Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодарност

Благодарност на ilieff и Bae6i4,emski_vas че са помагали толкова пъти SmileSmileSmile.
Цитирай
Аксесоари

Много благодаря на UnlockHTC :cheers:

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Благодарности на GH0STFACE, помогна ми да избера лаунчър за рома, помогна ми да си оправя телефона ... Общо помага винаги ! Благодаря ти !
Цитирай

Искам да благодаря отново на @suffer за съпорт-а Smile


Цитирай

Сега подписчето трябва да смениш Big Grin

И голямо моля от мен Angel
Цитирай

Искам да благодаря на Наско (pikpik) за точните и обективни отговори на моите въпроси към него и за готовноста винаги да помогне с каквото може.Наско имаш един голям поклон от мен :bow: :bow: :bow: и огромно благодаря.Имаш едно черпене :cheers: :cheers: от мен( те май станаха много) когато се видим. :thumbup:

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай

И аз искам да благодаря на колегата pikpik за помощта при избор добър скрийн протектор за телефона. Не беше длъжен да ми обръща внимание, като на нов член на форума, но се отзова и препоръча много добър скрийн. :bow: Също благодарение на него намерих Samsung microSDHC 32 GB @ 10 на много изгодна цена, та и затова благодарност. :thumbup: :cheers: :cheers:

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Хиляди благодарности на reaper22! :bow: Най-компетентният в раздела Desire и най-търпеливият и готов винаги да помага - не само на мен, но и на много други :cheers:

*** Note *** Въй фон *** Note 10.1 2014 Edition LTE
Цитирай

Хиляди Благодарности на колегата pikpik :bow: за Калъфите които ми подари.
Да си Жив и Здрав колега имаш една почерпка отмен.
:cheers: :bow: :bow:

Samsung Galaxy S IV GT-I9506 JB 4.3 Stock ROM
Цитирай

Искам и аз да изкажа огромните си благодарности към колегата pikpik. Вчера ми го пусна по еконт, днес пристигна кабелчето и работи перфектно :bow: :bow: :bow: Нареждам се и аз на опашката с черпещите :bow: :bow: :bow:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Живи и здрави колеги! :cheers: Радвам се, че съм бил от полза. :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Благодаря на Nekulturen за mesha и кожения калъв.
Цитирай

Благодаря на mustihellboy, че оправи проблема, за мен беше важно някой да помогне :bow:
Цитирай

:bow: :bow: :bow: Благодаря на pikpik за отзивчивостта, бързата реакция, добрите покупателни способности и организация на времето за да ми свърши една услуга в далечен (за София) Пловдив.

Надявам се да съм покрил поне част от направените от него разходи и ще го почерпя при първа възможност. Някой може да ми ходатайства от сега за адреса му на ЛС. Tongue Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Винаги, когато и с каквото мога съм насреща. :cheers:
А ти, @Bæ6i4, ще ядеш лабут за тез мои разходи Confusedtupid:

п.с. Сменяй подписа. Tongue

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Много благодаря на колегата @pikpik,за подарените протектори,като имам ходене до Пловдив,непременно ще почерпя. :cheers: .Също така хиляди благодарности на колегата @Bæ6i4,който вкарва справедливост в този форум и всеки си получава заслуженото. :cheers: Продължавайте все така да помагате колеги,пожелавам ви безсмъртие. :bow:

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай

Огромни благодарности на @Bobicha, задето сподели с мен кода на Мтел :bow:

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Хиляди благодарности на @dessyteneva, без чиято помощ, подписа ми не би бил толкова актуален! :cheers:

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Благодарности на @costi.kocev за подаръкът, който направи днес на синът ми! :bow: :bow: :bow:

п.с. Коце, след обед малкият спа с него и до сега не го е изпускал от ръцете си. Big Grin

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Е радвам се , че му е харесал Big Grin Голям сладур е :thumbup:


Цитирай

Благодаря сърдечно за помощта на dessy!

Xiaomi Mi Max
Цитирай

Благодаря на колегата vl@di за оказаното съдействие при разработката на тази тема:
https://www.androidbg.com/forum/topic327...imove.html
Без неговата помощ, нямаше да намерим толкова стриймове, за да могат всички да гледат телевизия на андроид. :cheers:

LG G4
Цитирай

Благодарности на екипа за раздела 'Кой телефон/таблет да избера? '! Вече този раздел (Общи приказки) ще е едно по-чисто и готино място.

Etiam si omnes, ego non. 
Цитирай

Хиляди благодарности на @jorrddan, за оказаната помощ днес! Dance

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Благодарности на колегата @">pikpik да е жив и здрав и винаги да помага на нуждаещите се! :bow:
Поздрави от Стара Загора
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)