Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[TUT] ''Закупуване'' на вътрешни ''продукти'' в игри

При Note 4 не тръгва програмата изобщо не се отваря
Цитирай
Аксесоари

Ако е с андроид 5 няма и да тръгне,тъй като все още не се поддържа! Wink

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

Freedom v1.0.7a

Цитат:Hello everyone!

Freedom for Android Lollipop (aka 1.0.7a) is ready, but in alpha.
Please note that there are some bugs/features:
  • On second step on in-app purchase, you will be prompted for google play password, it will show you your real credit card details. But don’t worry, if you saw famous FakeCard on first step, no real transaction will occur. We will fix it in future.
  • We only tested android 2.3+ and market 3.10.9+, we are unsure that it will work on older dead software.
This version can not be retrieved via automatic update in freedom, because it is in alpha. Once testing will be finished, this software will be available via update check in freedom.

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай

Freedom v1.0.7h

Цитат:Whats NEW: Small bugs fix.

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай

Някой опитвал ли е тази програма на играта Heroes Charge ?
Цитирай

(2014-05-03, 23:37:35)degman написа:  Да, не става и при мен Wink

Става купуването на стикери с лъки пачера изпробвано

(2014-10-20, 12:50:10)mtod написа:  
megat0n написа:
mtod написа:Добре де , свалих инсталирах всичко както трябва , купувам от играта summoners war дава ми че съм закупил, а няма кристали. Някой има ли идея защо така ?
Мисля , че за нея не става ... и аз търся хак за съммонера ама без успех Sad


Със xmodgames можеш да играеш , но само нивата можеш да минаваш

Ето ви Summoners war как става работата
Цитирай

за играта battle ot heroes freedom-a не работи дава ми че е успешно купено и до там. някакви идей
Цитирай

То май за повечето игри ти показва, че няма да стане или показва, че си купил успешно, но само до там.Аз досега съм "купил" успешно само от една единствена игра (супер смотана)
Цитирай

пробвах и с лъки патчера но пак нищо не стана. никой ли не знае как може да се хакне тази игра BAttle of heroes
Цитирай

Някой пробвал ли е дали работи на Galaxy Legend?
Цитирай

Стига да имаш руут, работи.  Smile
Цитирай

Въпреки, че е мултиплейър игра?


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).


За следваща публикация ще го имам в предвид и благодаря за поправката.

EDIT: Така...Изпробвах и дава грешка при плащането. В първия пост е даден линк за друг гугъл маркет, но линка не работи (разбираемо при положение, че е от 2013г). Има ли вариант чрез кракнат маркет по някакъв начин да се "подкара" да работи и на галакси легенд или тъй като е сървър-сайд игра няма начин?
Цитирай

Някой има ли листа с игрите на които работи, че не ми отваря линковете от първата страница.

Изпробвах го на Real Boxing - работи. Smile

Очаквам и вашите предложения.
Цитирай

Програмата ме изхвърля. Дали е от това, че все още не се поддържа Android 6 или просто телефона е смотан Big Grin?

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

При мен се показва така: FreeCard xxx-6135 Например, то няма как да ми вземе пари от сметката нали? Т.е това, което съм купил да ми се начисли към месечната сметка? Smile
Цитирай

Правя всичко както трябва сменявам часовата зона влизам в програмата обаче когато искам да закупя нещо не ми полазва Free car....xxхх сменявах и езика на р,но не става някаква идея как мога мога да го оправя ?
Цитирай

И при мен е така.. и аз пробвах какво ли не. Устройството ми е Samsung Galaxy S4 VE , руутнато с 5.0.1. Версията на приложението е най-новата: 1.0.8a. Ако някой е успял да го подкара по някакъв начин, нека сподели! Поздрави Smile

Настоящ: Samsung Galaxy S4 GT 9515 [BLACK EDITION] - 5.0.1 [ROOT]
Предишни: - Samsung Galaxy Core duos  / - ZTE Blade III
Цитирай

Имам чувството, че Google са направили нещо...Щото и при мен не става - смисъл изкарва ми менюто за въвеждане на картата...

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

Kapitulation Kapitulation 
Май беше до тук с freedom!
Цитирай

За съжаление и аз така мисля.
Цитирай

Работи, на някои не изкарва Freecard на други транзакцията е неуспешна, на други успешна но без резултат а на други го копува.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

И на какво се дължи това ?
Цитирай

Днес ъпдейтнах до най - новата версия на freedom 1.0.8a Smile Ама и при мен не става да " купувам " ... Играта за която купувам е Real Racing 3 Smile Как може да се оправи ? Ама мисля, че има още по нова версия на програмата 1.0.8b. Дали ако я сложа ще се оправи ?

Дотук бяхме с freedom ... Не става да се купува вече ... Изкарва ми да си напиша номера на кредитната карта ... Не става на Real Racing 3 ... За други игри не знам.
Цитирай

Някой може ли да каже дали програмата работи на Clash for dawn ?
Цитирай

И при мен не става, инсталирал съм най-новата версия от линка, който явно е обновен. Например в clash of clans ми изписа, че покупката е успешна, но:[Изображение: c3b6535b2512206a986e09f9654139cf.jpg]
А докато е инсталирано имам бъг в някои приложия, например в modern combat 5 не ми излиза нищо там където се купуват пари[Изображение: bb68b008d7884cf25165ab5282399da5.jpg]
Или[Изображение: c0a2c69e3885c30b8c86948b85a5d593.jpg]
Като го деинсталирам се оправят бъговете. @ivanbejkov знаеш ли как се оправя това? Часовата зона ми е сменена на Москва както е написано, но в момента явно е +3 москвата, не +4

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)