Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[TUT] ''Закупуване'' на вътрешни ''продукти'' в игри

Нещо ми се прецака маркета,с последния съм.Дава ми,че няма връзка.С 4.4.2 съм Taktik by RB.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller
Цитирай
Аксесоари

Значи инсталирай си freedom наново, отвори програмата, разреши и руут достъп и докато си влязъл в нея, там където ти излиза листа с приложенията, цъкни бутона МЕНЮ и дай STOP като след това изчакаш freedom да се спре. След това провери дали все още freedom стои в нотификейшън бара и ако не, спокойно може да я денсталираш и ще имаш работещ google play. Ако има пак проблеми пиши да се опитам да ти помогна
Цитирай

Аз се оправих ама с преинсталация на РОМ-а.Пробвах какво ли не нищо не помогна.Даже след преинсталацията,като се опитах да си инсталирам приложенията наново имаше проблем с 1-2.Включих и изключих самолетния и за сега всичко е ок.До колкото разбрах проблема най-често се получава от сменянето на часовите настройки.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller
Цитирай

Интереснa прогрaмa,рaботи.Трябвaло е дa добaвят и Плей стор дa се хaквa...При мен рaбпти и при нaшaтa чaсовa зонa.

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

Някой може ли да ми каже как мога да си върна стария Плей стар след като съм инсталирал плей стара от първия пост?
Цитирай

Хора имах проблема с неработещия плей стор , рутнах си телефона на ново сложих си програмата смених си часови пояси и езици . като вляза в програмата нали ми иска разрешение за роот давам го и ме изхвърля от програмата и пише че иска Active google account ... а аз не мога да си вляза в моя Sad как да се справя

Lg Optimus L3 ROOTED :3
Цитирай

Някой скоро да е пробвал да купува стикери от viber(4.3.1), мисля че последните 2 ъпдейта намериха начин да не може да се използва freedom-a. Като искам да си купя някой стикер ми изписва "This purchase can't be completed because..."

LG Nexus 4 Black 16gb version 4.3 jwr66y + Cataclysm ROM + franco kernel #193
Цитирай

Да, не става и при мен Wink
Цитирай

am1449 написа:Хора имах проблема с неработещия плей стор , рутнах си телефона на ново сложих си програмата смених си часови пояси и езици . като вляза в програмата нали ми иска разрешение за роот давам го и ме изхвърля от програмата и пише че иска Active google account ... а аз не мога да си вляза в моя Sad как да се справя

Пробвай да си създадеш друг акаунт, колкото за разрешаване на проблема.
При мен всичко работи перфектно следвайки инструкциите. Даже нямаше нужда да сменям часови пояс и езика.
Благодарности на автора за темата :cheers:
Цитирай

Здравейте, става ли за Clash of Clans ?




Цитирай

Мисля,че не!

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

Цяла вечност се мъча да открия хак за Clash of clans и успех никакъв. Пробвах с Freedom изписа ми че прави транзакция и до там, явно ще ме баннат от играта... и се чудя да не хванат и да ме осъдят вие какво ща кажете?

Google Galaxy Nexus 4.3 root
Цитирай

Ще те осъдят на каторжен труд.

Хайде малко по - сериозно!
Цитирай

Някой успял ли е верно да го подкара за clash of clans?

iOS master race
Цитирай

Root access ... нещо си ми изписва и не успявам да еляза в програмата ... С xperia Z съм
Цитирай

Програмата е само за рутнати устройства(root) Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Добре де , свалих инсталирах всичко както трябва , купувам от играта summoners war дава ми че съм закупил, а няма кристали. Някой има ли идея защо така ?

Samsung S4
Цитирай

mtod написа:Добре де , свалих инсталирах всичко както трябва , купувам от играта summoners war дава ми че съм закупил, а няма кристали. Някой има ли идея защо така ?
Мисля , че за нея не става ... и аз търся хак за съммонера ама без успех Sad

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай

megat0n написа:
mtod написа:Добре де , свалих инсталирах всичко както трябва , купувам от играта summoners war дава ми че съм закупил, а няма кристали. Някой има ли идея защо така ?
Мисля , че за нея не става ... и аз търся хак за съммонера ама без успех Sad


Със xmodgames можеш да играеш , но само нивата можеш да минаваш

Samsung S4
Цитирай

Нестава братле ...

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

Няма ли някаква вероятност да сгафим ако постоянно купуваме разни работи в игрите без да плащаме ?
П.С: тествано и работи без да сменям часовата зона, на real race 3.
Цитирай

Аз пък искам неща да си купя в Ice Age Adventures, понеже се зарибих по нея...но през Freedom ми казва на две на три, че уж версията ми на маркета е стара и до там. А Ice Age Adventures е на Gameloft. Някой беше казал, че вече е невъзможно да се хакват игрите им.

Преди време имаше една програмка - GameCIH. С нея понякога е ставало да се пипа в игрите. Сега попаднах на една подобна такава, пак на същият принцип. Казва се само "Хакер", иконката е бял гаечен ключ на зелен фон. С нея така и не разбрах как се работи правилно, дори и след гледането на няколко tutorial-а....и засега се отказах с играта. :/
Цитирай

Работи на Real Racing 3 отлично !!!
Цитирай

някой да е пробвал на base busters играта и на Ice age adventure-на мен ми пише успешно и след това фейлл и не дава леф. с нея на Rise of Berk dragons работи коректно.благоаря
Цитирай

И аз имам въпрос:Някой подкарал ли го е на Android 5?

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)