Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ROOT за наистина начинаещи!(SGS I9000)
#26

Имам инсталиран Odin3 v1.83 може ли с него или задължително трябва да е Odin3 v1.85
Цитирай
Аксесоари
#27

Не би трябвало да има проблеми.
Цитирай
#28

Извинете, че ви занимавам. Имам проблем. Реших да root-на и моя телефон с Odin. Работата е там, че след като всичко УЖ беше наред, сега като се опитам да го пусна стои на логото на Samsung и до там.... (ако ще е от полза мисля, че е редно да знаете,че направих всичко по описания от клип). Благодаря предварително. Smile
Цитирай
#29

Ще трябва да започнеш наново! Следвай тези инструкции, а след като вече си готов, можеш да рутнеш по инструкциите от тази тема! Smile
Цитирай
#30

Здравейте! Опитах се да направя този руут,но докато се руутваше почна да се включва и изключва и сега ми дава картинка с телефон и компютър и между тях удивителна. Включвах телефона към компютъра и нищо. Как да го оправя? :wall:
Цитирай
#31

rali_d_d написа:...Как да го оправя? :wall:
Като прочетеш тази тема: https://www.androidbg.com/forum/post185333.html#p185333

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#32

В download моде не ми отчита телефона с 5 кабела пробвах не става уиндоуса не го разпознава Sad

NEXUS 4 black, Samsung galaxy S1
Цитирай
#33

Драйвъри имаш ли? Да не си забравил да спреш процесите на Kies?
Цитирай
#34

Дори нямам киес понеже съм с галакси нексус, но преди няколко дена ми го подариха галакси с 1 и искам да му сложа андроид 4, но ми трябва руут и не ще да го намери. Драйвъри нз, дали има когато е вклучен го намира и си пращам




Стана, обаче сега само присветва на старт екрана и не се пуска



Оправих го и това сега само дето съм с 2.3.6 а бях с 2.3.5 и има разлика във външния вид на тъчуиза, който не ми допада много :Д, обаче при опит за руут пак софтбриква и наново ънбрик

NEXUS 4 black, Samsung galaxy S1
Цитирай
#35

Братле, сложи Kies и той ще си инсталира нужните драйвъри, а след това преди да почнеш руутването му спри процесите от диспечера на задачи! Smile
Цитирай
#36

То го отчита флашва го, обаче след това си седи на самсунг логото и премигва и киес сложих, ама тц

NEXUS 4 black, Samsung galaxy S1
Цитирай
#37

някъде нещо бъркаш,този метод е изпробван многократно и няма проблеми,дръпни ги файловете наново
Цитирай
#38

Готов е сега само да разбера и как да му сложа 4,2 или 4,3 андроид Offtopic Виждам че си с нексус 4 доволен ли си, че мисля да си го взимам. По-конкретно звук на слушалките и дисплея ме интересуват Big Grin


Утре идва продадох си галакси нексуса и си поръчах нексус 4, успях да го разцъкам от един приятел. Дисплея наистина не ми допада, тея амоледи са ме пристрастили Big Grin

NEXUS 4 black, Samsung galaxy S1
Цитирай
#39

еми звука съм назобал от xda,а екрана :/ ,с различните кернели различни цветове,ама галаксито май са по ярки,имам и С3,обаче нексчето ми е любимо Wink
Цитирай
#40

Правя всичко както трябва и 2 пъти ми дава FAIL и после го UnBrick и пак опитах и пак даде FAIL Sad имам инсталирани драивари ,изключил съм антивирусната и съм спрял Kies... дава ми ID:com в PDA добавям файла и цъквам старт и след 5 сек дава грешка Sad пробвах със този файл във темата и с един от xda с последни цифри каквито са във настройките :I9000XXJW4 и не става моля помогнете Sad
Цитирай
#41

Здр,взех си Samsung galaxy I9000,за първи път имам телефон с андроид. Опитах да го руутна..Правех всичко както е написано в темата,но след като руутнах с "Odin" телефона постоянно се рестартира и не включва ..нямам излишни парички иначе бих го дал на сервиз, help) Какво да правя моля помогнете?!
Цитирай
#42

започни отначало като му сложиш 2.3.6 от по долната тема.няма нужда от сервиз.
Цитирай
#43

Благодаря за съвета. Сложих 2.3.6 и запали Tooth
Цитирай
#44

Здравейте отново. Днес пак опитах да root I9000 по начина описан в темата но винаги стига до едно и също място, излиза логото на samsung и започва да се рестартира... След това няма проблем да го върна към 2.3.6 с Odin. Моля ако някой знае как да реша проблема да помага.
Цитирай
#45

SkUbYDo0 написа:Здравейте отново. Днес пак опитах да root I9000 по начина описан в темата но винаги стига до едно и също място, излиза логото на samsung и започва да се рестартира... След това няма проблем да го върна към 2.3.6 с Odin. Моля ако някой знае как да реша проблема да помага.
Кажи кой 2.3.6 си сложил и ще ти кажа кой kernel да изтеглиш, за да го root-неш.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#46

centur написа:
SkUbYDo0 написа:Здравейте отново. Днес пак опитах да root I9000 по начина описан в темата но винаги стига до едно и също място, излиза логото на samsung и започва да се рестартира... След това няма проблем да го върна към 2.3.6 с Odin. Моля ако някой знае как да реша проблема да помага.
Кажи кой 2.3.6 си сложил и ще ти кажа кой kernel да изтеглиш, за да го root-неш.

Благодаря за отговора, но незнам как да проверя кой 2.3.6 съм сложил.HELP!! :wall: :wall: :wall:
Цитирай
#47

направи 1скрийншот на настройки-всичко за телефона
Цитирай
#48

oska написа:направи 1скрийншот на настройки-всичко за телефона

Smile
Цитирай
#49

Сложи този kernel: CF-Root-XX_OXA_JVU_2.3.6-v4.3-CWM3RFS.zip (разархивирай го и после го задай го като PDA в Odin).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#50

Аз пък съм с 2.3.4 правя всичко както трябва, един път ми даде FAIL, unbrick-нах го, пробвах отново. Сега не дава FAIL, но пък и не прави нищо. Стига до <ID:0/004> SetupConnection.. и до там. Не мърда.

Рестартирах го, защото не мърдаше и какво да видя - отново soft-brick, unbrick-нах го. И сега какво ? Тази тема https://www.androidbg.com/forum/post185333.html#p185333 ли да следвам и аз ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)