Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

И ние го можем, или "Как да си качим CM7 на ZTE Racer"

Утре ще кача найтли 113. По-добър е. По батерията все още се работи, но аз си работя с телефона и батерията е добре, при не чааааак толкова интензивна работа - 2-3 дена може да изтрае Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
Аксесоари

какво стана нали щеше да има нов ром за глобулчето каде се изгуби чакам го с нетърпение да го тествам че тoз нещо ми сабаря батерията много бързицко
а и глобулскиями нещо се скапа и сега се налага да съм 2.3.4 а не ми харесва много от гледна точка на издражливоста на батерията но нямам избор ще цакам

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

Чети първия пост моля... там са ъпдейтите.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

да видях вече този е по добре за сега но да ли ще ми издржа батерията по дълго

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

Колеги да знаете има ли начин да се пусне ФМ радиото на CM7 NIGHTLY?

THL 4400 4.2.2 / Thl 4000 4.4.2 / Old ZTE-RACER (Globul Q1) 2.3.7 / Sony Ericsson Xperia Neo 4.0.4
Цитирай

Има плъгин за радиото, но точи много батерия. Ако искаш ще го кача Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Ако можеш го дай и кажи как да инсталирам. Благодаря!

THL 4400 4.2.2 / Thl 4000 4.4.2 / Old ZTE-RACER (Globul Q1) 2.3.7 / Sony Ericsson Xperia Neo 4.0.4
Цитирай

Aз имaм един въпрос.Инстaлнaл съм Recovery Manager, телефонът ми е руутнaт и въпреки всиЧко не могa дa влезнa в рекaвърито-нaтискaм power бутонa и down и не стaвa нищо.Просто ми покaзвa логото и зaцикля,трябвa дa вaдя бaтериятa зa дa се опрaви.Aко някой може дa помогн дa пише!Мерси предвaрително! :-)
Цитирай

здр дa попитaм имaли рaботещ ром 2.2 зa реисърa и aко имa бихтели го кaЧили много ми се искa дa го пробвaм и много ще съм блaгодaрен aко ми помогнете или дa кaжете от кaде дa го свaля

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

bumer - аз мога да ти кажа даже четох за офишъл 2.2 за рейсъра, но не съм пробвал, просто, защото не бих оставил 2.3 Smile

Емчо, като си инсталира рековъри мениджър сложи ли си самото рековъри?

Погледнете първи пост - Android 2.3.5 Smile Много по-добра батерия и екрана не е зле, но все още при много ръчкане леко може да ви направи някоя грешка, но е стабилен и добре работи. Поне при мен Smile Скоро може да излезе нов кернел, така че стей туунд Wink

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Ако можеш ми погни да го намеря ще сьм ти благодарен много

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

Аз линк лесно ще ти дам, но телефона ти става ген2 .... (ако искаш прочети още малко за това) а и + това имаш ли някой терминал инсталиран ?

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Добавено новото найтли Smile Опитайте, пари пари Lol

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

да но всепак искам да пробвам как се държи 2.2

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

Android 2.3.5 найтли #167 от 4pda: http://www.multiupload.com/ZQTZ00J8N3 smile

Android 2.3.5 найтли #175 от 4pda: http://www.megaupload.com/?d=EMV3YU0A

Между двата има ли някаква съществена разлика ?
Цитирай

Ъъъъм.... ето сайта с чейнджлога Wink Като излезе ново след #179, т.е. баш новото ще го кача.
http://cm-nightlies.appspot.com/?device=blade

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

аз имам един доста тъп въпрос: как да си прехвърля номерата от телефонния указател на другия "новия" 2.3.5 Confusedatisfied:

HTC Desire 500
Цитирай

dobo05 написа:аз имам един доста тъп въпрос: как да си прехвърля номерата от телефонния указател на другия "новия" 2.3.5 Confusedatisfied:

Ами ако не си направил бекъп или не си синхронизирал - трудно Smile
Цитирай

Тоест, ако си давал синхронизации с гмейл, пускаш си нета и пускаш една синхронизация от настройките, иначе - ако има бекъп файл(тоест експорт на контактите) влизаш където трябва да са контактите -> Меню -> Импорт. Ако ли не вече има трета опция (доста времеемка) - ако имаш бекъп на целия си стар РОМ, тогава можеш да го рекавърнеш, да си експортнеш контактите (или да ги синхронизираш с гмейл) и после пак да си инсталираш новия РОМ за да ги имаш. Ако и бекъп нямаш тогава... пий една студена вода Big Grin Big Grin

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

miromir2217 били ми помогнал да на меря 2.2 за реисара ще съм ти за дължен

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

Добре, ще направя нова тема с линк след малко Wink

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

нещо новичко за телефончето да има, че незнам в кой сайт да проверя Angel

HTC Desire 500
Цитирай

какво стана нямали нови ромове за реисара и ако има от каде да се свалят

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

Има има, аз съм качвал, просто напоследък съм малко зает... в момента изчаквам отговор от създателя дали мога да качвам тук, иначе слагам 2.3.7 Smile

НОВИНИ за Рейсъра:
1. В момента се работи по кернела 2.6.35 (сега сме с 2.6.32). Едит пич уж пише нови модули за тъчскрийна.
2. Има един кернел за рейсъра, с който ако сте (ако имате такъв кабел) може да вържете хъб и да слагате мишка, клавиатура, флашка... има клипче с ютуб ако ви интересува го вижте.
3. Има Андроид 3.0 за рейсър(качих си го) но все още е много бъгав. Картината е на 180 градуса хаха яко бъг, но важното е, че върви. Надявам се да го оправят. Както е тръгнало след 2 месеца ще имам андроид 4.0 на Рейсъра...

Между другото сещате ли се Huawei - а (с един син панел заден), който Виваком пускаха като отговор на Рейсъра, който е с подобен хардуер както на рейсъра, така и на HTC Wildfire. Държал съм и трите телефона в мен и ето резултата:

Angry Birds (+ other performance as well):
Wildfire - Бавно, сече, влачи се...
Huawei - Става, леко понасичат Енгри Бърдс, но като цяло върви доста добре
Рейсъра - ...Енгръ бърдс дори на ъндърклокнат процесор (480 Mhz) върви перфектно ... Андроид 2.3.7 - гладки анимаций, бърз отговор, бързо набиране, по-дълъг живот на батерията... Ей тва е китайче, баце

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

дачакаме ли андроид 3.0 и тук за реисра

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)