Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

allview v1 viper

Някой има ли проблеми със скайпа? При мен доста често при стартиране се затваря сам и после не иска да се логне докато не изтрия данните за приложението!
Цитирай
Аксесоари

беш Cry Cry е ми в задния джоб на дънките и при сядане се е праснал
Цитирай

Хайде излезе първият официален упдейт на телефоните ни! : http://www.allview.ro/index.php?id=1644
Цитирай

jzonkom написа:Хайде излезе първият официален упдейт на телефоните ни! : http://www.allview.ro/produse/telefoane/...descriere/

Но при мене не става!Опитах да го кача и като нов ROM но ми дава грешка(вижте прикаченият файл)!Може проблема да е в рековерито дето съм качил защото като стигне до него и ме изхвърля(това е при нормалният ъпдеит описан на сайта)
Ако някой е на ясно как трябва да стане нека сподели,от всички ромове дето съм пробвал оригиналният най ми е удобен!
А и ако някой знае как се махат логата при стартиране останали от другите ромове нека каже!
Цитирай

От къде изтеглихте новия софтуер за Viper-а? Разгледах цялата страница, освен указанието за ъпдейт не видях от къде може да се свали.
Цитирай

d_chanev написа:От къде изтеглихте новия софтуер за Viper-а? Разгледах цялата страница, освен указанието за ъпдейт не видях от къде може да се свали.

Най -отдолу на страницата с обяснения пишеBig Grinescarca fisierele aici
после трябва да се разархивира и появилият се зип се копира в телефона.
Цитирай

Благодаря за бързия отговор - не съм обърнал внимание че от там може да се изтегли файла.
Цитирай

Счупения дисплей не е скъп поръчай си един

Enduro
Цитирай

Някой успя ли да си ъпдейтне телефона?
Цитирай

За хората които не могат да се оправят с чуждия език в сайта: След като изтеглите файла го разархивираите и ще видите папка в която има .zip файл а не .rar слагате файла в СД картата и с пълна батерия на телефона следвате инструкциите на картинките Wink
Цитирай

stelko135 написа:За хората които не могат да се оправят с чуждия език в сайта: След като изтеглите файла го разархивираите и ще видите папка в която има .zip файл а не .rar слагате файла в СД картата и с пълна батерия на телефона следвате инструкциите на картинките Wink
И след като изпълним инструкциите какво се случва?Защото при мене а и при други телефона просто се рестартира и нищо друго!
Кажи при тебе получи ли се ъпдеита,телефона ти руутнат ли е и има ли друго рековери вместо оригиналното?
Просто помогни да разберем какво се случва и защо!
Цитирай

Ами точно това е ,че не виждам разлика , но мисля че са премахнали проблема с премигването на дисплея.
Цитирай

Advantages:
• A new camera menu interface;
• Improved software stability;
• Improvement autonomy;
• Repairing bugs previously reported;
Това са промените намерих ги тук: http://www.allview.ro/produse/telefoane/...er/suport/
Цитирай

jzonkom написа:
stelko135 написа:За хората които не могат да се оправят с чуждия език в сайта: След като изтеглите файла го разархивираите и ще видите папка в която има .zip файл а не .rar слагате файла в СД картата и с пълна батерия на телефона следвате инструкциите на картинките Wink
И след като изпълним инструкциите какво се случва?Защото при мене а и при други телефона просто се рестартира и нищо друго!
Кажи при тебе получи ли се ъпдеита,телефона ти руутнат ли е и има ли друго рековери вместо оригиналното?
Просто помогни да разберем какво се случва и защо!
Ами не телефонът ми не е руутнат нищо не съм променял. Този ъпдейт не променя версията на андроида просто поправя някои проблеми. След като направих стъпките зареди една "синя линия" и телефонът се рестартира. И аз си помислих ,че не съм направил нещо както трябва ,но всичко е наред. Не ми трябва по-нов андроид стига този да е стабилен.
Цитирай

И всепак ако някой друг който е с руутнат телефон е успял да го ъпдейтне нека да пише .
Цитирай

Успях да го ъпдейтна , въпреки че съм с руутнат телефон , бях руутнал телефона но никога не съм качвал други ромове.
Относно хората който не знаят дали им се е получил ъпдейта нека след като завърши ъпдейта да влезнат отново в System Update там на Release date трябва да им изкара нещо от рода на 2014-01-21 което означава че е ъпдейтнат с този релийз , моят до преди това беше 2013-10-18 Cool Tooth Crazy

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

rdlegy написа:Счупения дисплей не е скъп поръчай си един
a от къде мога да си поръчам и на каква цена
Цитирай

Момчета някой можели да ми прати оригиналния ром тай като моя го изтрих без да искам Sad . Vladoo_21 - това е скайпа ми а това електронната поща - vladooo_20@abv.bg
Цитирай

kosulievv написа:Момчета някой можели да ми прати оригиналния ром тай като моя го изтрих без да искам Sad . Vladoo_21 - това е скайпа ми а това електронната поща - vladooo_20@abv.bg

Ако някой има оригинален ROM Allview V1 Viper -и аз ще съм му благодарен ако го прати!Доволен бих бил и на бакъп от ъпдейтнат телефон.
Цитирай

Хубаво е че сме получили нов ъпдейт...Благодаря за подробното обяснение на колегата,но искам да запитам:БГ МЕНЮТО запазва ли се след ъпдейта?БЛАГОДАРЯ Ви предварително! :-)
Цитирай

И още нещо всичкото от телефона ли правите?Приложенията запазват ли се?Благодаря!
Цитирай

Явно вече все по малко хора влизат във форума !
При стартирането на ъпдейта изписва че всички приложения и настроики се запазват ,само системата се надстроива.Но не мога да ти кажа подробности защото моят не се ъпдейтна-можеби защото съм качвал други ромове- или и аз не знам защо!!!Единствено Колегата divdivak се нави да помогне но явно сега има други грижи !Той най добре може да ти каже защото неговият е ъпдеитнат!
Цитирай

БЛАГОДАРЯ Ти!Аз не съм слагал никакви ромове....както съм си го взел,така си го ползвам...не съм много на ти с нещата,а и нямам такова време да се занимавам.....затова попитах,за да отделя малко време и да се опитам да го ъпдейтна.Все ще е нещо ново сложено или ще е подобрено.Когато го направя ще пиша на всяка цена!ЛЕКА вечер! :-)
Цитирай

Сложих официалния ъпдейт от 21ви януари. На първо човъркане не виждам разлика. Дано поне проблема с рестартирането ми се е оправил. Smile

edit

Пичове, някои случайно да знае от къде може да се купи червен или ярко зелен капак за нашите телефони?
Цитирай

Виж в алито за заден капак или си вземи един силиконов калъф

Enduro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)