Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

Пише, че добавя гугъл клавиатурата.

S9+ | S7 Edge | HTC One M9 | HTC One M7 | HTC One X | HTC Desire HD
Цитирай
Аксесоари

Да. Ето шот от ъпдейта (2.24.401.8):

Цитирай

Ще обясни ли някой каква е тази клавиатура , защото аз не намирам разлика ?
Цитирай

При мен съвсем видимо и при Блинкфита и на която и да е друга програма в най горният край на екрана широчината в лявата и фясната част са очрвадно различни, с много (дори на око се вижда)
сякаш целият екран е усукан на дясно
При Вас как е???

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

One develop edition получава ъпдейт 4.3 Smile
А дано и ние след него Big Grin
Цитирай

Няма начин да не сме следващите :cheers:
Цитирай

Никой ли не вижда това изкривяване или не сте правили сега този малкият ъпдеит / :confused:

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Сега като го спомена като че ли има нещо такова, но може да е зрителна измама, нямам с какво да го измеря в момента. Никога нямаше да го забележа Smile

S9+ | S7 Edge | HTC One M9 | HTC One M7 | HTC One X | HTC Desire HD
Цитирай

Интересно ще е,дали ще получим и сенс 5.5
Цитирай

До края на Септември ще получите 4.3, което е много добра новина за този телефон.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

victorio404 написа:Сега като го спомена като че ли има нещо такова, но може да е зрителна измама, нямам с какво да го измеря в момента. Никога нямаше да го забележа Smile
Веднага след рестарта го видях!
То е адски голяма разлика, направо е сериозно осукано на дясно

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Скрийншот лови ли го този ефект/дефект? Аз ъпдейтнах още вчера, но такова нещо не виждам.

искам = мога
Цитирай

И аз се опитвам, но никакво усукване не мога да видя... Huh
Цитирай

Софт ресет правихте ли?
Цитирай

Зрителна измама е - направих скрийншот и на него ми изглежа по-високо полето в ляво, но реално е 26 пиксела високо по цялата дължина Smile
ето шота

S9+ | S7 Edge | HTC One M9 | HTC One M7 | HTC One X | HTC Desire HD
Цитирай

Всичко си е точно и няма никакво усукване Smile Страшно наблюдателни и мнителни станахте към този отличен телефон Smile Радвайте се и го ползвайте със здраве и не гледайте дали има разминаване от 1 микрон при сглобката или пък половин пиксел усукване Smile
Цитирай

OGIER написа:Никой ли не вижда това изкривяване или не сте правили сега този малкият ъпдеит / :confused:

Най - добре го снимай с нещо (не скрийншот) и покажи да се види какво имаш предвид.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

След като се логна във Facebook и ми излиза в статус лентата "Проблем с оторизацията" някой имал ли е такъв проблем и някакви идеи?
Цитирай

защо някога да намеря гугъл клавиатурата в маркета

част от моите приложения и проекти -> http://androidparanoid.eu/
Цитирай

Защото живееш в БГ Tooth .

Заповядай - https://dl.dropboxusercontent.com/u/2814...683049.apk

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Алармата при изключен телефон се включва, а преди не можеше :cheers: Това нова функция ли е или просто съм го пропуснал Confusedtupid:
Цитирай

Здравейте, колеги.. Аз съм с HOX+, но в този раздел активността е доста по-голяма.. Та да споделя и моите впечатления от ъпдейта.. Всичко добре, но при мен батерията вече държи по-малко.. :/ до преди ъпдейда 2-3 дни без проблем караше, а сега всяка вечер задължително е на заряд.. И другото, че игричките, които вървяха гладко, вече лагват.. Дали factory settings ще свърши някаква работа, че е доста неприятно така.. :angry:
Цитирай

hopenin написа:Здравейте, колеги.. Аз съм с HOX+, но в този раздел активността е доста по-голяма.. Та да споделя и моите впечатления от ъпдейта.. Всичко добре, но при мен батерията вече държи по-малко.. :/ до преди ъпдейда 2-3 дни без проблем караше, а сега всяка вечер задължително е на заряд.. И другото, че игричките, които вървяха гладко, вече лагват.. Дали factory settings ще свърши някаква работа, че е доста неприятно така.. :angry:

Хубаво е като си забелязал, че активността тук е по-голяма първо да прочетеше поне метенията за този ъпдейт Confusedtupid:
и ДА връщането до заводски настройки си е задължително след толкова голям скок и промени ( сменен е изцяло сенса и андроида също е доста променен )
Rock

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Здравей те.. купих си htc one но нямам бг меню как и откъде да си го изтегля. И втория ми въпрос мога ли андроид версията на htc one да я махна и да сложа версията на galaxy s4. Т.е чист андроид. Мерси предварително. Хубав ден от мен. Кати
Цитирай

Откъде го купи, та нямаш бг меню ? Не може да се изтегля директно само бг меню, а трябва РОМ-а да го има Smile Може да се постави чист Андроид и не е нужно да е от S4, защото има HTC One Google edition Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)