Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ТАБЛЕТ LENOVO IDEATAB S6000
#26

лошото е, че докато не го донесе в БГ няма как да знам със сигурност какъв модел е (с L, F или H). А незнам дали да рискувам... "Рутването" какво значи точно Angel - като допълнителна програма в случая, или преинсталиране на софтуера? (съжалявам ако въпросът ми звучи глупаво, но никога не съм го правила)
Цитирай
Аксесоари
#27

Би трябвало по цената да разбереш какъв е модела. За рутването има много писано, просто се поинтересувай.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#28

в щатите цената никога няма да е като в БГ, нали...
Комплектът таблет+клавиатура+калъф струва колкото най-смотания китайски таблет тук - стига да се намери начин за избягване на митото и ДДС :thumbup:
Цитирай
#29

Взех си Lenovo IdeaTab S6000-H 16GB от Виваком преди седмица... и за сега съм доволен.Тъча реагира добре,производителноста също-че как иначе с тези 4-ри ядра,звук,видео също.Само ми беше странно на един филм дето пуснах с MX Player,докато не му заредих субтитрите нямаше звук.Памет има повече от достатъчно,поне за сега Smile .С GPS-a има една аномалия,че ми изкарва местоположението с едни 600-700 метра отклонение,ама не ми е толкова важно.Днес си дръпнах един емулатор за PSP и ще видя как ще подкара God of War в PSP версията.Има доста излишни заводски приложения и се чудя дали да не го Руутна за да поизчистя малко ,но пък от друга страна още е в гаранция и нз дали си струва за сега.Някои каза че програмката за Руутване на В6000 ставала и за този таблет,от къде мога да се сдобия с нея да си я имам в резерв за когато потрябва?

Samsung Galaxy S6 Edge /Huawei P20 Pro
Цитирай
#30

Ако е Wi-Fi варианта и искаш да вземеш план с мобилен интернет така че да си наистина мобилен, помисли за Mi-Fi модем - доколкото знам само Vivacom и Max Telecom предлагат такива.

Ето линк за вивакомската оферта :
http://vivacom.bg/bg/residential/devices...80/details

SIM-картата се пъха в самия Mi-Fi модем и пръска нета по Wi-Fi - това е принципа на работа

Siemens MT50 > Nokia 6230>3250>N70>E52 > Motorola Defy+ > LG 4x HD Black
Цитирай
#31

Здравейте ! Харесъл съм таблетът и тия дни ще го взимам от технополис.Интересувам се дали може да му се включи калъфа с клавиатурата от евхините по 20 лева.Също така за включване и прехвърляне
филми на флашка какво да купя допълнително ?

galaxy s3 ; samsung tab a10.1 (2016)
"Не давай съвети. Умните не се нуждаят от тях, а глупавите - няма да се вслушат"
Цитирай
#32

За прехвърляне ти трябва OTG micro USB към USB кабел:
http://www.technopolis.bg/b2c/details/53...-A/F-78426
не би трябвало да имаш проблеми с клавиатурата, но мисля, че този калъф ще стои супер грозно на таблета
-много дебел и груб (все пак таблета е доста тъничък и елегантен)
-липсва отвор за камерата
-може да заглушава говорителите
-неудобно боравене с бутоните на таблета - достъп до мемори и сим карта и конекторите
Моят е с оригинален леново и съм много доволен.
http://www.lenovoonline.bg/les/home.nsf/...FD004F03CC

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай
#33

Първо - за какво ти е клавиатура, андроидската в много добра и друга няма да ти трябва. По-добре си търси оригиналния калъф на Леново, предпазва идеално таблета и добре му пасва.
За флашка си купуваш обикновено OTG кабелче за 3-4лв USB към micro-USB и си ти.
Таблетът е страхотен със супер батерия, ако го намериш изгодно никак няма да съжаляваш. Успех!

П.П Гледам колегата е отговорил заедно с мен и е на същото мнение! Smile

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#34

За клавиатурата може и да сте прави ,мислех си че така и така ще се взима калъф да я има и нея.ще взема таблета ще поработя и тогава ще търся калъф .гледах ревю където се свърза таблета с телевизора ,само кабел usb-
Hdmi ли ми е необходим?

galaxy s3 ; samsung tab a10.1 (2016)
"Не давай съвети. Умните не се нуждаят от тях, а глупавите - няма да се вслушат"
Цитирай
#35

За какво ти е кабел usb-hdmi, след като таблета има micro hdmi. Значи кабел micro hdmi - hdmi.

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай
#36

Благодаря ,ако има нещо неясно пак ще питам.

Днес го взех, доволен съм от таблета ,ще ми върши работа ! Калъфче ще взема оригинално ,с флашката го вързах без проблем ,сърфирах,филмче гледах .Пак ще ви питам ,ставали за гледане на филми на тв ,защото никъде няма hdmi букса ,а само usb ?модела е S6000L-f

galaxy s3 ; samsung tab a10.1 (2016)
"Не давай съвети. Умните не се нуждаят от тях, а глупавите - няма да се вслушат"
Цитирай
#37

[note=Модератор]4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници". Използвайте препинателни знаци и спазвайте правилата за писане. Ако ли не, такива мнения ще бъдат изтривани, а авторите наказвани.[/note]
Цитирай
#38

Като за начало,пиши на нормален език!
Цитирай
#39

Здравейте,мисля да купувам Lenovo S 6000 H с 3г само ме интересува едно нещо.Дали забива ,защото това ми е единственото притеснение и евентуално 1гб рам не му ли е малко?
Благодаря!

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#40

Да повдигна темата,доволни ли сте от таблета!
Цитирай
#41

Таблета е модел отпреди около 3 години и оплаквания във форума почти няма. В един руски форум бях намерил програма която отключва радиото на S6000H. Програмата е от А3000:
https://drive.google.com/file/d/0BxjGSs-...sp=sharing
За да работи естествено трябва да се включат слушалките за антена, звукът може да се изкара и през вградените говорители.

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)