Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy mega 6.3 >> Lollipop CM12 стр.15 пост 364
#76

Ето две приложения които на мен ми харесват : едното е браузър , с който си увеличаваш текста така ,че да можеш да четеш без проблем а другото е инфра ред дистанционно за квито уреди се сетиш . За дистанционното прочетох в 4pda.ru .
https://play.google.com/store/apps/detai...wser&hl=bg
https://play.google.com/store/apps/detai...mote&hl=bg
Дано е полезно инфо
Smile
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте.. имам проблем относно обхвата.. SGMEGA6,3 на един месец е.. но вкъщи и в квартирата се губи сигнала?навън всичко е окай.. много рядко да падне под 4 чертички.. ходих до м-тел уж от картата било аре дадох 20лв за нова микро карта.. но пак същото.. дали може проблема да е от оператора или от телефона? ако е от телефона има ли някакъв начин да се оправи или да го откарам да го погледнат в техномаркета..? Ако някой е имал този проблем нека да сподели..

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай
#78

Пробвай когато си във вас да го държиш на 2г и кажи как е ..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#79

Значи на 2Г обхвата е перфектен.., но искам да попитам има ли някаква разлика да ли ще съм на 2г или на авторежим.. щото на Авторежим ми спада.. Смисъл това някакъв проблем ли е в телефона? или просто системата на мтел не е както трябва..? Да отида ли до техномаркета да попитам да ли могат да ми кажат нещо..?

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай
#80

Нищо му няма на телефона, явно просто когато ти е на автоматично 2г/3г, мегата се опитва да е на 3г(когато е възможно) и за това стои на 1 чертичка примерно.. Предполагам че когато си на auto 2g/3g не губиш повиквания, а просто телефона ти стои на малко обхват, защото просто е слабо 3г-то на това място, но това не би трябвало да е проблем.. ако има нещо той сам ще си премине на 2г..

едит: 2г и 3г има значение най вече ако ползваш мобилен интернет(при 2г е бавен мобиленя интернет а при 3г е бърз), но ако не ползваш такъв по добре стой на 2г за да не ти хаби батерията излишно..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#81

Точно защото ползвам мобилен интернет.. и ми трябва.. Значи на някой места 3Г сигнала е ограничен или е малък.. Естествено все пак сме в България...човек и да реши да ползва нещо и да си плаща пак е калпаво всичко..

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай
#82

Здравейте,от 3седмици и аз съм горд собственик на галакси мега.Мога да кажа че телефона си заслужава парите,останах доволен,просто телефона е супер.Дано скоро пуснат раздел за този модел.Забавих да добавя живея в испания и тук цените са доста по прилични от българия,тел ми струваше 300евро с доставка в къщи на вратата,пристигна за 24часа :bow:
Цитирай
#83

То и в бг се намира на 650 но от по дребните търговци, при които е малко рисковано Smile

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#84

[justify]Здравейте! Започнах да се заглеждам по този телефон, като се двоумя между него и Note 3, но в крайна сметка искам по голям дисплей. Игри не играя, ще го ползвам предимно за браузване и офис. Понеже това ще е първият ми основен телефон с андроид (Nokia 808/symbian, ще ми стане втори), въпросите ми са, има ли достатъчно памет за инсталиране на приложения, защото в сегашния ми galaxy duos B5512, паметта на телефона е нищожна, а на картата не всички програми могат да се инсталират? Има ли вградена проверка на правописа в приложенията за офис документи и браузърите за андроид?[/justify]
Цитирай
#85

Има 8 гб вградена памет от които 5 гб са за приложения и игри, така че едва ли ще ти трябват повече, като се има в на предвид че игри няма да играеш. Очаква се и ъпдейт, с който приложенията ще могат да се местят и на сд карта, така че и за игри ще е добър вариант, въпреки че аз в момента имам 10-а такива и паметта пак ми стига.. Специално за офис и браузване по добър телефон няма, така че е перфектния избор.. За правописа не съм пробвал но мисля че няма да имаш проблеми..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#86

[justify]Благодаря! А дали има възможност чрез multi-window да се разглеждат снимки от галерията в един прозорец и да се копират в папка в другия прозорец? Също така дали могат да се качват цели албуми със снимки в страница на facebook? Дали ще има увеличение на програмите, които се ползват чрез multi-window и къде мога да видя пълния списък, който се поддържа в момента?[/justify]
Цитирай
#87

За multi windowa са ограничени приложенията, и нз дали има вариант с файлов мениджър за да се копирват в др прозорец снимки. Мисля, че с руут може всякакви приложения да се ползват с multi window.. А за фейсбука могат да се качват албуми, но до 30 снимки мисля..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#88

Мисля да си копувам същия телефон и от няколко дни гледам в интернет за него и има два модела Samsung Galaxy Mega i9205(gt-9205) и Samsung Galaxy mega i9200. Толкова гледах и не можах да разбера къде е разликата между тези двата ,ако може да ми я кажете ще съм изключително благодарен.
Преди 2 години се набутах с samsung galaxy ace ,ако може сега да ми кажете какъв телефон мога да си взема в рамките на 700-800 лева ще съм благодарен ,ако може предложенията да са само самунг склонен съм и на ХТС благодаря предварително
Цитирай
#89

Преди 1 седмица ходих в ТМ и реших да му хвърля един поглед. Изключително съм впечатлен от екрана. По ревютата четох, че екрана въпреки с 230ппи е добър. Бях резервиран към това, но определено съм грешал. Екранът е невероятен. Не отстъпва на моята с3ка. На мен лично ми идва голям, тъй като съм с по-малки ръце, но за феновете на големите смартфони е супер избор Wink Така като гледам бенчмарковете, за игри дори е по добър от с3 заради по-добрия видео ускорител адрено 305.

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай
#90

Virusa8 написа:Мисля да си копувам същия телефон и от няколко дни гледам в интернет за него и има два модела Samsung Galaxy Mega i9205(gt-9205) и Samsung Galaxy mega i9200. Толкова гледах и не можах да разбера къде е разликата между тези двата ,ако може да ми я кажете ще съм изключително благодарен.
Преди 2 години се набутах с samsung galaxy ace ,ако може сега да ми кажете какъв телефон мога да си взема в рамките на 700-800 лева ще съм благодарен ,ако може предложенията да са само самунг склонен съм и на ХТС благодаря предварително
Разликата е че 9205 има 4г обаче 8гб вътрешна памет, докато 9200 има 16гб но не поддържа 4г, но и двата имат слотове за сд карта, за други разлики не знам

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#91

А може ли да ми отговориш на другия въпрос? Какъв друг телефон мога да си зема за 700-800 лева?
Цитирай
#92

Ами има сумаъи телефони за 700 800.. но ако търсиш голям телефон като мегата, няма по добър избор. Иначе и към ноут 2 може да се загледаш, но дисплея е сравнително по малък..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#93

Екрана не ме притеснява . Ти с Мегата ли си ? Какви неща ползваш на него? Само в интернет ли се ровиш? Играеш ли игри ? Издуржа ли ти батерията 1 ден като го базараш ? Сякаш съм се спрял на Мегата и мисля ,че никои не може да ме разобеди но не искам пак да се набутам ......
Цитирай
#94

Батерията е повече от перфектна,стигам и до 2 дена понякога. Правя по 6 часа дисплей, което мисля че е мн добре.. Ползвам мегата за всичко игри,филми,интернет,офис word excel,facebook,skype и мн др..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#95

Според теб ако си взема Мегата 9205 или 9200 на Гло*ул съм има ли смисъл от 4г-то ?
Цитирай
#96

Ами за сега няма смисъл.. ама 9200 се намира рядко, така че сиг 9205 ще ти дадат..а и според мен 9205 ще е по поддържан нз, тей като е по разпространен..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#97

Преди час ходих да видя телефона ОГРОМЕН Е !Мисля ,че ще се науча да работя с него сякаш Smile Лошото е че ми харесват и характеристиките на нотето добър процесор ... Още една питанка надявам се и последна . Дали ще мога да намеря 9205 с 16 гб ?
Цитирай
#98

i9205 16gb няма.. ноут 2 има малко по добър процесор, но с по стара архитектура.. докато вудео ускорителя на мегата е по добър..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#99

Благодаря ти за всичките отговори Smile Надявам се да не съм те натоварил нещо Smile Тук вече ме убеди мисля да си го взема ! Ако имам още въпроси ще ги задавам Smile
Цитирай

Още един доволен собственик на мега 6.3 Много добър телефон.

P30pro 256gb/ S10/Mate 20Pro /S8 /S4/ Note IV Black 32GB+64GB / Note III 32GB+64GB / Mega 6.3 / S IV / Note II / Note / SII
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)