Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia L(C 210x)
#26

Има такива приложения в Google Play.
Цитирай
Аксесоари
#27

GH0STFACE написа:Има такива приложения в Google Play.

Е кажи някое Smile
Цитирай
#28

Пускаш един сърч и излиза това примерно: https://play.google.com/store/search?q=f...e%20silent

Тестваш. Аз съм нямал нижда от такава функция и нямам идея кое как работи.
Цитирай
#29

Здравейте, някой който има телефона имал ли е проблем с рестартирания и сигнала на wi-fi? В интернет няколко пъти попаднах на такива мнения и не знам дали са истина? :confused:

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#30

android_97 написа:Здравейте, някой който има телефона имал ли е проблем с рестартирания и сигнала на wi-fi? В интернет няколко пъти попаднах на такива мнения и не знам дали са истина? :confused:

Нямам такива впечатления. За мен wi-fi работи отлично.

Samsung Galaxy S23
Цитирай
#31

Много скоро ще си взимам нов телефон и се колебая между Xperia M и L, не знам дали си струва 30-40лв повече.

П.П.: Как се справя телефона със 720p видео? Smile

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#32

android_97 написа:Много скоро ще си взимам нов телефон и се колебая между Xperia M и L, не знам дали си струва 30-40лв повече.

П.П.: Как се справя телефона със 720p видео? Smile

"L" има по-добра камера "уж" - 8Мп. Казвам "уж" защото и 15Мп да е - същата работа при положение че оптиката е еднаква. Аз даже щракам на 5Мп да заемат по-малко място снимките. За мен двата телефона са абсолютно индентични. По-лесно ще избереш, ако си сложиш таван на големината на дисплея и парите. влез в магазините и ги пипни.

П.С. Сега видях че L има два пъти по-голяма вътрешна памет. Това вече е предимство.

Samsung Galaxy S23
Цитирай
#33

larana написа:
android_97 написа:Здравейте, някой който има телефона имал ли е проблем с рестартирания и сигнала на wi-fi? В интернет няколко пъти попаднах на такива мнения и не знам дали са истина? :confused:

Нямам такива впечатления. За мен wi-fi работи отлично.

И аз имам подобен проблем. Първо телефонът се рестартираше и не се включваше Wi-Fi. Възстанових фабричните данни и всичко се оправи... Но до преди седмица, когато се рестартира сам и от тогава не мога да включа Wi-Fi и Bluetooth.
Цитирай
#34

От 2 дни съм с Xperia L и засега съм много доволен. Но искам да попитам има ли начин да се руутне без загуба на гаранцията?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#35

android_97 написа:От 2 дни съм с Xperia L и засега съм много доволен. Но искам да попитам има ли начин да се руутне без загуба на гаранцията?


Има, забождаш го в една саксия и той се окоренява /root-ва/.

Сега сериозно. Не мислех, че има още хора които да го задават тоя въпрос. С руут гаранция нямаш, но ако му махнеш руута пак си имаш гаранция.
Цитирай
#36

android_97 написа:Здравейте, някой който има телефона имал ли е проблем с рестартирания и сигнала на wi-fi? В интернет няколко пъти попаднах на такива мнения и не знам дали са истина? :confused:

И аз имам проблема със рестартирането веднъж на 2-3 седмица. Днес проблема ми беше че са ми се обаждали а телефона не е звънял едва когато отключих екрана ми показа неприето повикване а телефона през цялото време беше с мен

Huawei P8 , Huawei P20 , Xiaomi POCO X3 Pro
Цитирай
#37

Здравейте. Имам малък проблем с Xperia L - батерията ми пада почти за ден, без изобщо да съм го бутвал. Телефона изобщо не изпада в спящ режим. Едно от нещата,които ми точат батерията е приложението Phone - държи телефона буден през цялото време. В phone има следните пакети (като гледам от мениджмънта на батерията) : SIM Toolkit, Phone, Phone/Messaging Storage, ProtectedMediaScannerTrigger. Някакви идеи и предложения какво да го правя? С фирм 15.0.А.2.17.
И друго - някой забелязал ли е спад в чувствителността на тъча след слагане на скрийнпротектор. Махнах лепенката,с която идва телефона (с нея беше леко нечувствителен) и сложих скрийнпротектор, но чувствителността му е леко намалена.
Цитирай
#38

здравейте, използвах този форум за източник на информация, когато реших да си купя SE Xperia L. За съжаление за мен този избор се оказа неподходящ, тъй като още от първия проведен разговор с този телефон същият пращеше все едно насрещната страна е на супер ветровито и шумно място. Тъй като беше очевидно, че има проблем, го давах три пъти на сервиз - смениха микрофона, слушалката, а накрая и платката - все тая, разлика нямаше. Сега вече от две седмици го ползвам и карам хората да ми повтарят като на глуха. Проблемът е констатиран с карти на различни оператори. Ако някой е имал същият проблем и е разбрал от какво е, моля да сподели. Ако не - настоящото мнение нека поне да е за "едно на ум" на тези, които се чудят дали да си го купят. Ако не ви трябва за телефон - прави хубави снимки поне Smile
Цитирай
#39

Аз лично бих вдигнал скандал на сервиза, че нищо не са оправили и да искам нова бройка.

Случая е единичен според мен. Не може да се каже, че проблема се наблюдава системно.
Цитирай
#40

И при мен звука прекъсва от време на време, но не така че да не мога да разбера какво ми казват отсреща. Някой по-нагоре беше споменал да се изключи шумоподтискането (от настройки/ повикване). При мен май е най-добре като е включено шумоподтискането, но е изключено Clear Phase (от настройки/звук). Прави ми впечатление че прекъсването зависи и от отсрещната страна. Примерно баща ми вече недочува и вика яко, при което неговия телефон прекъсва сигнала.

Samsung Galaxy S23
Цитирай
#41

Понеже телефона няма в комплекта слушалки си взех тия http://www.sony.bg/product/hpi-ex-series/mdrex10lpb.ae . Дали биха повредили по някакъв начин телефона?
И ако може да си попитам пак притежателите на телефона - някой забелязвал ли е намалена чувствителност на тъча със скрийнпротектор?
Цитирай
#42

kristo_b написа:Понеже телефона няма в комплекта слушалки си взех тия http://www.sony.bg/product/hpi-ex-series/mdrex10lpb.ae . Дали биха повредили по някакъв начин телефона?
И ако може да си попитам пак притежателите на телефона - някой забелязвал ли е намалена чувствителност на тъча със скрийнпротектор?

Не се притеснявай нищо няма да му стане на телефона. Smile Иначе днес си купих скрийн протектор и в началото беше много зле - чувствителността намаля значително и едвам си мърдах пръста по екрана. Но след 1-2 часа се оправи от само себе си и сега е супер. Smile

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#43

А какъв протектор си взел? Моя е някакъв китайски. Гледах в техномаркета имаше на CELLULAR и SBS, може да са по-качествени. Но нямаше за L-та.
В твоя комплект имаше ли слушалки? Моя телефон го взех от технополис и все си мисля, че е орязан - в коплекта имаше телефон, батерия, зарядно, кабел за данни и книжки.
Цитирай
#44

Протектора го взех от един магазин и ми го сложиха там, та не видях каква марка е. Струваше 4 лв. Иначе, да има слушалки в комплекта и мога да кажа че са с доста добро качество на звука. Smile

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#45

Моя нямаше слушалки. Едва ли са ги вадили, защото пича от магазина разпечата кутията пред мен. Изрично държах да е разпечатана. Откъде си купувал твоя телефон. Явно има значение за кой регион е.
Иначе като цяло доволен ли си от телефона? Аз се колебаех между този и SP-то, но избрах по евтиния вариант. Дано не съм се минал Big Grin .
Цитирай
#46

Ами поръчан е от онлайн магазин и май наистина не е за България, понеже няма книжки на български в кутията.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#47

Да, явно за различните региони е различен пакета. Както и да е, аз си купих слушалки, а хендсфрии не ползвам.
Доволен ли си от телефона?
Цитирай
#48

Да, много съм доволен засега. Smile Единствено ми се струва, че батерията държи малко, но какво да се прави.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#49

Защо му слагате скрийн-протектор?! Стъклото е устойчиво срещу надраскване. Моето мнение, че няма смисъл. Старата ми X8-ца изобщо не я пазих и стъклото издържа 2 години, преди да подаря телефона, т.е още е ненадраскано. Smile

Samsung Galaxy S23
Цитирай
#50

А как е чувствителността на тъча без протектор?
Четох преди малко, че стъклото е минерално и е устойчиво на надраскване. Но все пак протектора си пази, знам ли. А и все пак си зависи как и къде си носиш смартфона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)