Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ВСИЧКО ЗА Sony Ericsson XPERIA X8

а тези ромове вършат ли някъква работа. не съм го чел а ми казаха така ама незнам дали е вярно за това ви питам
Цитирай
Аксесоари

зависи колко и какви бъгове имат ромовете, ако всичко си работи често вършат повече работа от оригиналния стоков ром

Sony Xperia M2 (D2303) 
Версия на компилацията: 18.3.1.C.1.17
Android 4.4.4 KitKat
Цитирай

а ще може ли да ми дадеш някакъв линк който да има ром който няма бъгове и как да си го сложа ?
Цитирай

аз до сега от gingerbread ромовете съм качвал само тези 2-та:
https://www.androidbg.com/forum/topic154...oveni.html
https://www.androidbg.com/forum/topic195...22012.html

в темите е обяснено как се слагат ромовете

п.п. ако нещо се обърка при слагането на рома най-вероятно ще си брикнеш телефона

Sony Xperia M2 (D2303) 
Версия на компилацията: 18.3.1.C.1.17
Android 4.4.4 KitKat
Цитирай

пич я ми дай линк от кадето да сваля busy box защото нямам безплатни мегабайти да я изтегля от маркета
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/topic137...y-box.html , ако си руутнал през flashtool автоматично ти е инсталиран busybox

Sony Xperia M2 (D2303) 
Версия на компилацията: 18.3.1.C.1.17
Android 4.4.4 KitKat
Цитирай

sezgin_8 Виж тази тема.Тук са събрани всички ромеве и други работи които вършат полезна работа.След това с помощта на търсачката намери нещата които ще са ни нужни за да инсталираш ром.Ако нещо не ти е ясно питай за да ти помогнем. Smile Smile
Едит: Ето ти линк за Flashtool който ще те улесни доста.
Цитирай

Sezgin_B
:wall: CUSTOM ROM - GingerDX , HeroDroid и т.н
Виж тази тема първо : www.androidbg.com/forum/topic10303-urokrootvane-na-x8.html
После виж тази : www.androidbg.com/forum/topic15405-rom-gingerdx-237-v022-17012012-linkovete-sa-podnoveni.html

ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО И ВСИЧКО , НЕ САМО ПЪРВИЯ ПОСТ , АМИ И КОМЕНТАРИТЕ !!
Цитирай

мерси много пич още снощи си сложих първия РОМ и върви идеално за сега :listen: :listen: :listen: :listen: :tease: :tease: :tease: :tease: Heart Heart Heart Heart
Цитирай

Sa6y много съм благодарен и на тебе. а сега ако искам да си сложа друг РОМ как да го сложа нали сега xcovary сега само свалям РОМА и си го слагам влизАМ В XCOVARY-TO и го инсталирвам по същи начин така ли е?
Цитирай

нещо такова , ама си прави BACKUP , че ако има някъв бъг по РОМ-а да можеш да върнеш стария Smile
Цитирай

добре мерси много за информацията. абе направо ми беше писнало от тоя 2.1 едно и също хубави са тези ромове а като си правя backup взима ли ми много памет? и после ако нямам някъкви бъгове може ли да го изтрия този защото видях че в паметната карта го има като backup папка Tongue
Цитирай

колкото повече инсталирани приложения имаш, толкова повече памет заема backup-а, ина че ако рома който сложиш няма бъгове, да можеш да изтриеш бекъпа (по-добре си го запази на компа, за всеки случай)

Sony Xperia M2 (D2303) 
Версия на компилацията: 18.3.1.C.1.17
Android 4.4.4 KitKat
Цитирай

взема си ако не се лъжа 150 мб или нещо такова избягвай да имаш повече от 2
1на РОМ 1 на стоков примерно

LG Optimus 3D
Цитирай

sezgin_8 Ако нямаш backup и искаш да върнеш стоковата версия си теглиш PCC и го преинсталираш от там. :thumbup:
Цитирай

пък може и без бекъп ама трябва да си сигурен в ром-а ;дд аз нямам бекъп ;пп
Цитирай

а какъв ти е РОМА може ли да мидадеш линк да говидя че може и аз да си го сложа :П
Цитирай

Първо бях с този : www.androidbg.com/forum/topic15405-rom-gingerdx-237-v022-17012012-linkovete-sa-podnoveni.html
Сега съм с този , само заради дуал тъча ;дд : www.androidbg.com/forum/topic27839-romherodroid-23-froyobread.html

НО СИ ПРАВИ БЕКЪП ! АЗ СИ ПРАЯ ЕКСПЕРИМЕНТИ , АМА ТИ СИ ИМАЙ , ЗА ВСЕКИ СЛУЧАЙ !!
Цитирай

мерси аз сега съм с първия може ли да изтрия този бекъп щото нямам памет имам 2ГБ той си беше в пакета
Цитирай

пази си бекъпа на стоковия РОМ , или пък си го качи на компа , после може да ти потрябва ! Щот иначе ще тряя го връщаш на 1.6 ако не се лъжа (ако ти бъгне ром-а де) и става дълга и широка ;дд
Цитирай

на 2.1 Smile
Цитирай

сега си правя бекъп на рома и после ще го кача в компа ако ми се бъгне рома на ново ще го ресна
Цитирай

значи се бъркам , ама ти се губи руута и т.н , така че , пази си бекъпа ,ако трябва на PC-то Wink Аз си прая експерименти , ама недей и ти , че е въпрос на късмет , ако уцелиш някой бъгав РОМ ;]
Цитирай

абе направо се влюбих в този телефон Devil Devil Heart
Цитирай

от каде да си изтегля игри? тука по форумите намерих но ми искарва някъква картина и не ме пуска нищо да тегля Android Android Android
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)