Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Урок: Как да оправим проблема с Wi-Fi
#76

Все някога е образно казано... до тогава ще си забравил, че ти е трябвало ЛТЕ за четворката :cheers:
Иначе с някой модеми се показва опцията, с повечето за нашия регион не се показва. Но дори с тези с които се появява, не ти върши никаква работа.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
Аксесоари
#77

Има нещо друго, аз не съм се интересувал, но положението е такова: с еднакви модеми на стоков телефон не се показва, а на моя се показва опцията. Не че има смисъл както каза. И все пак си мисля че стоковия телефон ако му боднеш LTE карта ще му се появи опцията....
Цитирай
#78

Не знам честно да ти кажа, аз или в първия лийк на 4.3 (опс 4.4) го имах или на предпоследния официален 4.3 (последния NA4 не съм го слагал) но като ъпдейтнах до последния лийк и изчезна. Преди това като сменях модеми само ту се появява ту не, но общо взето не обръщах много внимание защото нали все пак не ни е от полза Wink

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#79

http://www.mtel.bg/tehnologii-lte
Пилотната за България LTE мрежа от ново поколение може да бъде тествана от клиентите на Мтел от месец януари 2012 година. Първите зони с LTE покритие на мрежата на Мтел са в градовете София, Варна, Русе и Добрич. Планира се броят на градовете да се увеличава поетапно до средата на 2012 година.

http://inews.bg/%D0%A2%D0%B5%D1%85%D0%BD...63608.html

Samsung Galaxy S7 SM-G930F Black ONYX 32GB ( Oreo 8.0  ) + 32GB Samsung PRO microSD Class 10
Цитирай
#80

Човек това ние го знаеме много отдавна и нищо за 2 годин. Аз съм на първоначалното си мнение от по - горе(ко ти дреме за LTE), просто ми стана интересно защо ту го има ту не....
Цитирай
#81

От лятото мисля, че реално вече ще има предлагане на 4г в големите градове... Дилемата е с кой от операторите ще се договорят.
http://news.ibox.bg/news/id_1065140860

Samsung Galaxy S7 SM-G930F Black ONYX 32GB ( Oreo 8.0  ) + 32GB Samsung PRO microSD Class 10
Цитирай
#82

lexterr написа:От лятото мисля, че реално вече ще има предлагане на 4г в големите градове... Дилемата е с кой от операторите ще се договорят.
http://news.ibox.bg/news/id_1065140860
Искаш да кажеш кой ще го пусне първи - тука няма кой да се договаря.И да не наводняваме тука - има си тема за това

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#83

От вчера имам сериозен проблем с Wi-Fi. Всеки път като пусна Wi-Fi от task manager телефона влиза в един безкраен цикъл от непрестанни рестарти.

[video]http://youtu.be/z03JjCpFGXo[/video]

Щом изключа WiFi проблема изчезва.

С 4.3 съм от 2 месеца и такъв проблем за пръв път имам. Нямам роот с официален ром съм.

п.п. Ако вече проблема е констатиран, моля да ме извините. Телефона е гаранционен но искам да си направя архиви преди да им го занеса (дано не стигам до там но това с тия рестарти не се търпи...), а за да ги направя ми трябва WiFi...

Xiaomi Mi5

Цитирай
#84

centur написа:
n13903 написа:Колега, запознат съм добре с Один. Въпросът ми е къде си качил линк за файл Modem.bin, който трябва да кача чрез Один? Т.е. от къде да сваля модема

Няма как да му зададеш само modem.bin, а трябва целия ROM:

За M-Tel: GT-I9505-MTL-I9505XXUAME2-1367500360.zip
Globul: GT-I9505-GBL-I9505XXUAMDM-1366903210.zip
Vivacom: GT-I9505-VVT-I9505XXUAMDM-1366903210.zip

Ще може ли актуални линкове защото ми трябва за глобул, а от този тук не мога да направя нищо защото не работи. Благодаря!

LG P500 ---> HTC Desire ---> LG P500 ---> Samsung Galaxy S4  ---> iPhone 5 ---> iPhone 6 ---> LG G3 32GB
Цитирай
#85

soundhack написа:Ще може ли актуални линкове защото ми трябва за глобул, а от този тук не мога да направя нищо защото не работи. Благодаря!

http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=25699 (изисква регистрация).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#86

B_A_D написа:От вчера имам сериозен проблем с Wi-Fi. Всеки път като пусна Wi-Fi от task manager телефона влиза в един безкраен цикъл от непрестанни рестарти.

[video]http://youtu.be/z03JjCpFGXo[/video]

Щом изключа WiFi проблема изчезва.

С 4.3 съм от 2 месеца и такъв проблем за пръв път имам. Нямам роот с официален ром съм.

п.п. Ако вече проблема е констатиран, моля да ме извините. Телефона е гаранционен но искам да си направя архиви преди да им го занеса (дано не стигам до там но това с тия рестарти не се търпи...), а за да ги направя ми трябва WiFi...

Май никои не ме отрази ...

Xiaomi Mi5

Цитирай
#87

B_A_D написа:
B_A_D написа:От вчера имам сериозен проблем с Wi-Fi. Всеки път като пусна Wi-Fi от task manager телефона влиза в един безкраен цикъл от непрестанни рестарти.

[video]http://youtu.be/z03JjCpFGXo[/video]

Щом изключа WiFi проблема изчезва.

С 4.3 съм от 2 месеца и такъв проблем за пръв път имам. Нямам роот с официален ром съм.

п.п. Ако вече проблема е констатиран, моля да ме извините. Телефона е гаранционен но искам да си направя архиви преди да им го занеса (дано не стигам до там но това с тия рестарти не се търпи...), а за да ги направя ми трябва WiFi...

Май никои не ме отрази ...

Върни фабричните настройки. Ако не влез в рекавъри меню и от там избери: Wipe data/factory reset .

LG P500 ---> HTC Desire ---> LG P500 ---> Samsung Galaxy S4  ---> iPhone 5 ---> iPhone 6 ---> LG G3 32GB
Цитирай
#88

Ще устискам докато излезе официално 4.4.2 (дано е скоро) и ще го направа директно с него префлашване хард ресет wipe ... СВЕ

Xiaomi Mi5

Цитирай
#89

B_A_D написа:Ще устискам докато излезе официално 4.4.2 (дано е скоро) и ще го направа директно с него префлашване хард ресет wipe ... СВЕ
От какво толкова се плашиш?

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#90

ОТ 123123123235432453465546456436345 настройки и донастройки докато го направя тъка както на мен ми харесва след всяко флашване и wipe. Минимум час ми отнема това според зависи от много неща ..

Xiaomi Mi5

Цитирай
#91

B_A_D написа:ОТ 123123123235432453465546456436345 настройки и донастройки докато го направя тъка както на мен ми харесва след всяко флашване и wipe. Минимум час ми отнема това според зависи от много неща ..

Ами ако за нас излезе след 2 седмици, няма да си ползваш WiFi-я 2 седмици защото трябва да си гласиш настройките 1 час ? По принцип ти си знаеш, но не разбирам защо се оплака, че никой не те е отразил при условие, че ти си намерил решение на проблемът ти. Smile Успех!

LG P500 ---> HTC Desire ---> LG P500 ---> Samsung Galaxy S4  ---> iPhone 5 ---> iPhone 6 ---> LG G3 32GB
Цитирай
#92

Намерих същия РОМ с който префлашнах преди телефона. Флашнах го 2-пъти с ОДИН и проблема остана.
Дано устискам до излизането на 4.4.2 и тогава директно с Wipe, faktori reset и т.н. Ако и тогава не се оправи го пращам на екскурзия до оторизиран сервиз на Samsung.

п.п. Пробвах и с I9505XXUENA4_I9505YXXENA7_I9505XXUENA4_HOME.tar
с махнато тикче на Auto Reboot и след това със чекнато - ефекта е продължава да е нулев.

п.п. Оправих с 2пъти hard reset + wipe
Всичко работи.

Xiaomi Mi5

Цитирай
#93

От няколко дни аз също имам проблем с вифи и не знам каква точно е причината. Натискам да го включа светва за малко бледо зелено и изчезва. И просто не мога да разбера причината. Моля някой да ми помогнеее Sad
Цитирай
#94

Прочети моите постове от тази страница и сам ще си отговориш на въпроса.

Xiaomi Mi5

Цитирай
#95

еми четох ама не разбирам като цяло какво трябва да направя :/
Цитирай
#96

deeniichkaa написа:еми четох ама не разбирам като цяло какво трябва да направя :/

И аз не мога да разбера, при мен проблема е същия когато цъкна да го включа става бледо-зелен и после изгасва, но сега стана така, че даже и не изгасва. От около седмица ми е проблема има ли решение за този проблем до сега, че не можах да разбера от прочетеното до тук. Не съм много чак с нещата.
Цитирай
#97

Еми доколкото разбрах проблема е от андроид 4.3. Може би просто трябва да чакаме да го оправят или да излезе новият. :/ :/
Цитирай
#98

Защо не мога да си редактирам СОБСТВЕНАТА тема?
Ето нови инструкции.

Затова направете следното.

1.Изтеглете си Odin 3.09
2.Включете телефона в Download Mode.(Power Menu+Volume Down+Home дайте Volume Up за да продължите)
3.Стартирайте Odin и махнете тикчето Auto Reboot
4.Заредете файла с AP и натиснете Start.
5.Изчакайте докато не излезне с зелено PASS в програмата.
6.Задръжте Power бутона докато не изгасне телефона и освободете.
7.Веднага като изгасне екрана натискате Volume Down+Home (За да влезнете отново в Download Mode)
8.Инсталирайте отново РОМ-а (Стъпка 3 до 6)
9.Ако имате някакви проблеми влизате в Recovery Mode и правите Full Wipe и Wipe Cache.

Galaxy S4 White
Цитирай
#99

slim313shady написа:Защо не мога да си редактирам СОБСТВЕНАТА тема?
Ето нови инструкции.

Затова направете следното.

1.Изтеглете си Odin 3.09
2.Включете телефона в Download Mode.(Power Menu+Volume Down+Home дайте Volume Up за да продължите)
3.Стартирайте Odin и махнете тикчето Auto Reboot
4.Заредете файла с AP и натиснете Start.
5.Изчакайте докато не излезне с зелено PASS в програмата.
6.Задръжте Power бутона докато не изгасне телефона и освободете.
7.Веднага като изгасне екрана натискате Volume Down+Home (За да влезнете отново в Download Mode)
8.Инсталирайте отново РОМ-а (Стъпка 3 до 6)
9.Ако имате някакви проблеми влизате в Recovery Mode и правите Full Wipe и Wipe Cache.

Пробвах по този начин проблемът с wi-fi-я не се оправя.
Цитирай

Еми явно проблема е в теб.При мен винаги работи ,както и при много мой приятели.

Galaxy S4 White
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)