Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy mega 6.3 >> Lollipop CM12 стр.15 пост 364
#26

Ем просто прекалено нов още и не са се занимавали от хда сигурно.. нз..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
Аксесоари
#27

Страхотно, вече ме зарадвахте. Дано до нова година успея да спестя парички за това извънземно, че в тази държава е много зор Christmas Android Dance

Offtopic А някой знае ли, дали скоро ще излиза наследник на линията мега, нещо от сорта на с4 с 6.3 екран ? или е още много рано. Бях чел накъде, че щели да спират тази линия :confused: :facepalm:

Та м/у екрана на 6.3 е удивителен с тази малка гъстота на пикселите направо ме разби като видях каква страхотна картина вади, трябва да си завра носа в дисплея за да успея да зърна някой мижав пиксел и то с голям зор (самсунг крият май нещо) Dance
Цитирай
#28

Дисплея е уникат, спор няма.. А за следващ галакси мега, според мен ще има, но няма да е скоро, защото този е едва от 2 месеца по магазините.. Но ако има той ще е по мощен от С4, в това съм сигурен.. Той този въпреки че е 2-ядрен се справя като 4-ядрен, че и даже бие доста 4-ядрени телефони.. А за тези пари(750-800лв от известните магазини) и възможностите които има, няма екевивалент..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#29

racer1 написа:Страхотно, вече ме зарадвахте. Дано до нова година успея да спестя парички за това извънземно, че в тази държава е много зор Christmas Android Dance

Offtopic А някой знае ли, дали скоро ще излиза наследник на линията мега, нещо от сорта на с4 с 6.3 екран ? или е още много рано. Бях чел накъде, че щели да спират тази линия :confused: :facepalm:

Та м/у екрана на 6.3 е удивителен с тази малка гъстота на пикселите направо ме разби като видях каква страхотна картина вади, трябва да си завра носа в дисплея за да успея да зърна някой мижав пиксел и то с голям зор (самсунг крият май нещо) Dance
Нищо не крият...те си го пишат навсякъде "SC"LCD демек не какъвто и да е TFT ! Технологията "super clear resolution"
не значеше нищо дори за някои от модераторите на сайта(които триха мои съобщения)! Минаха месеци откакто
писах, че представящите го в Русия го бъркаха с AMOLED ! Чак сега взеха да понадигат главица и да осъзнават, че
май май съм бил прав ! Не вярваха, че ступва и Note2....и това ще разберат...трябва повечко да почетат ! :thumbup:
За финал ето нещо още по-интереснооо ! http://www.youtube.com/watch?v=z0xt7HtxVNA !
Лека и спорна !
Цитирай
#30

телефона е просто убиец, за мен лично под 6 инча ми идва малко...(лично мнение). Докато има телефони с над 6 инчови екрани, ще ги купувам

[Изображение: Mega-Vs-S4.jpg]
Цитирай
#31

Аз пък предпочитам 10.1 инчов таблет с GSM модул... Това 6, 7, 8 инча ми малнее Smile
Цитирай
#32

Дисплея е наистина...абе вади усмивка всеки път като го погледнеш.Аз имах Мега и в момента имам S4 Active - другия и фактически първия от новото поколение LCD на Samsung.Откровено казано Актив може да е Full HD и да е по-малък(демек двойно повече PPI),но на Мега нито е по-зърнест,нито е с видими пиксели.И аз се надявам да продължат тази моделна линия,че кефа е огромен и все пак става за всекидневен телефон.
Цитирай
#33

Е да но не мога да си сменя xperia-та за 10.1 инчов таблет Big Grin купих на майка ми galaxy tab 2 10.1, добра машинкa е но на мен не ми допада особенно Offtopic . GALAXY MEGA ИДВАААААМ Heart
Цитирай
#34

нямам търпение утре ми пристига уникален телефон
Цитирай
#35

Попаднах на точната тема.. И аз сега се чудя да си да си взема Мега или С4.., но везните клонят към Мега заради по-големия дисплей, вярно е има някой недостатъци, но С4 е пълен с излишни функции които сигурно само 10 процента от потребителите на С4 ги използват, а и е с 1.3 инча по-малък.. да ми препоръчате от къде излиза най-изгодно да си го взема Галакси Мега? Техномаркета е към 870лв..

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай
#36

Ами от някой интернет търговец или малък магазин за телефони, там вървят по 700, ама гаранцията и произхода им са малко "криминални" Smile В големите магазини цената е около 800 , но пък гаранцията и произхода са сигурни Smile

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#37

Ето тук е 645лв.
Цитирай
#38

Аз лично бих дал 100-150 лева отгоре, но да знам че е от сигурен магазин..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#39

От там съм купувал няколко телефона и мисля, че са коректни. Прочети отзивите из нета... Принципно хората пищят от сервизите на големите вериги, това също може да го прочетеш в нета... А аз не само, че го намирам в нета, но доста мои познати и приятели са се "опарили" точно от големите вериги, по специално Технополис. Техномаркет мисля, че са доста по-коректни в това отношение.

п.с. Само да допълня, че при мен точно на техниката от големите вериги ми се е налагало гаранционен сервиз. Аз само изразявам мнение, а всеки сам си решава.
Цитирай
#40

Да, само дето сервзите на тези магазинчета са някакви гаражни а не оторизирани.. но това няма значение като цяло, всеки си решава Smile Моят е от мтел и съм сигурен, че ако има проблем няма да ми откажат качествено гаранционно обслужване..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#41

Абсолютно всички сервизи в България са под всякаква критика. Ето точно с Мтел какво се случи с таблета от подписа. Ако не знаеш на скоро си продадоха сервиза и вече е външен. Ето каква втора жалба им писах на скоро и чакам отговор. С първия ремонт само отбиха номер, върнаха ми го последния ден от срока и то забиващ на всеки 5 минути. Естествено веднага пак го дадох за ремонт и общо повече от два месеца беше в сервиз.

Естествено придружени с копия на документи за доказателство. Та Мтел ли ...?
Цитирай
#42

Благодаря за отговорите.. днес си го взех от техномаркета.. супер е телефона.. само ако може да попитам някой за интернета как стоят нещата.. прекарах си първоначално някаква минимална такса интернет към мтел.. 50мб .. за няма и 2 часа отидоха.. Та въпроса ми е.. тези 50мб за цял месец ли е ? или на ден ?!? и тея приложения много бавно се свалят??

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай
#43

Vami написа:Абсолютно всички сервизи в България са под всякаква критика. Ето точно с Мтел какво се случи с таблета от подписа. Ако не знаеш на скоро си продадоха сервиза и вече е външен. Ето каква втора жалба им писах на скоро и чакам отговор. С първия ремонт само отбиха номер, върнаха ми го последния ден от срока и то забиващ на всеки 5 минути. Естествено веднага пак го дадох за ремонт и общо повече от два месеца беше в сервиз.

[spoiler]
Здравейте,

Прилагам текста на получиния от вас отговор и на самата жалба с вх. №... от дата ..., която бях подал. В подготвения от вашия служител отговор, не отговаря на посочените в жалбата ми въпроси. Също така в жалбата си никъде не съм споменавал, че искам таблета да ми се замени с нов, а че след направения от вас ремонт, не работи както трябва. Вие ми обяснявате как сте си свършили работата по ремонта перфектно. След извършения повторен ремонт, отговора от ваша страна е, че отново е сменена основната платка.
Сега с таблета всичко е на ред и работи нормално. И тук излагам въпросите си отново.

Ами всеки си е изградил мнение, аз лично съм от 10 години към мтел и съм вземал доста техника, и до сега не съм разочарован..
Разбира се ако човек разполага с по малко пари винаги може да заложи на дребните търговци и да си вземе даден продукт на по ниска цена..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#44

Galaxysport94 написа:Благодаря за отговорите.. днес си го взех от техномаркета.. супер е телефона.. само ако може да попитам някой за интернета как стоят нещата.. прекарах си първоначално някаква минимална такса интернет към мтел.. 50мб .. за няма и 2 часа отидоха.. Та въпроса ми е.. тези 50мб за цял месец ли е ? или на ден ?!? и тея приложения много бавно се свалят??

Това е за цял месец колега... аз лично съм на 25 лв такса към мтел и имам 750 мб на месец в плана.. и долу горе ми стигат..
А приложенията ги теглиш бавно, защото си надхвърлил 50-е мб и си минал на ниска скорост..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#45

Nekulturen написа:Ами всеки си е изградил мнение, аз лично съм от 10 години към мтел и съм вземал доста техника, и до сега не съм разочарован..
Винаги има първи път. А аз от 15 години съм на Мтел и също съм вземал доста техника. Мтел съкращават разходи и това лято премахнаха сервизите си, като вече разчитат на външни. Моят таблет го ремонтираха в MOST Computers, поне сервизната бележка е от там. Сигурно това не го знаеш...
Цитирай
#46

Offtopic Аз пък съм доволен от сервиза на мтел. Смениха ми дъното за 20 дена и всичко по гаранционната карта е точно. Offtopic
И аз разцъках фаблета и е уникален, но ми идва големичък Tongue

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай
#47

Добре вкъщи като имам рутер защо клиповете в ютуб и вбокс не искат да зареждат..?всички други сайтове.. ги отваря но за видео не зарежда дадения клип?

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай
#48

Относно гаранциите на Самсунг в България име нещо много важно!
Ако имате платежен документ- касов бон(може и с нулева стойност при лизингови стоки)директно пращате телефона/таблета в ОМНИАКОМ.Те са официален сервиз на Самсунг и няма да откажат обслужване.Работят професионалисти с апаратура,а не самозванци с поялник.Ремонтите им се плащат от Самсунг и нямат причини да ви отказват или шикалкавят- за тях е по-добре да поемат повече работа.То ест стока купена от Техномаркет,Технопполис,операторите или друга голяма верига има едно огромно предимство-ИДВА С КАСОВ БОН.Обратното се получава с малките фирми и магазини - те продават полулегално,което значи че за да намалят цената си спестяват касовият бон( - 20% от ДДСто)и при проблем ремонта е з тяхна сметка,и логично се дърпат щото им струва пари.И вече всеки си решава дали да спести от цената за сметка на сигурността.
Цитирай
#49

моля ви да направите раздел за този телефон
Цитирай
#50

Като цяло нали ви е известно, че закуен телефон от оператор плащате по високата цена, заради монопола на марката и че сервиза е с по-качествено обслужване са измислица. Както колега по-горе е казал "Разбира се ако човек разполага с по малко пари винаги може да заложи на дребните търговци и да си вземе даден продукт на по ниска цена.." Не че, хората решили да си купуват тази веблен стока имат по- малко пари, просто операторите ви избалъчват вас и вие давате много пари отгоре. Аз например тази разлика от 200-300 лева бих я вложил в друго Wink

Samsung Galaxy S5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)