Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ВСИЧКО ЗА Sony Ericsson XPERIA X8

omfg ;xx Като имаш зор се засилваш към Google и там търсиш , тука в раздел ИГРИ има една сурия игри !!! :wall:
Цитирай
Аксесоари

маркета-> games-> избираш си категория и разглеждаш

Sony Xperia M2 (D2303) 
Версия на компилацията: 18.3.1.C.1.17
Android 4.4.4 KitKat
Цитирай

sezgin_8 написа:от каде да си изтегля игри? тука по форумите намерих но ми искарва някъква картина и не ме пуска нищо да тегля Android Android Android
Единият вариант е от маркета, а другия е да си изтеглиш файлов мениджър с който да инсталираш .апк-тата на игрите.
Цитирай

да това ми е ясно но искам линк от където поне 2-3 игри да тръгнат иначе все нещо иска да му тегля като вляза в играта
Цитирай

защото не съм на сметка и тука на близо няма къде да се закача това е проблемът иначе ми е ясно. ако има някой който да ми даде няколко директни линка и със сигурност работят игрите нека ми даде Tongue Tongue
Цитирай

тва дето ти го тегли е КЕШ-а на играта , по готините игри искат такоз нещо (въй кво е кеш ?! ) Тва са файловете на играта !! Соундтрак , видео и т.н !!! Има и игри дето не искат тва чудо , но АПК-тата им са по 20мб +++ Другото което е : www.megaupload.com или там квот е името на сайта , е затворен от Американсните власти (заради АКТА предполагам) , така че линковете с игри към тоя сайт недей си прави труда да ги цъкаш въобще . Трето : раздела ИГРИ Е БЪКАН с игри ! Незнам ти коя игра си пробвал дет не ти тръгва , но някой още.не за оптимиЗирани за наще щайги х8 ! Пример на първа ръка - Фифа12 !!!!
Цитирай

Аз не мога да намеря настройките на USB-то! Телефона е Sony Ericsson XPERIA X8! Има настройки за безжични връзки, но за USB няма! Помагайте, моля!

Sony Xperia Z1
Цитирай

Единствената настройка е:
Меню-Настройки-Приложения-Разработка
Цитирай

Значи аз го руутнах, инсталирах Root Explorer и като го пусна ми изписва, че не му е позволен руут достъп. Същото и с BusyBox, а в менюто я имам иконата SuperUser. И друг път съм го руутвал, ама съм нямал такъв проблем...
Цитирай

какво се правиш на малак ... действай някак.. пробвай пак руут ако не покаже пак одъри 1 SEUS и наново руут BysuBox...

LG Optimus 3D
Цитирай

Ъпдейтнах su binary и взе, че тръгна.
Цитирай

здравейте значи аз търся някъква програмка за автофокус за х8 има ли такава незнам и ако има някой да ми каже от каде да си я изтегля благодаря ви предварително
Цитирай

sezgin_8 написа:здравейте значи аз търся някъква програмка за автофокус за х8 има ли такава незнам и ако има някой да ми каже от каде да си я изтегля благодаря ви предварително
Camera ZOOM FX е перфектна.Аз използвам нея, все едно снимките са HD :thumbup:
Цитирай

ама има ли автофокус
Цитирай

едва ли.. то май си нямат тази възможност нашите телефони

LG Optimus 3D
Цитирай

Приложението има AutoFocus. Горе-долу прави нещо.
Цитирай

здравейте значи имам следния проблем който не мога да го оправя значи аз съм със сони ериксон експирия х8 и с рутерTP-LINK TL-WR340G когато се свържа с телефона на рутера телефонът ми не влиза никаде смисъл не зарежда нищо а покзва че е свързан към рутера ето ви и снимка http://prikachi.com/images.php?images/853/4696853G.jpg може ли някой да ми помогне
Цитирай

sezgin_8 написа:здравейте значи имам следния проблем който не мога да го оправя значи аз съм със сони ериксон експирия х8 и с рутерTP-LINK TL-WR340G когато се свържа с телефона на рутера телефонът ми не влиза никаде смисъл не зарежда нищо а покзва че е свързан към рутера ето ви и снимка http://prikachi.com/images.php?images/853/4696853G.jpg може ли някой да ми помогне
Със стоков си, доколкото мисля старите или новите (11W29) на стоков имаха проблем с Wi-Fi.Провери пак настройките на рутера си и ако си сигурен, че няма грешка, сложи някакъв ROM.
Цитирай

danibosev написа:
sezgin_8 написа:здравейте значи имам следния проблем който не мога да го оправя значи аз съм със сони ериксон експирия х8 и с рутерTP-LINK TL-WR340G когато се свържа с телефона на рутера телефонът ми не влиза никаде смисъл не зарежда нищо а покзва че е свързан към рутера ето ви и снимка http://prikachi.com/images.php?images/853/4696853G.jpg може ли някой да ми помогне
Със стоков си, доколкото мисля старите или новите (11W29) на стоков имаха проблем с Wi-Fi.Провери пак настройките на рутера си и ако си сигурен, че няма грешка, сложи някакъв ROM.


пробвал съм и с друг ром пак същото е настройките ми са добре даже с компа влизам на всякаде ама като се свържа с тела не става направо незнам какво да правя
Цитирай

Здравейте! В момента ми се налага да дам телефона в сервиз и трябва да върна стоковия ром. Пробвах с SEUS и PC Companion, но никъде не открих да има опция за Repair. Само за Update и нищо не става. С последната версия съм на SEUS и PC Companion. Sad

Samsung Galaxy S4 mini [ Android Stock 4.2.2]
Цитирай

1.Свързваш телефона с компютъра.
2.Отваряш PCC и чакаш да ти засече телефона.
3.Отиваш в Support Zone и натискаш Phone Software Update и там трябва да има repair phone.
Цитирай

Създал съм и видео урок как се прави със SEUS ако не успееш със PCC Smile

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

И натискам уж "Repair Phone", тръгва да сваля и накрая ми изписва "There is not avialable software for your phone." И това е Sad

Samsung Galaxy S4 mini [ Android Stock 4.2.2]
Цитирай

basscho написа:И натискам уж "Repair Phone", тръгва да сваля и накрая ми изписва "There is not avialable software for your phone." И това е Sad
Отключвал ли си буутлоадъра ?!?
Цитирай

Не е, само си е сложил Ginger DX 23

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)