Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#76

Kamen666 написа:
Boby13 написа:И нея съм я обяснил преди : Настройки - Дисплей - Мечта :cheers:

Видях я тази опция ,но като я включа и излизат някакви цветове като дъга...незнам какво общо има със заряда Wink

Мислете де, не може всичко смляно и на готово Tongue
От там си избираш цветът и после като пуснеш да си зареждаш телефона и дисплея няма да е черен ( изгасен ) а ще е със зададеният цвят :tease:

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари
#77

Kamen666 написа:
Boby13 написа:И нея съм я обяснил преди : Настройки - Дисплей - Мечта :cheers:

Видях я тази опция ,но като я включа и излизат някакви цветове като дъга...незнам какво общо има със заряда Wink

Опцията има чист визуално-естетичен характер Smile - дали когато го зареждаш или го оставиш на докинг станцията, да ти стои някакъв цвят на екрана, а не да е изгасен.


Цитирай
#78

Sergey написа:Опцията има чист визуално-естетичен характер Smile - дали когато го зареждаш или го оставиш на докинг станцията, да ти стои някакъв цвят на екрана, а не да е изгасен.
Което е супер готина опция. В Маркета има такива програми, но това, че е част от ROM-а е куул. Вечер особено ми прави кеф като стана да пикая и видя телефона на нощното шкафче да свети... Smile
Цитирай
#79

Защо няма widget за GPS в нотификейшън екрана много тъпо! :unknw:

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#80

Kamen666 написа:
Boby13 написа:И нея съм я обяснил преди : Настройки - Дисплей - Мечта :cheers:

Видях я тази опция ,но като я включа и излизат някакви цветове като дъга...незнам какво общо има със заряда Wink

Със заряда може и да няма, но определено ще зарежда по-дълго време заради консумацията на дисплея. Има обаче и още един чудесен ефект с включена опция Мечта- телефона си загрява завидно добре. А комбинацията от висок заряден ток (1/4 от капацитета и) + температура, никак не е здравословно за нея.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#81

Ае, имате ли проблем с понижаване на кадрите по време на игра? По-точно, Real racing. Струва ми се, че лагва. Преди стигах до ерекция когато играя. Сега провлачва картината някак си. Къде може да е проблема?
Цитирай
#82

При мене и преди, и сега real racing 3 върви идеално Smile Даже след последния ъпдейт на играта се подобри още повече плавността Smile
Цитирай
#83

Boby13 написа:При мене и преди, и сега real racing 3 върви идеално Smile Даже след последния ъпдейт на играта се подобри още повече плавността Smile

Значи, надушвам хард ресет Smile Ако, помогне ще споделя.

Между-другото, лаунчъра на One, взе да ме кефи все повече. Пробвах какви ли не други (стари изпитани и нови) но след няколко дни се връщам на "стоковото". Справят се HTC в това отношение. Дори им прощавам забавянето на ъпдейта. Лаунчъра ме занимаваше през това време! Big Grin
Цитирай
#84

По скоро опитай изчистване на кеша и данните на играта, като преди това си запазиш данните в облака Smile
Цитирай
#85

cinizam написа:Ае, имате ли проблем с понижаване на кадрите по време на игра? По-точно, Real racing. Струва ми се, че лагва. Преди стигах до ерекция когато играя. Сега провлачва картината някак си. Къде може да е проблема?

Кога ти се случва това? Да не е като загрее? Както при всеки друг телефон, и тук има thermal throttling, та когато загрее работи на по - ниски честоти. Не знам при One, HTC колко агресивен thermal throttling ползват.

П.П. Избягвай обръщения към колегите, като "Ае" !

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#86

cinizam написа:Ае, имате ли проблем с понижаване на кадрите по време на игра? По-точно, Real racing. Струва ми се, че лагва. Преди стигах до ерекция когато играя. Сега провлачва картината някак си. Къде може да е проблема?
И при мен има много леко лагване, преди ъпдейта не ми правеше впечатление да насича. Ако правиш ресет сподели дали се е оправило. Smile

The One
Цитирай
#87

Заради минимален лаг на игра, вярно много добра, да се прави хард ресет ? Вие си знаете и решавате Smile
Цитирай
#88

Откакто инсталирах ъпдейта android system ми е на първо място в battery usage с около 50-60%. Някой друг да е забелязал нещо такова?

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай
#89

Споко и при мене е така. Smile
Цитирай
#90

Boby13 написа:Споко и при мене е така. Smile
Чудех се дали не някакъв проблем, но щом и при други е така съм по-спокоен. Благодаря за бързия отговор. Smile

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай
#91

Нека и другите пишат как е при тях Smile Ако не беше писал нямаше и да погледна , защото батерията и преди ъпдейта, и сега се държи добре Smile
Цитирай
#92

Аз и преди ъпдейта имах лаг на тази игра което нсистина ме учудва, защото на този телефон ако лагва, не знам на кой ще върви гладко, но понеже не съм геймър и я сложих само за да видя как ще върви и не съм обръщал голямо внимание на това.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#93

Доволен съм от 4.2.2, определено телефона не загрява така както преди и камерата фокусира по-добре.

Offtopic
Тези "гении" от фейсбук защо продължават да правят ъпдейти на приложението си за андройд без никакъв ефект, това е едно от най-ползваните приложения и насича брутално, просто съсипва удоволствието от плавността и бързината на телефона. Днес се ъпдейтна на 3.4 очаквах да се подобри но... :facepalm:. Има ли някой, при който FB app-a върви добре?

Iphone 3GS -> HTC EVO 3D -> Iphone 4 -> HTC ONE - Silver
Цитирай
#94

Fast for facebook, Flipster, Stream for Android и поне още 4-5 Smile Пробваш и ако нещо ти хареса го ползваш Smile
Цитирай
#95

А защо направо не влизате през браузъра, в пълната версия на сайта? Върви си идеално гладко.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#96

Може и така Smile идеално работи браузера и с пълната, и с мобилната версия Smile Предполагам, че използват notification функциите и възможността веднага да бъдете уведомени за съобщения от фейсбук Smile
Цитирай
#97

Пускайте статуси през блинкфийд Wink излиза си през HTC Sense
[Изображение: 2013-07-12_200029.jpg]
Цитирай
#98

От BlinkFeed-a, като натиснеш моливчето има post to (каквото си настроил), ако си сложил фейсбук може да пускаш статуса от там.
Цитирай
#99

Аз също съм на мнение, че след 4.2.2 батерията се справя с около 10-15% по-добре, / отчитам сутрин на 100% и вечер преди лягане на колко процента е/

HTC Hero -> HTC WILDFIRE  -> Sony Xperia J -> back to true - HTC One user
Цитирай

Относно "мечта" Имам само цветове , но няма значение .Давам настройка като се зарежда , но не се пуска като го включа на зарядно.Някакви идеи защо ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)