Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia E/dual (C150X/C160X)

Сваляш файлов мениджър и ги преместваш с него.
Цитирай
Аксесоари

Може ли по подробно да ми го обясниш и ако може и да ми кажеш как да гледам филми

[box]Device:Sony Xperia E c1505 (root)
OS:All Stock Android Jelly Bean (4.1) with last firmware.[/box]
Цитирай

Няма нищо за обясняване.

Сваляш това: https://play.google.com/store/apps/detai...ndroid.pop и си местиш файлове с него

За филми, това: https://play.google.com/store/apps/detai...oplayer.ad
Цитирай

Имах в предвид начина по който да ги пратя с файловия мениджър

[box]Device:Sony Xperia E c1505 (root)
OS:All Stock Android Jelly Bean (4.1) with last firmware.[/box]
Цитирай

Къде искаш да ги изпращаш? :unknw:
Цитирай

В сд картата

'

[box]Device:Sony Xperia E c1505 (root)
OS:All Stock Android Jelly Bean (4.1) with last firmware.[/box]
Цитирай

Намираш файла, даваш му Copy. Отиваш в sd картата и му даваш Paste.
Лесно, като на компютър.
Цитирай

Здравейте всички,
имам следнийя проблем по който ми се ще да се конслутирам с по-знаещите тук. Взех си преди няколко месеца SONY XPERIA E, но ми прави следните номера:
като слушам радио(fm радио, не онлайн) най редовно звука прекъсва за секунда две, не е от лошо покритие, защото съм го сравнявал с други радиоприемници на една и съща станция по едно и също време на едно и също място. Много е дразнещо. Ако пусна mp3-ка тя си върви нормално, без такива насичания.
Другия проблем е че най редовно ми насича(все едно съм качил игра на компютър който не покрива изискванията), сложил съм му карта 4GB, всичко е преместено на нея да не заема място от вътрешната, редовно го рестартирам както е според ръководството на SONY. Не помага!
Минава някакво време докато реагира че съм му дал някаква команда. Имал съм случай да ми звънят на телефона и да измине известно време докато реагира и разбере че отговарям на обаждането, днес съм отварял един смс които исках да прочета отново сигурно две минути. Пробвал съм също с чистене на кеша, забранил съм няколко приложения, без ефект. :wall:
Този проблем типичен ли е за модела, а за марката или проблема е само в моя телевизор? Има ли хора във форума които да са се срещали със същия проблем?
Има ли начин това да се оправи и как?
Цитирай

Здравейте,телефона ми е xperia e C1505 версия на firmware 11.3.A.2.23.Проблема е такъв ,че след флашване с flashtool на стоков ром се появи това [Изображение: 94512c1d119061e5.png] и този процес [Изображение: 22b1bb74fca2ec52.png] наясно съм с това ,че с руут мога да го махна,но не откривам начин за руут ще вметна че по старата версия на firmware-а имаше apk и ставаше лесно с един клик буквално.Значи когато изключа и включа телефона изчезва горепосоченото нещо но при ресет си се връща отново префлашвах незнам колко пъти вече с flashtool и с SUS и с PC Companion и все същото положение това не се маха и това си е изчезва чак след като изключа телефона и го включа отново.По принцип не ми е проблем ,но ако може да се махне ще е добре,да ме пита човек защо ми беше нужно да го флашвам но пусто любопитство.Благодаря на всички които споделят за решаване на проблема.

Sony Xperia E
Цитирай

Искам да си преместя Subway surfers на картата с памет може ли да ми кажете как

[box]Device:Sony Xperia E c1505 (root)
OS:All Stock Android Jelly Bean (4.1) with last firmware.[/box]
Цитирай

^Колега не можеш да местиш игри и приложения на карта с памет , само филми, музика, снимки и други файлове можеш.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

Ако му сложа Task manager и спра две трети от приложенията, ще вървят ли нещата гладко? Ако спра процесите Google play и Google maps и други няколко такива(които са системни процеси мисля), ще бъде ли решение? А те ще работят ли когато ми потрябват?
Така както е в момента направо ме побърква :facepalm: :O :mad: :wall:
Цитирай

prishuleca написа:Ако му сложа Task manager и спра две трети от приложенията, ще вървят ли нещата гладко? Ако спра процесите Google play и Google maps и други няколко такива(които са системни процеси мисля), ще бъде ли решение? А те ще работят ли когато ми потрябват?
Така както е в момента направо ме побърква :facepalm: :O :mad: :wall:

Според мен направи ресет на телефона с изчистване на всичко , може би ще се оправи или преинсталация.
А ти в момента да не би да си качил много приложения и игри?


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

Преинсталацията я правих навремето, Reset също, но със запазване на данните във телефона. И нищо.
Не, сложих му само WhatsApp, File Manager, приложението за Z-rock да ги слушам онлайн, Mahjong Solitaire и Task Manager, но пък съм му сложил всички ъпдейти и актуализации които ми е намерило. С версия на андройд -4.1.1 съм. Като му дам ъдейт през Update center ми заявява, че съм с най новата версия. Много ли са приложенията които аз съм му сложил?
Цитирай

Sony Xperia E Duo android 4.1 JB.
Моля за помощ!
Искам да изключа функцията за изпращане на смс при отхвърляне на повикване.
Цитирай

Свали си от Play store някой алтернативен Caller screen
Не може да се махнат смс-ите от стоковия.
Цитирай

GH0STFACE написа:Свали си от Play store някой алтернативен Caller screen
Не може да се махнат смс-ите от стоковия.


Благодаря GH0STFACE !!!
Цитирай

Здравейте, може ли някой да ми каже ккъде е по добре да са ми приложенията във СД карта/вътрешно хранилище или в телефона

[box]Device:Sony Xperia E c1505 (root)
OS:All Stock Android Jelly Bean (4.1) with last firmware.[/box]
Цитирай

Писането на Кирилица е Задължително!
Цитирай

Здравейте. От около месец имам Sony Xperia E Dual. Няколко пъти се мъчих да прехвърля контактите от телефона на някоя от СИМ картите но не ми се отдаде. Някакви идеи?
Цитирай

Аз имам идея.
Свали някоя от тези и с нейна помощ копираш на сим-а
https://play.google.com/store/search?q=copy%20to%20sim
Цитирай

GH0STFACE написа:Аз имам идея.
Свали някоя от тези и с нейна помощ копираш на сим-а
https://play.google.com/store/search?q=copy%20to%20sim

Благодаря за отговора. Пробвал съм ги почти всички. Стават за копиране на телефонните номера от картата, която е на първи слот в телефона, но не и обратно. А втората карта по никакъв начин не може да се види, камо ли да оперираш с телефонните номера на нея. Но все пак още веднъж благодаря.
Цитирай

Здравейте, може ли да ми обясните като на индианец как да махна настройките на оператора за интернет, за да не се набутвам и как да си пусна wifi?Със Sony Xperia E съм.
Цитирай

Settings/Data usage на Mobile data мъ даваш off.
Можеш и от Settings/More/Mobile networks/Data Enabled махаш тикчето.
И от Access poiny names също ако искаш изтрий точките за достъп. ( ако ги изтриеш, може да не правиш горните неща - за да не ти излиза постоянно една дразнеща икона, че данните са ти спрени)
Цитирай

В последно време телефона стана мн.бавен и освен рестарт нищо не го оправя!!Чистя го с таск килера на Clean Master и с кеш клийнера на Clean master ,но пак нищо!!!

[box]Device:Sony Xperia E c1505 (root)
OS:All Stock Android Jelly Bean (4.1) with last firmware.[/box]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)