Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

И ние го можем, или "Как да си качим CM7 на ZTE Racer"
#76

Да и при мене като чели батерията пада по бързо.Предполагам няма как да се оправи това.Но според мен може да е заради това че копчетата вибрират ипри всяко натискане се хаби ток от вибрациятадокато при 2.3.3 нямаше вибриране.Поне това са мойте виждания искам да ги спра да не вибрират ама не става
edit: Днес като гледам как пада батерията направо се плаша.Цяла нощ беше на зарядното и сутринта го откачих и с няколко телефонни разговора и без нищо друго,нито интернет нито гпс,в момента ми е на 66% батерията и пада доста бързо.Някой има ли идея какво ще правим с батерията Sad

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
Аксесоари
#77

Сложи и един външен слънчев панел и дръж телефона на припек.
Не знам, не съм забелязал като че ли такъв проблем, но да ти кажа съм си доволен за сега, но кат се вика - момчетата още работят по въпроса така, че... Wink

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#78

Стискаме палци да направат някакъв фикс за батерията,иначе соларен панел е добре в тия жеги :Д Lol
edit: Добре искам да ви питам вие кой ром си сложихте.Аз сложих този, 2.3.4@4pdamod_27.05.2011.signed и найстина ми е проблемна батерията.Ако ще е така бих върнал 2.3.3 но не искам пак да се дразна с екрана колко нечувствителен е.Има ли някакво решение.Благодаря

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#79

Мисля, че това с батерията зависи от кернела... Сега хората компилират нови кернели и има напредък, но ще кача тук нещо чак когато е напълно работещо, защото сега казаха, че са оправили екрана, но камерата не работи Wink
Иначе ако имате проблем с батерията ползвайте Дюрасел Lol

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#80

От няколко дни наблюдавам интересен "bug". След като спрях използването на всякакви програми за пестене на батерия, телефончето издържа вече два дни при същата употреба, вместо един Smile
Идеи ?
П.С. Откъде мога да си намеря батерия поне 2000 mah. В България, не през ибей Smile Минах през около 20 магазина и отговора беше - няма, или ако намерим, ще е същата.

Поздрави.
Цитирай
#81

Батериите на Нокиа BL-C5 са абсолютно същите, само дето са малко по-къси Wink Откакто го имам телефона сигурно 20тина пъти съм слагал батерията на Nokia 1208 с малко картонче от долната страна за да проведа някой маааалко по-дълъг разгвор, няколко пъти съм я забравял даже в телефона за 2-3 дена : Big Grin :listen:
Цитирай
#82

а V3 мода, някой тествал и го е ?
Цитирай
#83

v3 кво е тва?

И аз си търся по яка батерия но дали би била със същия волтаж и безопасна за телефона?

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#84

здр на всички днес реших да пробвам и аз тези версии на андроид и да махна глобулския ром
и съм много доволен от всичките които са пуснати тук но 2.3.4 ми допадна наи много и си оставих него работи много добре и другите са добри но този на пълно промени телефона но нещо много бързо ми свали батерията но това ще се оправи лично на мен ми допадна наи много този
да попитам дали ще има по нови версии за този модел

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#85

bumer написа:здр на всички днес реших да пробвам и аз тези версии на андроид и да махна глобулския ром
и съм много доволен от всичките които са пуснати тук но 2.3.4 ми допадна наи много и си оставих него работи много добре и другите са добри но този на пълно промени телефона но нещо много бързо ми свали батерията но това ще се оправи лично на мен ми допадна наи много този
да попитам дали ще има по нови версии за този модел
Аз пък си върнах глобулския, няма по-бърз от него, екрана работи прекрасно. Другите в началото са добре но после стават много бавни, рестартираш и се оправя за ден най-много и после пак същата работа. За батерията пък няма да говорим, повече от ден не караше, а сега с глобулския ми кара по 2-3 дни, а последното зареждане го бях направил в петък вечерта и тази вечер го включих на 23% заряд, можеше да изкара още ден. През това време обаче го ползвах само за разговори, въобще не съм си играл, чак и аз съм изненадан, това е световен рекорд :rofl:


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#86

Варгале, не си прав Wink Първо, момчетата вече пишат сигурно втори драйвер за тъча и май работи вече, ще пробвам на рексчън версията и ще я кача. Да разработва се, има нови версии и мисля че вече батерията е по-добре а и те продължават да разработват. Не си прав, по-бавно от глобулския не съм виждал. Нали се върнах по едно време на него и ми скъса нервите. 2.3 си е бързо от където и да го погледнем, но явно не си го разръчкал както трябва и ти е станал тежък по някаква причина Wink

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#87

И аз като колега се върнах на 2.1.Как мога да изтрия програмите на глобул сичко което са слагали някой знае ли?

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#88

miromir2217 написа:v3 кво е тва?

И аз си търся по яка батерия но дали би била със същия волтаж и безопасна за телефона?

V3 е моднат ромче, което съм чувал, че работи доста бързо. За съжаление, като го инсталирах ми искаше код за отключване на телефона, който аз нямам и не ми се дават парици за него Smile
Цитирай
#89

Върнах оригиналния ром,и като влезна в маркета през компа и дам на някое приложения инстал не ми дава да го инсталирам на телефона(пише ми че не е съвместимо),а преди с ромовете като бях си се инталираше без проблеми..С много приложения става така.Кажете какъв е проблема ако имате идея

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#90

galev_90 написа:Върнах оригиналния ром,и като влезна в маркета през компа и дам на някое приложения инстал не ми дава да го инсталирам на телефона(пише ми че не е съвместимо),а преди с ромовете като бях си се инталираше без проблеми..С много приложения става така.Кажете какъв е проблема ако имате идея

Проблема е версията на Андроида Smile
Цитирай
#91

Цитат:Не си прав, по-бавно от глобулския не съм виждал.
Глобулския е по-бавен единствено на теста с квадрант, поне при мен беше така а съм пробвал 3 различни версии на CM-7. Нали ти бях казал, че ми смениха дисплея, от тогава не мога да си позная телефона, няма нищо общо с този който купих.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#92

И моя е сменен Lol Сега кво праим?

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#93

да попитам имали нова версия на андроид които щадят батерията че инче е само на зарядно преди не беше така а сега от сутрина и до вечерта е на 12 процента ако има нови версии нека ги пуснат и тук да ги пробвам или да ми кажете от каде да ги сваля благодаря предварително а да си върна глобулския как става аз съм направил бекп

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#94

Сега ще си кача V3то и ще споделям, а да - още нещо и то важно Wink
http://android.modaco.com/topic/322887-u...-for-free/
За незнаещите английски - това ви дава кода за отключване на телефона от оператора, което биха ви взели двайсетина лева Smile
Цитирай
#95

bircho написа:Сега ще си кача V3то и ще споделям, а да - още нещо и то важно Wink
http://android.modaco.com/topic/322887-u...-for-free/
За незнаещите английски - това ви дава кода за отключване на телефона от оператора, което биха ви взели двайсетина лева Smile
Android 2.1
Доста се тута Smile
Общо взето - не Smile
Цитирай
#96

bumer написа:да попитам имали нова версия на андроид които щадят батерията че инче е само на зарядно преди не беше така а сега от сутрина и до вечерта е на 12 процента ако има нови версии нека ги пуснат и тук да ги пробвам или да ми кажете от каде да ги сваля благодаря предварително а да си върна глобулския как става аз съм направил бекп
Такива които щадят батерията няма, освен Глобулския. Залеждал съм го преди 1д11ч45м16сек и батерията е на 62%. Бекъпа се връща от рекавъри, влизаш в меню бекъп и от там даваш ресторе. Естествено папката clockworkmod трябва да ти е на сд картата.
[Изображение: 1262175648770445381311276690Ait3CGR0LBrHhZlwLPd7.JPG]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#97

vargala81 написа:
bumer написа:да попитам имали нова версия на андроид които щадят батерията че инче е само на зарядно преди не беше така а сега от сутрина и до вечерта е на 12 процента ако има нови версии нека ги пуснат и тук да ги пробвам или да ми кажете от каде да ги сваля благодаря предварително а да си върна глобулския как става аз съм направил бекп
Такива които щадят батерията няма, освен Глобулския. Залеждал съм го преди 1д11ч45м16сек и батерията е на 62%. Бекъпа се връща от рекавъри, влизаш в меню бекъп и от там даваш ресторе. Естествено папката clockworkmod трябва да ти е на сд картата.
[Изображение: 1262175648770445381311276690Ait3CGR0LBrHhZlwLPd7.JPG]

Те пуснаха ли нов ром или още си седи на 1.6 ?
Цитирай
#98

стана върнах си глобулския ром
и засега
по добър от него няма :thumbup:

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#99

bumer написа:стана върнах си глобулския ром
и засега
по добър от него няма :thumbup:

Аз имам следния проблем - тегля бекъпа
и като му дам да го инсталира през рековърите, всдичко става за секунда, и няма нищо после. Все едно не съм го инсталирал.
Идеи :?
Цитирай

Глобулския ром е Андроид 2.1, така го купих. Бекъпа не се инсталира а се ресторва, в меню бекъп има 3 опции: бекъп, рестор и адвенчед рестор ,избираш рестор.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)