Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Авторски UCCW скинове
#51

Ето едно скинче, което бях направил преди няколко дни. Главната цел бе, да става на телефони и с по-малки дисплей, да е видимо всичко на него. Включва - моментна температура, картинка за дневна прогноза за времето, battery circle, проценти батерия и аналогов часовник, поставен под стъкълцето. Не съм го слагал и ползвал на моят телефон и ако не съм уцелил центъра на стрелките, регулирайте нещата.
[Изображение: opt1371452933n.png]

Едит: Леко ъпгрейдната версия по молба на някои колеги+малко по мой вкус. Разликите са видими от шотчетата. Само едно уточнение - оранжевите кръгове около стрелките на часовника, са просто за украшение към стрелките и нищо, че се въртят с тях, не показват секунди или друго. Просто експериментирах и мисля се получи добре.
Кой-която версия го кефи, нея да си слага.
[Изображение: rgh1371463223v.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
Аксесоари
#52

А дали е възможно един еей такъв часовник?

https://www.androidbg.com/forum/post917841.html#p917841

Уф,прав си мноу съм прозД,сеа ш му пиша.

Beware of Котка!
Цитирай
#53

Мога да направя нещо подобно, но ще ми отнеме доста време. Иначе предполагам, това е готов скин и просто трябва да помолиш колегата @mdjurov, да даде файлчето. Ако искате, аз мога лесно да му променя цветовете по ваш вкус.

Едит: Аз го помолих за файлчето, с негово разрешение ще го попроменя и скоро ще постна крайният резултат.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#54

pikpik може ли да ми кажеш защо не мога да слагам всякакви снимки, уоупейпъри за background ? Пробвах с преоразмеряване, променяне на файла от .jpg в .png и не става.

Iphone
Цитирай
#55

Има някакъв бъг, за който и аз съм писал на разработчикът, но все още :unknw: И не е само при изображенията, а и другаде от време на време, просто ти задаваш нещо, но ефект няма.
Решението - правиш нов скин и избираш картинка, но нищо не става. Нищо, ти даваш сейв. Отваряш отново uccw и отваряш за работа въпросният ти нов скин от списъкът със скиновете. Опитваш отново да аднеш исканото изображение и воала. Wink

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#56

Линковете са върху изображението.

[Изображение: 6232001W.jpg]
Дата, батерия и аналогов часовник - Прозрачен
[Изображение: 6232002k.jpg]
Аналогов часовник
[Изображение: 6232003c.jpg]
Цифров часовник, проценти на батерия, времето в момента, минимална температура, максимална температура, дата.
Без фон понеже бъгва като се избира фон. - Прозрачен, часовникът е с формат 00-24, но снимката я правих преди да го променя.
[Изображение: 6233542A.jpg]
Нещо лятно Smile Цифров часовник + времето днес.

Iphone
Цитирай
#57

Виждам,че много хора от форума се запалиха да си правят собствени скинчета за UCCW,за това качвам едно архивче с около 105 подложки за часовници.Успех на всички UCCW творци! :thumbup:

Свали: https://copy.com/2u6zeLGwyUMG

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#58

vickpayne написа:А дали е възможно един еей такъв часовник?

https://www.androidbg.com/forum/post917841.html#p917841

Уф,прав си мноу съм прозД,сеа ш му пиша.
Започнах да преправям скина(те всъщност се оказаха два един в-у друг) изпратен ми от колегата @mdjurov, но по едно време реших да ползвам само някои нещица(нещо като две извадени шаблончета) от него и ...
Това са три скина, които съм ги направил нещо като комплект. Горе е четири дневна прогноза с хотспот за опресняване.
По средата е основният и се вижда какво има на него в общи линии. С две изображения опитах да създам ефект(мисля го постигнах де), че арките на аналоговият часовник са в-у метала и няма "пробито" по изображението.
Долу се вижда какво е скинчето, като двете бутончета имат хотспот функции, които съм задал по мои нужди, но може да си ги промените.
Сега е моментът, да кажете предпочитанията си за цветове на аналоговият часовник!? Имам още малко доизкосуряване и при финален вариянт, ще ги постна за изтегляне.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#59

Черен със сини неонови надписи?Много ми е интересно как ще стои транспарантен обаче.

Beware of Котка!
Цитирай
#60

Кое точно ти е любопитно как ще стои в трансперантен вид?
От мен това е финалният вариант. Ако на някой ме му допадат цветовете на стрелките и кръгчето на батерията около прогнозата за времето, да си ги променя по свой вкус. Също така, хотспот бутончетата съм ги настройвал по моят телефон и най-вероятно ще се наложи да им зададете други, по ваши предпочитания.

Не махайте картинката за дневната прогноза на големият скин, защото отдолу се крие човечето от аватарът ми. Big Grin

Ако на някой му допада тапета от шотчето, ето го в изчистен вид.
[Изображение: 030781373-thumb.jpg?r=0]


[Изображение: klz1371556573m.png]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Изображение: klz1371556983d.png]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Изображение: klz1371557182f.png]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Изображение: bwy1371557319n.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#61

Ами,чудех се дали може да станат текстурите около самия часовник,където са надписите, наполовина транспарантни.Благодаря за труда.Сега ще го тествам.

Beware of Котка!
Цитирай
#62

Можеше да направя какъвто се иска ефект, но трябваше да кажеш преди да започна.
Иначе стрелките съм ги направил такъв цвят, за да пасне на калъфчето на телефона ми. Tongue Както горе написах, може да си промените почти всичко.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#63

Като пълен нууб с програмата днес успях да скалъпя този изчистен уиджет за времето Tooth

[Изображение: 2l88579.png]

Също следвайки примера на @mdjurov ето един линк с доста допълнителни фонтове за уиджетите:
http://goo.gl/j3P3X


EDIT: А има ли функцията да се копи-пействат някои елементи при създаване на уиджета (примерно иконките за времето на горния) или да се създадат накакви ограничения които да позволят примерно елементите да са в подреден вид на еднакво разстояние един от друг?



EDIT 2: Не ми е ясно защо, но при мен дифолт иконите за weather widget-a забавят цялата ми операционна система и всички приложения които използвам. Затова днес ги смених с Chameleon Weather иконите от тази тема в xda-developers.com и вече всичко е точно. Прикачил съм новия файл с наименование MyWeather 2.uzip.
[Изображение: 4hqzyw.jpg]

А също така леко моднах и Air Motif скина на andyahs (xda-developers.com) като направих индикатора за батерия малко по-голям и добавяйки кръгче около него, правейки го по-видим според мен. Файлът е прикачен с наименование Air_Motif_2.uzip.
[Изображение: 2qb9lkn.jpg]

Device: Sony Xperia Z3 D6603
ROM:
Stock Lollipop 5.0.2 // 
23.1.A.1.28 // VIVACOM
Цитирай
#64

Супер за творенията ти. :thumbup:

Ето и от мен нещо съвсем изчистено и в анасон с лятото. Cool
[Изображение: jdv1371666596g.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#65

[Изображение: 6243140f.jpg]
Нещо от днеска... Часовник, дата, времето в момента ... Тухлен дизайн Big Grin

Iphone
Цитирай
#66

Няколко подобия на горният, само тапетчето е сменено.
[Изображение: jdv1371821984d.png]

[Изображение: jdv1371822235y.png]

[Изображение: arx1371822284f.png]

[Изображение: opt1371822310v.png]

[Изображение: bfi1371822341e.png]

[Изображение: klz1371822366h.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#67

Ето нещо ново от мен Lol
[Изображение: 2v3si07.png]

Device: Sony Xperia Z3 D6603
ROM:
Stock Lollipop 5.0.2 // 
23.1.A.1.28 // VIVACOM
Цитирай
#68

Съвокуплих един таблет с роботче и стана това по-долу.
Картинката на дисплея не е за украшение, а това е дневна прогноза за времето. Другото мисля е ясно - час, проценти батерия и моментна температура + хотспот прозорче в-у целият скин, за опресняване на прогнозата. Семпличко, но мисля се получи добре.

[Изображение: bwy1371839457i.png]

Едит: Версия втора, с лек "ъпдейт по бански" на едната картинка за времето.
[Изображение: opt1371843178d.png]

Версия трета с тема за времето от SGS4.
[Изображение: klz1371844596p.png]

Версия четвърта и последна с тема за времето от SGS3.
[Изображение: bwy1371844744u.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#69

Едно часовниче. За бекграунд е дневна прогноза за времето.
[Изображение: bwy1371892169r.png]

Версия втора с роботче. Big Grin
[Изображение: arx1371896645m.png]

В ляво е дневна прогноза(картинката) с минимална и максимална температура, в дясно утрешна, час и дата.
[Изображение: cqs1371892338r.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#70

@pikpik, имам един въпрос. Примерно на свален скин от Google Play Store, като му дам Select object, ми дава Feature not available for this skin, това какво означава?Че автора е забранил реакцията ли?

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#71

Не, не е авторът. Просто при скинове от Google Play, нямаш опции за редакция, освен при цветовете на букви и цифри(единствено там, авторът може да избере дали да даде опция за редакция).

Едит: Понеже няколко души поискаха версия на мой скин(не мислих, че ще има интерес към тях и за това не съм ги поствал), който все още ползвам, предоставям няколкото му цветови версии.
Като хотспот функция на apps е зададено меню с приложения на нова лаунчер. Ако ползвате друг, трябва да е промените. Може да си променяте цветовете на часовника по ваш вкус.
[Изображение: bwy1372141030d.png]

[Изображение: bfi1372141242m.png]

[Изображение: arx1372141297p.png]

[Изображение: arx1372141357w.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#72

Три на брой от "съшитият" ми проект.
[Изображение: viu1372276201k.png]

[Изображение: arx1372276282n.png]

[Изображение: bfi1372276341t.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#73

pikpik имам едно желание :Д така да се каже ...
Можеш ли да ми направиш LiveIcons за часа и времето като на MIUI V5 ? С UCCW и да са големи колкото една обикновена иконка 1х1 само че по-свито както са по принцип иконките, а не да заема цялото 1х1.
Благодаря предварително.

Iphone
Цитирай
#74

Не съм на 100% сигурен, но мисля, че uccw не поддържа анимирани икони.

Малко ще изневеря на начинът си на публикации и ще пусна първата версия на едно скинче, което е част от следващият ми цялостен проект. Мисля да включва и тема за Нова лаунчер, но ако ми остане повече свободно време.

Включва час и дата.
[Изображение: opt1372332919n.png]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#75

То няма да е икона :Д Сори че не се изразих правилно. Ще го направиш все едно някакъв скин на часовник като MIUI V5 Live Icon и друг скин като времето на MIUI V5 Live Icon и аз ще си сложа хотспот на двете едното да ми отваря апп-а часовник а другото да ъпдейтва времето и да показва какво е...

Iphone
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)