Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][4.1.2][19June]CuBG's Edition v1.2 Online

Хаха сещам се за една "сентенция" - "Английски форум- задаваш въпрос-отговарят ти; Руски форум - задаваш въпрос, и на теб ти задават; Български форум - задаваш въпрос-всички ти обясняват колко си тъп."

между другото четох че "проблемът" е че телефонът не е стоков кернел, обаче нямах време да намеря решението. Та някой ако го има в един два реда ще съм благодарен да сподели!
Цитирай
Аксесоари

Решението се нарича USB JIG. И наистина ако беше прегледал важните теми в раздела нямаше въобще да опреш до USB JIG. Можеш да инсталираш custom kernel и без да се появи жълтия триъгълник.

И остави сентенциите на мира, колегите създали тези теми са отделили от личното си време за да поднесат информацията в смлян вид на потребители като теб и мен, за да ни улеснят живота.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

Благодаря за информацията, да форума наистина е добър! :thumbup: Относно usb JIG в видеото от линка е показана процедурата, обаче като му слушам акцента на този не ми вдъхва доверие нещо друго специфично при ресета с JIGa има ли?
http://www.youtube.com/watch?v=z0HveYvWg5Y
Цитирай

morto написа:Благодаря за информацията, да форума наистина е добър! :thumbup: Относно usb JIG в видеото от линка е показана процедурата, обаче като му слушам акцента на този не ми вдъхва доверие нещо друго специфично при ресета с JIGa има ли?
http://www.youtube.com/watch?v=z0HveYvWg5Y

Освен с JIG можеш да занулиш брояча и да махнеш триъгълника с тази програмка
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1494114
Цитирай

Цитирай

USB Jig не работи на новите буутлоудъри! Така че ползвате Trangle Away! И стига писане за този триъгълник, ако човека беше прочел важната тема за флаш нямаше да се пита тук. А тази тема е за друго. Затова и мнението ми беше такова.

Мисля че въпроса е решен и да спрем с дискусията до тук. Мерси предварително.
Цитирай

Може ли нов линк за stock version?

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

Няма му нищо на линка. Сайта е с най-бърза DL скорост.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Колеги понеже не съм много в час та искам да попитам: Трябва ли да ми е руутнат телефона за да си сложа ром и мога ли да го сложа чрез один.
Цитирай

Да.
Не.
Цитирай

degman написа:Да.
Не.
Значи трябва да е руутнат и не може през один поправиме ако греша.
Цитирай

Точно. Но и кернела трябва да има CWM, тоест руут с програми не върши работа. Чети важните теми, и ще се оправиш.
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/post637019.html#p637019
Така руутнах телефона по този начин.Сега мога ли по същия начин да флашна и ром-а и ако не моляте дай ми насочващ линк за четене да видя как става
Цитирай

В първи пост има всичко описано.
Цитирай

Същото и на ЛС му написах преди ден два.......

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Колега и аз съм много доволен от рома-ти работи идеално, ще има ли нова версия ако има много те моля да добавиш Keyboard от самсунг галакси с4. :cheers:
Цитирай

Няма да има, човека си е взел друг тел.
А тази клавиатура я има в тема по назад, аз съм с такава Wink

[Изображение: 1c8aeacc4d3bcc57.png]

[Изображение: 99d09fec2048ffcc.png]

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

dingila написа:Няма да има, човека си е взел друг тел.
А тази клавиатура я има в тема по назад, аз съм с такава Wink

[Изображение: 1c8aeacc4d3bcc57.png]

[Изображение: 99d09fec2048ffcc.png]


Има ли вариант да ми да дадеш линк?

Намерих го.
Цитирай

Аз сериозно работех по рома ама миналото лято като ми обраха апартамента и ми взеха и лаптопа и всичко в него приключих с работата Sad Но и така или иначе нямаше много много какво ново да се добави. Аз не бях фен на 100000 екстри които да товарят, целях по необходимите да сложа които биха се ползвали реално.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Привет на всички. Преди 7-8 часа си инсталирах версия 1.2. От тогава го човъркам. Нито едно крашване или форсклоуз. Работи всичко което ползвам. Записа на разговор също. .....Много благодаря на колегата разработил рома. Свършил е чудесна работа. Поздрави!!!! Android Android Android Android
Цитирай

Аз също искам да благодаря на CuBG.Току що го флашнах.Имах проблеми с батерията.Издържаше максимум 4-4.5 часа.Един час интернет през Wifi и другото време стендбай.Гледам тук колегите показват дни.На мен ми стига и един ден.Ще видим.Ще пиша отзиви.Вечер го оставям на самолетче на 88% .Сутринта се е изключил...
Цитирай

berger11 написа:https://www.androidbg.com/forum/post637019.html#p637019
Така руутнах телефона по този начин.Сега мога ли по същия начин да флашна и ром-а и ако не моляте дай ми насочващ линк за четене да видя как става
Аз пък съм суперновак, от много четене на важните теми да видим какво съм разбрал, първо - смятам да направя горното като на berger11, второ - Качвам РОМ-а във външната памет, трето - Влизам в Recovery и тук има проблем от къде да сваля и как да инсталирам този кернел PhilZ - значи свалих един PhilZ-cwm6-XWLSS-OXX-5.06.1-signet.zip aко го кача във външната памет ще мога ли да го инстална както e в zip формата, четвърто - Правя Full Wipe, пето - Флашвам РОМ-ма, шесто - наслаждавам се ако има защо !!!

Samsung Galaxy J7 (2016) SM-J710FN, Android 7.0 Nougat.
Цитирай

Здравейте и аз реших да го сложа.
Само имам едно питане относно: Как да махна допълнителното меню, което е от лявата страна (то може да се мести навсякъде де). :unknw:
Цитирай

Settings / Display и махаш отметката от MultiWindow или задържаш Back бутона на телефона за около секунда Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

CuBG написа:Settings / Display и махаш отметката от MultiWindow или задържаш Back бутона на телефона за около секунда Wink
:cheers:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 12 гост(и)