Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Sola]##[Урок]Инсталиране на Jelly Bean!!!
#26

Колеги,благодаря за помощта.Проблемът е бил/естествено/ в мен и по-точно изпълнение на т.2. Мислех,че още тогава ще имам CWM,а и не разбрах начина за включването му.

P.S. Мога ли вече да заключа буутлоудър -а или трябва да си стои отключен?
Цитирай
Аксесоари
#27

Можеш да заключиш, ако не ти трябва отключен BL.
Цитирай
#28

GH0STFACE написа:Можеш да заключиш, ако не ти трябва отключен BL.

Още един път - мерси!
Цитирай
#29

Не ми работи руута. Инсталирах Суперюзър, СуперСУ... Не тръгва.

[XPERIA Z - KK- Rooted - CWM Touch - Locked BL][JXD S9100 - Stock 4.0.4 - no root] [Sony SmartWatch]
98% от младото поколение слуша чалга! Ако си от онези 2% които я мразят, сложи това в подписа си!
Цитирай
#30

Сложи си РОМ със SU.
Цитирай
#31

Е нали пише, че този трябва само да му се инсталира.

[XPERIA Z - KK- Rooted - CWM Touch - Locked BL][JXD S9100 - Stock 4.0.4 - no root] [Sony SmartWatch]
98% от младото поколение слуша чалга! Ако си от онези 2% които я мразят, сложи това в подписа си!
Цитирай
#32

Аз като го бях правил, само инсталирах Суперюзер и стана, нямам идея защо неще при теб

"We must secure the existence of our people and a future for white children" - D.Lane 88
Цитирай
#33

Entrax написа:Аз като го бях правил, само инсталирах Суперюзер и стана, нямам идея защо неще при теб
Оправих се. В темата с фиксове в XDA има фикс.

[XPERIA Z - KK- Rooted - CWM Touch - Locked BL][JXD S9100 - Stock 4.0.4 - no root] [Sony SmartWatch]
98% от младото поколение слуша чалга! Ако си от онези 2% които я мразят, сложи това в подписа си!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)