Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

allview v1 viper

колеги,счупен ми е дисплея, дали това става за нашите телефони aliexpress.com/item/Blu-Life-Play-L100-Capactive-Wholesale-LCD-Touch-screen-Digitizer-front-glass-replacement-TouchScreen-Free-Shipping/1655069998.html
Цитирай
Аксесоари

Видя ли че пише Screen:4.5" а не 4,7.И от сервиза какво ти казаха,че нямат или ти сцепиха главата с цена.
Цитирай

196 лв
e смяната на дисплея
Цитирай

ЗДРАВЕЙТЕ! Smile Както бях обещал по-горе,си спазвам обещанието и ще Ви напиша как да ъпдейтните телефоните си с марка Allview V1 Viper.Подчертавам Ви,че това е само ъпдейт на модела V1 Viper 4GB.Пиша как съм го направил лично Аз.
Изтеглих ъпдейта от официалната страница на Allview,ето го:http://www.allview.ro/index.php?id=1644 (най-отдолу където пишеBig Grinescarca fisierele aici!).Изтегляте го на компютъра си...Той е с .rar формат...РАЗАРХИВИРАЙТЕ ГО!След разархивирането ви излиза папка в която е файла .zip ИМЕННО този файл трябва да го копирате в SD картата си на телефона.След това следвайте стъпка по стъпка както е показано на картинките и го оставете да завърши сам актуализацията си.Телефонът Ви ще се рестартира сам след приключването на актуализацията.
Държа да Ви предупредя,че трябва предварително телефонът да Ви е НАПЪЛНО ЗАРЕДЕН,да си копирате приложенията и файловете(ако имате такива на паметта на телефона),в SD картата.
Засега не съм открил нещо същественно променено след ъпдейта,но щом са го пуснали значи,че има изчистени някой грешки,и някой бъгове са оправени....ЩЕ СИ ПОКАЖЕ С ВРЕМЕТО... Smile
Цитирай

Хора проблема с рестартирането така и не се оправи. Смятам да си форматирам телефона. Имам въпрос - ако си форматирам телефона ще ми се изтрие ли андроида?
Цитирай

няма да ти изтрие опрационната система направи хард ресет. По въпроса за ромовете. От сайт разбрах за някои нови неща като овърклок на процесора и киткат. Та изпратих ги тези неща в pittech форума, защото има доста разработчици на телефона там. За по-малко от 24 часа започна 5 страница на тези линкове. Явно са им доста полезни, но аз нищо не разбирам от това, което пишат, защото са турци, а аз им го написах на Английски. Май са започнали да работят върху киткат ром и до седмица ще се разбере дали са направили нещо

Enduro
Цитирай

rdlegy написа:няма да ти изтрие опрационната система направи хард ресет.

Как да го направя този хард ресет, че до сега не съм правил Big Grin
Цитирай

Изключваш телефона и го пускаш като натискаш бутона за пускане и веднага бутона за усилване на звука. Ще влезе в меню където се навигира чрез бутона за усилване и намаляне, а се цъка ентър с бутона за включване. Там трябва да има някакъв ресет

Enduro
Цитирай

Мерси. Ресетнах го.
Цитирай

никой ли не знае откъде да се закупи дисплей на нормална цена???
Цитирай

http://www.aliexpress.com/item/Touch-scr...13177.html

Enduro
Цитирай

Момчета някой можели да ми прати оригиналния ром тай като моя го изтрих без да искам sad . Vladoo_21 - това е скайпа ми а това електронната поща - vladooo_20@abv.bg
Цитирай

Здравейте момчета.
Как се държат телефоните?
Да споделя аз какъв проблем имах.
Когато телефонът не е ползван и екрана е загаснал взе да не може да се "събужда" с натискането на бутона. Като го набера от друг телефон в това състояние казваше, че е изключен. Плавеше го по веднъж на няколко дни, но понякога и по няколко пъти (2 - 3) на ден. Понякога се "събуждаше" много мудно след натискането на бутона - примерно след 1 - 2 секунди. В тези случаи телефона си работеше нормално, но тава беше 100 % гаранция, че след като екрана загасне ще влезе пак в спящ режим. Оправяше го само ваденето на батерията. Пратих го на emag. Държаха го около 20 - 25 дни и го върнаха оправен. Проблема беше описан като софтуерен. Доволен му сложих картите - Работеше нормално до третия ден и отново дърво. Върнах го отново. Към вчерашна дата стои при тях 21 дни. Вчера ми се обадиха и ми казаха, че не могат да се справят с проблема и ми предложиха да ми върнат парите или да ми пратят нов телефон. Казах им, че искам телефон. Уведомиха ме, че понеже е купуван от "Черния петък" ще им трябва седмица, за да го доставят.
Та сега си чакам телефона.
Цитирай

Колеги, някой да има ъпдейта за телефона в сайта ми показва че няма достъп до страницата и файла....
Цитирай

Ъпдейта просто изчиства някои бъгове. Не съм го инсталирал, защото съм с miui

Enduro
Цитирай

Новото телефонче дойде вчера. Ха дано да е безпроблемно.
Цитирай

Излиза новата версия на този модел , обозначена като allview v1 viper S . Прави впечатление , че въпреки почти еднаквото название моделът е коренно различен като дизайн и е базиран на Qualcomm Snapdragon processor ,препоръчителна цена в Румъния е 600лв. Друг интересен факт е , че подобен модел не е анонсиран при GIONEE , което означава , че румънците поръчват и от други производители . Телефона е с много добри показатели и дизайн ,всичко хубаво освен... цената , която според мен е много висока .
http://www.allviewmobile.com/products/ph...ption/?L=1

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Май ще опирам до гаранция. Почва да ми се е***а буксата за зареждане. Дали има откъде да се сдобия със стоковото рикавъри,че без него,май ми остава,само да пийна една водичка.
Да уточня-става въпрос за Viper V1 4GB.
Цитирай

Първо пробвай с друг кабел, защото и при мен по едно време правеше проблем като се зарежда и се оказа, че кабела е повреден.
Цитирай

Ето го новия модел в еМАГ в промоция до 13.04. -512лв.
http://www.emag.bg/mobilen-telefon-allvi...april-2014
Впечатляващи хардуер и екстри, само не пише дали поддържа OTG .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

пфф тоя новия модел е страхотен, ако на следващия блак петък го има пак на 50% ще направя ъпгрейд :power:
Цитирай

scousedroid написа:пфф тоя новия модел е страхотен, ако на следващия блак петък го има пак на 50% ще направя ъпгрейд :power:
Моделът е много добър ,доста рових из нета ,но не можах да намеря на кой производител е оригинала . Днес се опитах да го поръчам в eMAG, но им бяха блокирали сървърите и по телефона също не стана . Това ме накара да потърся мнение за тези румънци от eMAG и свят ми се изви от негативни мнения за тях . Доставката е със Спиди , които нямат услугата преглед преди плащането т.е плащаш отваряш и ако има проблем започват мъките , както и при последващи проблеми комуникацията със магазина става тегава .
Цената в Румъния официално също е към 570лв. , но и там намират някакви намаления , ще се опитам тези дни да го намеря от друг магазин , защото на eMAG вече ме е страх да дам 513лв.
Иначе моделът е с характеристиките на новите LG G2 MINI , ExperiaM2 и HongMi 1S но с по-добра камера и дисплей .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Аз бих взел за 80 лева отгоре нексус 5

Enduro
Цитирай

rdlegy написа:Аз бих взел за 80 лева отгоре нексус 5
Основен критерий при мен са двете СИМ карти, иначе си прав, че само за 80лв.+ над цената на Allview v1 Viper S Нексуса е безспорен фаворит. Впрочем до вчера разликата беше 140 лв. от днес 570лв. вече е прекалено за тази марка .Само се чудя точно върху кой китаец е брандиран? Всички останали модели на Allview са Gionee този обаче няма, поне засега , аналог при тях, донякъде прилича на XOLO Q1000, но не е баш същия?!

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

nikid написа:
scousedroid написа:пфф тоя новия модел е страхотен, ако на следващия блак петък го има пак на 50% ще направя ъпгрейд :power:
Моделът е много добър ,доста рових из нета ,но не можах да намеря на кой производител е оригинала . Днес се опитах да го поръчам в eMAG, но им бяха блокирали сървърите и по телефона също не стана . Това ме накара да потърся мнение за тези румънци от eMAG и свят ми се изви от негативни мнения за тях . Доставката е със Спиди , които нямат услугата преглед преди плащането т.е плащаш отваряш и ако има проблем започват мъките , както и при последващи проблеми комуникацията със магазина става тегава .
Цената в Румъния официално също е към 570лв. , но и там намират някакви намаления , ще се опитам тези дни да го намеря от друг магазин , защото на eMAG вече ме е страх да дам 513лв.
Иначе моделът е с характеристиките на новите LG G2 MINI , ExperiaM2 и HongMi 1S но с по-добра камера и дисплей .


Здравейте! Аз съм с този модел и засега се справя чудесно! Купих го от emag и имаше опция за преглед в Спиди, преди да го купиш.

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)