Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia L(C 210x)

Вади батерията. Ще се оправи. Пък, ако ли не го носи, то тая гаранция все за нещо трябва да служи...
Цитирай
Аксесоари

Е да ама човека ще остане 1 месец без телефон :wall: .
Докато му го оправят от гаранцията.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Poweramp (trial) си инсталирах,нямаше ефект
Цитирай

Върна ли фабрични?
Ако е нещо софтуерно, ще се оправи. То се разбра, че не е хардуерно, защото тонколоната работи.
Ако не се оправи с фабрични, ще трябва преинсталация и/или смяна на РОМ.
Гаранция само в краен случай, защото ще останеш около 1 месец без тел.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

този РОМ как точно се инсталира?не съм запознат
телефона е с фабричните си настройки вече,както писах му махах и батерията,за 30с,за 1м,за 5 мин.... все тая
ако ми го оправят на 100% от сервиза съм склонен да си сложа картата в старото НЕО дето така или иначе си седи в кутийката Wink само дето незнам дали няма да ми излязат след 1 месеь с номера: ами телефона ви е удрян или изпускан и неможем да покрием нищо
Цитирай

тегли това и кажи резултатите:

http://prikachi.com/images/500/7476500g.png
Цитирай

Изтеглих го,от теста се оказа че при запис от микрофон и възпроизвеждането на звука не чувам...,общо взето нещата,които вече съм описал,нищо ново.Всичко останало си работи.
Цитирай

Програмата на Сони за ъпдейт чрез компютър има поправка/repair, пробвай да го поправиш така.

Xperia L, Android 4.2.2 stock
Xperia Z3 Compact, Android 5.1.1 stock
Цитирай

Къде е тази "поправка",в програмата PC Companion ли?Може ли да ми го опишеш малко по-подробно?
Цитирай

Naster написа:Изтеглих го,от теста се оказа че при запис от микрофон и възпроизвеждането на звука не чувам...,общо взето нещата,които вече съм описал,нищо ново.Всичко останало си работи.

Имаш ли скайп, вайбър ? През тях чува ли се? По принцип аз имах подобен проблем. Първо не ме чуваха по вайбър, после по слушалката и накрая деинсталирах ваубъра, извадих батерията и се оправи.
Цитирай

нямам такива програми.
Общо взето за 7-8 месеца съм му инсталирал не повече от 10-15 неща (всичките от Google Play)
снощи получих ЛС : "Проблема със стереото се оправя като проведеш разговор (примерно се обадиш на оператора) и пуснеш високоговорителя. При мен се е оправяло така, потвърдено е и от други хора във форума на Сони. Ако не се оправи от това и factory reset + изтриване на всичко от телефона, може би е хардуерен проблем."
Пробвах и това преди малко,нямаше резултат.След малко май ще тръгвам към Глобул. Sad
Цитирай

Naster написа:нямам такива програми

Я пробвай да рязцъкаш тея опции с и без тях..
http://prikachi.com/images/285/7477285X.png

и шума от микрофона

http://prikachi.com/images/291/7477291b.png

по принцип тея неща не трябва да оказват влияние, но ще търсим нещо по- нестандартно пък вземе длучайно да се оправи.
Цитирай

И тях съм разцъквал
Цитирай

Naster написа:Къде е тази "поправка",в програмата PC Companion ли?Може ли да ми го опишеш малко по-подробно?

Мисля, че има предвид това

http://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Ion...d-p/249946
Цитирай

На мен ми прилича на хардуерен проблем. Порбвай repair с PC Companion или Sony Update Service и ако не стане го носи на сервиз. Smile

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Още на обяд вече беше даден на Глобул Smile незнайно как,но не ми казаха месец,а 2 седмици.
проблема и аз си мисля че е просто прекъсната връзка,отколкото софтуерен,Sony Repair или разни тестове няма как да ми поправят звука :/ ,щом с фабрични настройки и вадене на батерията не стана нищо.Поне според мен де.
След 15 дена ще пиша какво е развитието
Цитирай

Някой знае ли как се оправя проблема като ти звъннат първите 2сек не те чуват ?
Цитирай

Сещам се за 2 варианта.
1. Слагаш някой къстъм ром
2. Вдигаш, чакаш 2 сек и говориш.
Цитирай

За камерата при настройки на разделителната способност може ли някои да даде разяснение кви са разликите при различните вариянти.
Цитирай

За MIRAMAX има и вариант номер 3. Купуваш си друга марка телефон и всичко е наред.

Xperia L, Android 4.2.2 stock
Xperia Z3 Compact, Android 5.1.1 stock
Цитирай

hubavito написа:За MIRAMAX има и вариант номер 3. Купуваш си друга марка телефон и всичко е наред.

Този проблем съм го срещал при Galaxy S Advance и при Galaxy S3 mini, така че не е само при Xperia L.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

hubavito написа:За MIRAMAX има и вариант номер 3. Купуваш си друга марка телефон и всичко е наред.
Лошото, е че даваш толкова пари за телефон, а дори не можеш да ползваш това заради което е направен (като хората).
Цитирай

И аз съм дал толкова пари колкото и ти и в крайна сметка като си навия аларамата незнам дали ще звънне или не. Добре дошли в света на Сони, много съм разочарован.

Xperia L, Android 4.2.2 stock
Xperia Z3 Compact, Android 5.1.1 stock
Цитирай

На някой случвало ли му се е,когато започне да снима клипче телефона да "замръзне"и да не може да се изключи?единствено с изваждане на батерията се оправя проблема.При 4.2.2 това някой забелязвал ли го е?

п.п:това го прави и при 15.0.а.1.36 и при 15.0.а.2.17 /4.1.2
п.п:пробвал съм и с стокавата камера и с други,но при всичките забива и тъпото е,че не винаги,но точно в момент който не очакваш и след рестарт видеото е "счупено"

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Аз имам странен проблем с автоматичната яркост. Вечер при напълно тъмна стая, когато си светна телефона и е нагласен на автоматична яркост, винаги е на 100%.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)