Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia E/dual (C150X/C160X)

bambau, да правилно..или темата която даваш. Той не е казал с какъв софтуер е Smile
Цитирай
Аксесоари

Със Андроид 4.1.1 съм.
Съжалявам че не уточниха

Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android
Цитирай

Gogo456 написа:Със Андроид 4.1.1 съм.
Съжалявам че не уточниха.
Значи давай с начина дето ти пратих ако не стане ще ти пратя друг...
Цитирай

Здравейте на всички и аз ползвам Sony Xperia Е с една карта и до сега всичко беше на ред , но до вчера. От вчера започна да ми прави един проблем свързан с тъч скрина когато пиша по него е добре много рядко проявява проблем но ако задържа малко и всеедно натискам няколко пъти по него , тоест ако предположим , че пиша съобщение и задържа върху дадена буква то я изписва многократно. Не зам какъв е проблема и ако някой знае ще ми помогне много да знам дали е заминал телефона или има още душа в него. Мерси предварително Smile
Цитирай

Някой успял ли е да си руутне телефона след последния ъпдейт до 11.3.А.3.1 (версия на компилацията)?

Sony Xperia M2 (D2303) 
Версия на компилацията: 18.3.1.C.1.17
Android 4.4.4 KitKat
Цитирай

SPARCO написа:Някой успял ли е да си руутне телефона след последния ъпдейт до 11.3.А.3.1 (версия на компилацията)?
vRoot, Kingo, Cydia impactor пробвай универсалните начини.
Цитирай

Здравейте,
Когато включа телефона към усб-то или зарядното тъча му започва да се движи как да кажа много бързо и не мога да отключа схемата.

Моля за помощ !
Благодаря предварително.

П. С. : Ако искате мога да пратя и видео.

Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android
Цитирай

Gogo456 написа:Здравейте,
Когато включа телефона към усб-то или зарядното тъча му започва да се движи как да кажа много бързо и не мога да отключа схемата.

Моля за помощ !
Благодаря предварително.

П. С. : Ако искате мога да пратя и видео.
Кабела не оригинален, пробвай с друг :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Iphone XS Max , Samsung Note 9 512gb
Цитирай

yasen_co написа:
Gogo456 написа:Здравейте,
Когато включа телефона към усб-то или зарядното тъча му започва да се движи как да кажа много бързо и не мога да отключа схемата.

Моля за помощ !
Благодаря предварително.

П. С. : Ако искате мога да пратя и видео.
Кабела не оригинален, пробвай с друг :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Или като при мен - развален е входа на компа пробвай или друг вход, или отключи схемата преди да свържеш и го прати на някой празен екран да няма какво да ти се пуска. Обаче щом е и зарядното най - вероятно е от това което спомена колегата yasen_co
Цитирай

bumbau11 написа:
yasen_co написа:
Gogo456 написа:Здравейте,
Когато включа телефона към усб-то или зарядното тъча му започва да се движи как да кажа много бързо и не мога да отключа схемата.

Моля за помощ !
Благодаря предварително.

П. С. : Ако искате мога да пратя и видео.
Кабела не оригинален, пробвай с друг :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Или като при мен - развален е входа на компа пробвай или друг вход, или отключи схемата преди да свържеш и го прати на някой празен екран да няма какво да ти се пуска. Обаче щом е и зарядното най - вероятно е от това което спомена колегата yasen_co
Зарядното е оригинално на green heart което си идваше от магазина.
Проблема е от скоро в началото не правеше така.

Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android
Цитирай

Gogo456 написа:
bumbau11 написа:
yasen_co написа:Кабела не оригинален, пробвай с друг :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Или като при мен - развален е входа на компа пробвай или друг вход, или отключи схемата преди да свържеш и го прати на някой празен екран да няма какво да ти се пуска. Обаче щом е и зарядното най - вероятно е от това което спомена колегата yasen_co
Зарядното е оригинално на green heart което си идваше от магазина.
Проблема е от скоро в началото не правеше така.
Тъча се бъгва когато има непостоянен ток към телефона. Пробвай друго зарядно , кабел , контакт , усб и ако пак не става значи е нещо от телефона Wink Wink

Iphone XS Max , Samsung Note 9 512gb
Цитирай

yasen_co написа:
Gogo456 написа:
bumbau11 написа:Или като при мен - развален е входа на компа пробвай или друг вход, или отключи схемата преди да свържеш и го прати на някой празен екран да няма какво да ти се пуска. Обаче щом е и зарядното най - вероятно е от това което спомена колегата yasen_co
Зарядното е оригинално на green heart което си идваше от магазина.
Проблема е от скоро в началото не правеше така.
Тъча се бъгва когато има непостоянен ток към телефона. Пробвай друго зарядно , кабел , контакт , усб и ако пак не става значи е нещо от телефона Wink Wink
Пробвай от някой друг Smartphone зарядното - повечето са такива като Е-то, ако пак не стане пробвай рефлаш, а ако и така не стане - сервиз
Цитирай

bumbau11 написа:
yasen_co написа:
Gogo456 написа:Зарядното е оригинално на green heart което си идваше от магазина.
Проблема е от скоро в началото не правеше така.
Тъча се бъгва когато има непостоянен ток към телефона. Пробвай друго зарядно , кабел , контакт , усб и ако пак не става значи е нещо от телефона Wink Wink
Пробвай от някой друг Smartphone зарядното - повечето са такива като Е-то, ако пак не стане пробвай рефлаш, а ако и така не стане - сервиз
То има ъпдейт ще го направя и ако си остане - сервиз.

Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android
Цитирай

Gogo456 написа:
bumbau11 написа:
yasen_co написа:Тъча се бъгва когато има непостоянен ток към телефона. Пробвай друго зарядно , кабел , контакт , усб и ако пак не става значи е нещо от телефона Wink Wink
Пробвай от някой друг Smartphone зарядното - повечето са такива като Е-то, ако пак не стане пробвай рефлаш, а ако и така не стане - сервиз
То има ъпдейт ще го направя и ако си остане - сервиз.
То това е решението
Цитирай

А да питам при ъпдейт има ли изискване към системната памет, че сега ми са свободни само 100 mb.

Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android
Цитирай

Ами не съм сигурен Smile Като бях заключен BL със SUS правех update не съм се заглеждал по системната памет Smile
Цитирай

Има ли начин да го брикна с ъпдейта ?

Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android
Цитирай

Не освен ако не изключиш телефона по време на ъпдейта
Цитирай

bumbau11 написа:Не освен ако не изключиш телефона по време на ъпдейта
Тоест да не го вадя от усб, защото при update service тела се изключва.

Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android
Цитирай

Gogo456 написа:
bumbau11 написа:Не освен ако не изключиш телефона по време на ъпдейта
Тоест да не го вадя от усб, защото при update service тела се изключва.
Да то има инструкций - следваш инструкцийте и няма да има фалове Smile
Цитирай

Когато се инсталира Sony дали ще е във fastboot или flashmod (както го прави SUS или flashtool) и в двата случая телефона е изключен и не се прекъсва процеса освен програмата да не го каже

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

rado__8 написа:Когато се инсталира Sony дали ще е във fastboot или flashmod (както го прави SUS или flashtool) и в двата случая телефона е изключен и не се прекъсва процеса освен програмата да не го каже
Имах впредвид да не го изключи от USB-то или да не спира програмата Smile
Цитирай

bumbau11 написа:
rado__8 написа:Когато се инсталира Sony дали ще е във fastboot или flashmod (както го прави SUS или flashtool) и в двата случая телефона е изключен и не се прекъсва процеса освен програмата да не го каже
Имах впредвид да не го изключи от USB-то или да не спира програмата Smile
И аз това казах Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

здравейте, имам Сони Експерия Е 1505, днес ми падна батерията и натискай ги копчето което е острани за включване нищо не става. Къде може да е проблема, благодаря
Цитирай

Проблема е, че ти е паднала батерията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)