Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ВСИЧКО ЗА Sony Ericsson XPERIA X8
#51

здр-те как да си сложа flash player на тела за да мога да гледам клипове Smile Благодаря Smile
Цитирай
Аксесоари
#52

Процесора не поддържа флаш плеър пък и той е от 2.2 нагоре Wink

Gexu5
Цитирай
#53

А как да гледам клипове ?
Цитирай
#54

av7omania написа:А как да гледам клипове ?

Ами през youtube приложението, как!
Цитирай
#55

Относно клиповере само във vbox иска FlashPlayer, другите не. Пък за vbox си има vbox7handled или нещо такоз (ама кой ти ползва vboxa при наличие на metacafe, dailymotion и HD клипове във YouTube)

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#56

Здрасти на всички, Въпроса ми е на някой налагало ли му са е да си сменя стъклото над дисплейя, тъч пада демек Smile и предния панел с хардуерните бутони ??? Аз турсех из цяла Стара Загора но уви няма никакър напредък се съмс някой хъбриден модел (цитат от 1 сервиз "Съжалявам за пръв път ме питат за такъв телефон от 10 години работя това, Абе ти що не си купиш нокия Lol :angry: ) А аз какво да му обеснявам че неговата златна нокия за 650 лв х6 неможе да предостави това което изживявам с моята х8 за 330 лв :listen: Lock :tease: Android :unknw: :power:

Ето за това говоря само че за х8 [Изображение: 184x184_20101203134246-x10-mini.jpg]
Цитирай
#57

Здравейте, напоследък забелязвам нови проблеми с телефона...

Когато гледам видео в YouTube има 90% шанс да ми прецака Wifi мрежата и трябва да се реконектна като изключа и включа wifi ...
Абсолютно същото се получава когато съм за по-дълго в маркета....
Също така се получава и ако оставя телефона да свали файл, но го потдържам екрана да свети иначе ще изключи WiFi...

Някой знае ли как да го оправя ???

Версия 2,1...

Xperia x8 - MiniCM9 3.0.0 - ICS - Dual Touch
Asus Transformer Pad TF300
Цитирай
#58

Или изчисти кеша н маркета и ютуба или направи 1 як factory reset
Цитирай
#59

racer1 написа:Или изчисти кеша н маркета и ютуба или направи 1 як factory reset
направих преди време ресета за който ми говориш и не се оправи от него...

Xperia x8 - MiniCM9 3.0.0 - ICS - Dual Touch
Asus Transformer Pad TF300
Цитирай
#60

Тогава вадиш си зарядното от кадето си го оставил мушкаш го в контакта както и в телефона мноу ясно чакаш да стане поне 60% след тва теглиш sony ericsson update service от техния им сайт и си преинсталираш сфотуера на телефона !!! и тогава ако има проблем отиваш на сервиз но е мн малко вероятно .. айде успех и без притеснения
Цитирай
#61

Ок ще пробвам...

Xperia x8 - MiniCM9 3.0.0 - ICS - Dual Touch
Asus Transformer Pad TF300
Цитирай
#62

racer1 написа:Здрасти на всички, Въпроса ми е на някой налагало ли му са е да си сменя стъклото над дисплейя, тъч пада демек Smile и предния панел с хардуерните бутони ??? Аз турсех из цяла Стара Загора но уви няма никакър напредък се съмс някой хъбриден модел (цитат от 1 сервиз "Съжалявам за пръв път ме питат за такъв телефон от 10 години работя това, Абе ти що не си купиш нокия Lol :angry: ) А аз какво да му обеснявам че неговата златна нокия за 650 лв х6 неможе да предостави това което изживявам с моята х8 за 330 лв :listen: Lock :tease: Android :unknw: :power:

Ето за това говоря само че за х8 [Изображение: 184x184_20101203134246-x10-mini.jpg]


Не е толкова сложа процедурата.Имаше .pdf със инструкций как се разглобява.Според мен няма да струва повече от 80-90лв.А за труда - мисля , че можеш и сам като гледаш от въпросния .pdf Wink
Цитирай
#63

PaLMaL написа:
racer1 написа:Здрасти на всички, Въпроса ми е на някой налагало ли му са е да си сменя стъклото над дисплейя, тъч пада демек Smile и предния панел с хардуерните бутони ??? Аз турсех из цяла Стара Загора но уви няма никакър напредък се съмс някой хъбриден модел (цитат от 1 сервиз "Съжалявам за пръв път ме питат за такъв телефон от 10 години работя това, Абе ти що не си купиш нокия Lol :angry: ) А аз какво да му обеснявам че неговата златна нокия за 650 лв х6 неможе да предостави това което изживявам с моята х8 за 330 лв :listen: Lock :tease: Android :unknw: :power:

Ето за това говоря само че за х8 [Изображение: 184x184_20101203134246-x10-mini.jpg]


Не е толкова сложа процедурата.Имаше .pdf със инструкций как се разглобява.Според мен няма да струва повече от 80-90лв.А за труда - мисля , че можеш и сам като гледаш от въпросния .pdf Wink
Гледах го някъде за 45 лв

LG G2 32GB
Цитирай
#64

PaLMaL написа:
racer1 написа:Здрасти на всички, Въпроса ми е на някой налагало ли му са е да си сменя стъклото над дисплейя, тъч пада демек Smile и предния панел с хардуерните бутони ??? Аз турсех из цяла Стара Загора но уви няма никакър напредък се съмс някой хъбриден модел (цитат от 1 сервиз "Съжалявам за пръв път ме питат за такъв телефон от 10 години работя това, Абе ти що не си купиш нокия Lol :angry: ) А аз какво да му обеснявам че неговата златна нокия за 650 лв х6 неможе да предостави това което изживявам с моята х8 за 330 лв :listen: Lock :tease: Android :unknw: :power:

Ето за това говоря само че за х8 [Изображение: 184x184_20101203134246-x10-mini.jpg]


Не е толкова сложа процедурата.Имаше .pdf със инструкций как се разглобява.Според мен няма да струва повече от 80-90лв.А за труда - мисля , че можеш и сам като гледаш от въпросния .pdf Wink


Пич това пдф аз го качих в форума. :Д
Цитирай
#65

здравейте Smile имам 1 въпрос относно т. 3. Руутнат е инсталирах xrecovery но когато се опитвам да отворя build.prop с "text editor" идва проблема. Аз въобще нямам такава опция :confused: Единственото доближаващо се по смисъл е "open as text" но там не ми позволява да редактирам нищо. Ако някои може да помогне да пише .. МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО Smile
Цитирай
#66

plamen_95 написа:здравейте Smile имам 1 въпрос относно т. 3. Руутнат е инсталирах xrecovery но когато се опитвам да отворя build.prop с "text editor" идва проблема. Аз въобще нямам такава опция :confused: Единственото доближаващо се по смисъл е "open as text" но там не ми позволява да редактирам нищо. Ако някои може да помогне да пише .. МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО Smile
с руут експлорер задуржаш върху файла и по надолу има тази опция

LG G2 32GB
Цитирай
#67

Има ли начин да бъде сменено на Х8 именуването на снимките - DSC ?!?
Цитирай
#68

offroadwarrior написа:Има ли начин да бъде сменено на Х8 именуването на снимките - DSC ?!?
ако си свалиш vignette може иначе не съм пробвал

LG G2 32GB
Цитирай
#69

Цитат:plamen_95 написа:

здравейте smile имам 1 въпрос относно т. 3. Руутнат е инсталирах xrecovery но когато се опитвам да отворя build.prop с "text editor" идва проблема. Аз въобще нямам такава опция confused Единственото доближаващо се по смисъл е "open as text" но там не ми позволява да редактирам нищо. Ако някои може да помогне да пише .. МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО smile

с руут експлорер задуржаш върху файла и по надолу има тази опция

Това се опитах да обясня когато задържа имам опцията "open as text" и незная как да променя горепосочените букви и числа ... мерси за помощта все пак Smile
Цитирай
#70

stef.iliev написа:
offroadwarrior написа:Има ли начин да бъде сменено на Х8 именуването на снимките - DSC ?!?
ако си свалиш vignette може иначе не съм пробвал
Опитах се да я сваля преди време от Блекмарт ПРО версията,но нещо много време се проточи и се отказах!
Не се бях сетил-мерси stef.iliev !!!! :cheers:
Цитирай
#71

offroadwarrior написа:
stef.iliev написа:
offroadwarrior написа:Има ли начин да бъде сменено на Х8 именуването на снимките - DSC ?!?
ако си свалиш vignette може иначе не съм пробвал
Опитах се да я сваля преди време от Блекмарт ПРО версията,но нещо много време се проточи и се отказах!
Не се бях сетил-мерси stef.iliev !!!! :cheers:
аз от там я свалих .. ако искаш дай скайп ще ти я пратя

LG G2 32GB
Цитирай
#72

Добре, а ако я ъпдейтна през SEUS ще получа ли желания резултат ?
Цитирай
#73

plamen_95 написа:Добре, а ако я ъпдейтна през SEUS ще получа ли желания резултат ?

Пич през SESU се ъпдейтва ОС не приложенията :capitulation: Пробвай с някоя по-нова версийка на root explorer-а ако не стане, значи проблема е в тебе и нещо бъркаш.

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#74

Здравейте.... преди около седмица си купих Х8 но имам прблем с батерията .... трае ми само 2 дни а не го товаря много .... това нормално ли е ? :mad:
Цитирай
#75

loshiq5 написа:Здравейте.... преди около седмица си купих Х8 но имам прблем с батерията .... трае ми само 2 дни а не го товаря много .... това нормално ли е ? :mad:
напълно нормално ...

LG G2 32GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)