Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy mega 6.3 >> Lollipop CM12 стр.15 пост 364

Най-добре от към гаранционно обслужване е от моблен оператор. Разликата със сайтовете е стотина лева. Това е лично мнение. Ти решаваш. Ако си от Варна можеш да ползваш и Самсунг центърът. Там гаранцията е 3 години.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай
Аксесоари

Dance И аз съм в партията вече Dance
Идвайки от 3.5 инча и 1100 батерия, мисля, че няма смисъл да говорим, доволен ли съм, или не Smile
Единствено не можем да се разберем с премахнатата опция при 4.2.2 да се инсталират програми на сд картата, че тия 8 гиги до никъде няма да стигнат пък нещо не ми се руутва телефон на 2 дни Smile (ама май ще трябва, че и тъпия бекъп не мога да си върна от предния телефон без него) :wall:
Цитирай

Apps 2 SD, не върши ли работа?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай

Ами не, 5-6 програми пробвах и или ми отварят апп мениджъра(където бутона липсва) или блокират Smile
Цитирай

Прав си! :facepalm: Ползвах я на Note 1 с 4.1.2. Жалко.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай

Ами и аз си го взех миналия петък - бях тръгнала да си взимам Note 2 но този гигант ми хареса щото е голям и удобен - и в сравнение с предния тел.(Galaxy S ) батерията му издържа поне 2 дена при положение че си играя и го ръчкам - само дето всеки на който го покажа възкликва "прекалено е голям" или почва да се заяжда че съм си взела телевизор Smile ама пък иди им обясни че е супер удобен - и клавиатурата е по-голяма и всичко Smile

само дето нямам такива джобове по дрехите си дето да го побират - тоест само в чантата
Цитирай

:cheers:
Излиза JB 4.3 през Януари за хубавеца !
Като знам колко отнема към Април ще пуснат рома за БГ!
Все пак честито ! Christmas
Цитирай

Батерия в готовност : това е времето през което апарата е в стенбай и батерията се ползва само от радиомодула за проверка на връската с клетките на оператора . В различните страни е различно време . За България мисля, че е 30 минути . Тоест на всеки 30 минути телефона се свързва с мрежата за да си избере най - блиската клетка и да каже къде се намира !!! Това мисля , че е батерия в готовност . :wall: Много ме кефи тая анимация .
Цитирай

Преместване на приложения на картата става за сега само с рут и смяна на софта . Може да се върне и официален ром после , но трябва да се внимава какъв нов ром се слага !!! От Самсунг вече са поставили брояч на последните ромове и ако незнае какво прави човек , може да му замине гаранцията Винаги първо БЕКЪП и после се правят нещата . И ЯКО ЧЕТЕНЕ иначе без гаранция или по лошото брик и малийй кво стана ? :wall:
Цитирай

Бекъпа го оправих по стария начин - преписване на ръка, хаха Smile Така, че поне за сега най-наложителната нужда от руут отпадна.
Местенето на картата не става но пък Link2sd бачка за някои...вярно, не е същото, но пак е по-добре от нищо Smile
Иначе аз свикнах вече за няколко дни...сега като си хвана стария Ace и го гледам малко като индианец Crazy
Цитирай

Мисля да сменя Xperia S със Мегата!
Попринцип ми трябва телефон за музика, гледане на филмчета, браузване и преписване във училище , също така и четене на книги и списания!
Надявам се да направя правилен избор!
П.П.
интересува ме дали от някъде мога да си купя силиконов калъф ако взема Мега ?
Весели Празници!!!
ЧНГ!!!!

Nokia Lumia 800:Sony Xperia S:Sony Xperia Z Ultra:Samsung Galaxy Note 3:
Цитирай

Честита Нова Година :cheers: Бъдете живи и здрави!


Bourne написа:Мисля да сменя Xperia S със Мегата!
Попринцип ми трябва телефон за музика, гледане на филмчета, браузване и преписване във училище , също така и четене на книги и списания!
Надявам се да направя правилен избор!
П.П.
интересува ме дали от някъде мога да си купя силиконов калъф ако взема Мега ?
Весели Празници!!!
ЧНГ!!!!

За всичко изброено, Мегата е точният смартфон!
За калъф потърси в нета. Варианти много.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай

Проблемът с местенето на приложенията в SD е решен в JB 4.3 !
Не търсете всевъзможни половинчати решения....оригиналът след 2-3 месеца :cheers: :cheers:
Цитирай

4.3 До края на месеца... Поне за тези на които телефоните са им от европейския съюз извън БГ или оператори. А до колкото до 2-3 месеца до тогава според Самсунг ще да имаме 4.4 КитКат. Аз също съм нов, взех си го вчера, моят е от Германия купен 9205 16гб версия ! Smile За много години на всички, живи и здрави ! Smile
Цитирай

Здравейте, и аз се пресединя Smile дано да се пусне раздел за този готин смартфон! Нова съм и имам питанки, но за сега все още разглеждам, тегля разни приложения....и ги махам Confusedtupid: ....Има ли някъде споделено какви приложения се използват най-много и са изпитани? Christmas

Samsung Galaxy MEGA 6.3
Цитирай

vasko85114 написа:4.3 До края на месеца... Поне за тези на които телефоните са им от европейския съюз извън БГ или оператори. А до колкото до 2-3 месеца до тогава според Самсунг ще да имаме 4.4 КитКат. Аз също съм нов, взех си го вчера, моят е от Германия купен 9205 16гб версия ! Smile За много години на всички, живи и здрави ! Smile
Разбира се че говоря за БГ рома колега ! Що се отнася до 4.4 третото четеримесечие със сигурност ще намерим за българския ! И това е нещо...все пак !
Цитирай

От 31.12.13 съм с Мега. Днес флашнах 4.2.2 МТL Ром и го руутнах. Да, задействах брояча. С Титаниум забраних 57 системни приложения. Телефона литна. След изчистване с вградения таск килър ram-та пада до 340мб.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB 24+12RAM

Цитирай

Някои знае ли дали ще получи КитКат
и горе долу по кое време?

Nokia Lumia 800:Sony Xperia S:Sony Xperia Z Ultra:Samsung Galaxy Note 3:
Цитирай

Имам въпрос, някой да е намирал повече информация за стартирането на ъпдейта 4.3 ? Или още няма такава, защото единственото което съм чул е, че до края на месеца ... но нито кога и от кога и така нататък. Благодря ви момчета Smile Android
Цитирай

Аз четох че Мега и S4 мини ще получат update за 4.4 във първото тримесечие на 2014, също така и UP за 4.3 към края на Януари. Спекулираше се че даже ще бъдат със КитКат преди S3,S4,Note2 - можем само да гадаем. Поздрави!

Nokia Lumia 800:Sony Xperia S:Sony Xperia Z Ultra:Samsung Galaxy Note 3:
Цитирай

vasko85114 написа:Имам въпрос, някой да е намирал повече информация за стартирането на ъпдейта 4.3 ? Или още няма такава, защото единственото което съм чул е, че до края на месеца ... но нито кога и от кога и така нататък. Благодря ви момчета Smile Android
Колега прочети няколко поста по-нагоре (138,139,141)! :unknw:
Цитирай

Търся да си купя Мега-та (пълен комплект)
Офертите на лично съобщение.

Nokia Lumia 800:Sony Xperia S:Sony Xperia Z Ultra:Samsung Galaxy Note 3:
Цитирай

Май няма да ни огрее 4.4 :unknw:
http://smartnews.bg/%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D...%82%D0%BE/

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай

gothicmanbg написа:Май няма да ни огрее 4.4 :unknw:
http://smartnews.bg/%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D...%82%D0%BE/
Май не си прав! Всички вече знаем, че благодарение на KNOX
услугата на Samsung ще получим 4.4 ! Може би последният
ще е 5.....!
Цитирай

Ще се радвам, ако не съв прав :thumbup: просто споделих това, което прочетох.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)