount - тнеш,натискаш move data и гледаш на всички игри кеша,които искаш да приместиш на външната памет....после игрите си ги пускаш от това приложение

клавиатурата се намира в настройки>езици и въвеждане....гледаш коя ти е тикната и натискаш настройки....
ако не ти харесва ми кажи да ти изпратя LatinIme.apk :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

deniChka написа::facepalm: охх да.. благодаря ти много :bow:

Само още няколко въпроса..:
Та.. преди да сложа файла трябва ли да направя бекъп, може ли да се изгуби нещо ?
И някой може ли да ми прати немския небрандиран ако го пази, понеже не може да се изтегли ?
Сам по себе си въпросът "Трябва ли ми бекъп? " е безсмислен,защото един бекъп никога не е излишен и не коства много да го създадеш.За това може да не ти трябва, но по погрешка или по невнимание всичко може да се обърка.Винаги бекъп на всичко възможно, в телефона, на ПЦ-то и в облак.
Линка който постнах съдържа небрандиран немски 4.3.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Радо само 1 клавиатура ми е (оригиналната на самсунг) държа си на нея понеже ми е много удобна, с тва LatinIme ще стане ли фонетична вместо машинопис ? И благодаря за приложението но не ме устройва този вариант четох, че има врътка поне за обикновената с3 да накараш телефона да чете картата памет като лична памет и в краен случай ще го направя така. А кой от 2та рома е по добър немския или холандския понеже аз съм с холандския с махнати основни приложения като кнокс и още няколко на самсунг които не ми трябват (самсунг апс и подобни) и ми дава 19300 на антуту, а четох, по назад, че на вас ви давало по 16000 ...
Цитирай

Тръгнах да си ъпдейтвам телефона през Один на единия лаптоп.. Один не ми разпознава телефона, след това пробвах на другия лаптоп, там го разпозна, сложих .tar файла на мястото му, светна си синьо горе и чаках чаках. Но стой само на Leave CS.., а като гледах един клип след това трябва отново да ми пише Added както в началото като го свързах телефона, но не ми изписва ( преинсталирах драйвери, пробвах с всички портове) Added и това е..
Та какво да правя ?

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

Първо се убеди че рома който се опитваш да качиш е за твоя телефон.
Цитирай

мда убедена съм и направих всичко точно както е по тази тема http://honai-android.blogspot.com/2013/1...-with.html Smile

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

Съзнавам че рискувам да те обидя със следващия въпрос ,но ще го задам Smile
Когато Один ти посиня ,ти натисна ли старт бутона ?
Цитирай

не не съм натискала старт

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/post1058...l#p1058990 тук съм написал стъпките за флашване с Один
Естествено слагаш твоя ром ,следвай инструкциите.Ако нещо те притеснява питай.
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/topic391...-odin.html

тук също имам описано как се флашва с Один.Съветвам ви да четете Българските форуми преди да си съсипете телефоните Smile
Нищо лично.
Цитирай

Няма как два пъти да ти изпише аддед ако не си изкарала кабела от компютъра или от телефона щом е посинял одина след старт всичко ще тръгне Smile А на 1вия лаптоп нямаш драйвърите за телефона и за това не го е разпознал. Аз обаче имам друг проблем след флаш на холандския ром камерата ми снима ужасно направо без никакво качество като 3 мега пикселова вади всичко замазано и на квадратчета някаква идея как мога да го оправя това ? (преди това бях с Unkown рома и имах същия проблем) само с оригиналния с който взех телефона нямах този проблем но не знам какъв беше той.
Цитирай

3 пъти ги инсталирах драйверите на първия, ама той сега др проблем си има и сигурно от там... няма значение , разбрах си грешката.. и МНОГО Ви благодаря за търпението и помощта :bow:

П.С.: Всичко премина както трябва и вече съм с 4.3 Dance

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

Я кажи доволна ли си от камерата когато трябва да снима със светкавица де, и ако си доволна сподели с кой ром си, че аз с 2 от ромовете имам големи проблеми с качеството на снимките със светкавица ...
Цитирай

Аз съм с Холандския не брандиран а преди това бях и с немския нямал съм проблеми при снимките.

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

Я някой ако има работещ линк за немския да го даде, мерси предварително
Цитирай

Доволна съм от снимките, които прави. С немския съм, мога по- късно да го пратя Smile

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

Ще съм много благодарен ако дадете линк за него да го изтегля, че нещо хич не съм доволен от снимките, а само заради тях седя със стоковия ром
Цитирай

Ето това е немския https://www.dropbox.com/s/sck6ajbwlk71rj...J4_DBT.zip Smile

Xiaomi Mi 4W
Цитирай

Мерси, вече се чудя дали да го слагам, че днес пък реши, че ще снима добре телефона направо не мога да го разбера какво му става един път вади уникални снимки на тъмно друг път ги вади много некачествено ...
Цитирай

@anhilus - в качеството на снимката един от най-големите фактори е дали си избърсал добре стъкълцето Lol Знам, че звучи глупаво, но реално разликата в приетата светлина е огромна при мръсен/мазен обектив и при чист.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Абе бърсах го 15 пъти Big Grin Ама пак ги вадеше на квадратчета тези снимки, но пък след това се оправяха работите съмнявам се че може да е от кейса ми с вградената батерия в него ( може да прави сянка на камерата или нещо подобно). Понеже днес си снимаше перфектно
Цитирай

Ами значи може да е софтуера. Дано перманентно да се е оправило Smile Аз още си чакам моя ъпдейт Sad Той е от последните явно (Germany (T-Mobile)).

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Някой пускал ли е AnTuTu Benchmark да каже какви точки докарва с 4.3 и да сравня с моя който прави 19к и с 9300 пак 19к правя?
Цитирай

Аз и ми дава със стоковия холандски 4.3 19300 на антуту
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)