Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[i9505][CWM Advanced Edition] PhilZ Touch - къстъм рековери за SGSIV
#51

Пробвай, то няма връзка с кернела. Не би трябвало да има проблеми.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте. От няколко дни имам С4 и искам да си го флашна с Google play edition ROM 4.4 kitkat ... До колкото си спомням , когато имах С2 , като се руутнеше телефона се правеше бек ъп на EFS и IMEI-я ...

Въпроса ми е следния : Ако флашна сега това рекавъри (последната версия изтеглих) , трябва ли да го правя тоя бек ъп после или по-важното ПРЕДИ ТОВА ли се прави . Зор ми е да си сложа този Android защото много ми харесва изчистения му вид ? Извинявам се много ако някъде е дискутирно (най-вероятно да ). Просто съм много нетърпелив и така ... скоро ще свикна пак със форума и няма да ви досаждам.

Samsung Galaxy S4 Black / AndroidOS 4.4.2 KitKat
Цитирай
#53

Някой да има някаква идея ако го сложа ядрото на хАмерикански SGH-I337 дали би могло да стане за руут? Благодаря! Android

Galaxy S4 SGH-I337 4.4.2 Official KitKat <=Galaxy S2 GT-I9100 CyanogenMod 10.1 (dead)
Цитирай
#54

От както преминах на официалният Кит кат имам проблем при рестор от рековърито на Phil. След рестор Операта ми дава грешка при опит за даунлоуд на какъвто и да е файл от нета. Титаниум бекъп не може да намери директорията си с архиви.
Някой да се е сблъсквал с подобен проблем.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#55

Да ти кажа още не съм ресторвал 4.4.2. Защо не пробваш с TWRP рековери да видиш как ще е с него?
Цитирай
#56

Аз съм с последната официална версия на Андроид 4.4.2, няколко пъти опитвам да сложа рекавърито но всеки път ми дава грешка, някой успял ли е да го инсталира.

От известно време се опитвам да си ROOT-на телефона, пробвах всичко което с описано тук и все не се получава. Последно пробвах с Vroot, но и това не помогна. Телефона е купуван от Мтел, ако това има значение.

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай
#57

И аз не успях да го сложа.Пробвах 5-6 версии на рекавърито.Стана като флашнах тела през один с по стар ром 4.4.2 и успях да сложа рекавърито.Ти като гледам ще го рутваш,така,че все е тая за брояча.
Цитирай
#58

Има ли шанс да се сложи къстъм рекавъри без да се увеличава кнокс брояча ?

..:: Crookers - Dr. Gonzo ::..
Цитирай
#59

Май не освен ако не си със стария буутлоудър като мен примерно Wink
Цитирай
#60

Как да разбера с кой съм Big Grin

..:: Crookers - Dr. Gonzo ::..
Цитирай
#61

Ми ако си с кит кат официален си с новия.
Цитирай
#62

https://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Adva...ion/jflte/

Кое да избера?Кажете някой сигурен Smile
Цитирай
#63

(2015-04-04, 09:27:07)Alex! написа:  https://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Adva...ion/jflte/

Кое да избера?Кажете някой сигурен Smile

philz_touch_6.58.7-jflte.zip , ако ще го флашваш от recovery менюто, ако ще го root-ваш за първи път и искаш да прецакаш KNOX-a или вече си с прецакан KNOX тогава флашваш този kernel: http://download.chainfire.eu/316/CF-Root...ti9505.zip


Само, че трябва да си с KitKat и НЕ по-нова версия от NJ8, ако си с Lollipop ще трябва да сменяш kernel-а и задължително си прецакваш KNOX-a.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#64

кнокса не ми пука имам още 1 месец гаранция...на 5.0.1 съм търся лесен начин да го руутна и да махна излишните боклуци + някой неща от с6 да си сложа
Цитирай
#65

(2015-04-04, 09:44:15)Alex! написа:  кнокса не ми пука имам още 1 месец гаранция...на 5.0.1 съм търся лесен начин да го руутна и да махна излишните боклуци + някой неща от с6 да си сложа

Казах ти за CF-Root. Действай с него щом няма значение KNOX-a и после през recovery флашваш philz_touch.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#66

не знам явно аз нещо не правя като хората но единственото рековери което ми излиза не съм сигурен че е къстъм-а който трябва да ми излезне защото няма инстал фром зип а само екстернал сторадж и не мога да разбера защо не иска да се рутне.пробвах 1000 неща....сложил съм си лолипоп немския предполагам и не мога да го рутна за да изтрия повече от половината глупости.....няма ли рут през один директно...пробвах това чм ауто рут но не стана нищо

samsung galaxy s3
Цитирай
#67

Не правиш нещо както трябва. И с руута и с рековерито.
Цитирай
#68

Друг начин : през Один слагаш филз рековери, като махаш чавката на ауто ребуут, след като се инсталира /не правиш рестарт, защото ще те върне на стоковото рековери /влизаш във филз рековери и през него флашваш супер су/трябва да е zip/ и тогава ребуут.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#69

@centur В момента пак ли тази версия, която си дал е най-добра. Има ли "fix permissions" ? А на Lollipopa какъв кернел трябва да се сложи за да инсталираме рековерито (ако съм сложил първо кернела, който си дал - "CF-Auto-Root-jflte-jfltexx-gti9505.zip" и след това мога ли да слагам рековерито ?

Xiaomi Mi 8
Цитирай
#70

Да, слагаш CF Root kernel и после направо recovery-то на philz.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#71

Колеги някой може ли да ми даде линк за сток рековърито на моят телефон i9505XXUGNG8 на виваком . Благодаря ви предварително Smile

hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900
Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock | Root |
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) | unlock | Root |
Xiaomi Mi 6 |unlock|
Xiaomi Mi 9T Pro
Oneplus 8
Samsung S22 Plus 256GB
Цитирай
#72

Флашни си стоков фирмуер и ще си получиш сток рековерито.
Цитирай
#73

(2015-11-16, 08:53:24)degman написа:  Флашни си стоков фирмуер и ще си получиш сток рековерито.

Аз съм си със оригиналният фирмъеар и не ми се занимава да го сменям пак Smile

hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900
Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock | Root |
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) | unlock | Root |
Xiaomi Mi 6 |unlock|
Xiaomi Mi 9T Pro
Oneplus 8
Samsung S22 Plus 256GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)