Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок]Full Root за Xperia M (C1904 & C1905)
#26

adi55 написа:aaaaaaaa''направи repair със SUS '"" това не съм го чувал !!!
SUS(Sony Updade Service) е софтуер с който може да се ъпдейтне телефона,както и да се преинсталира.Repair е поправка,т.е. ще преинсталира телефона и ще изчисти файловете от сегашния опит за руут.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
Аксесоари
#27

Spellbound91 написа:
adi55 написа:aaaaaaaa''направи repair със SUS '"" това не съм го чувал !!!
SUS(Sony Updade Service) е софтуер с който може да се елефона,както и да се преинсталира.Repair е поправка,т.е. ще преинсталира телефона и ще изчисти файловете от сегашния опит за руут.
ааааааа БЛАГОДАРЯ.

Samsung Galaxy Core Duos- i8262///Sony Xperia M-C1905
///Samsung I9001 Galaxy S Plus///LG GW620
Цитирай
#28

adi55 написа:
Spellbound91 написа:
adi55 написа:aaaaaaaa''направи repair със SUS '"" това не съм го чувал !!!
SUS(Sony Updade Service) е софтуер с който може да се елефона,както и да се преинсталира.Repair е поправка,т.е. ще преинсталира телефона и ще изчисти файловете от сегашния опит за руут.
ааааааа БЛАГОДАРЯ.
Ама как съм го написал :facepalm: Confusedtupid:

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#29

направих всичко както ми написа и всичко се получава според очакванията ,но това е докато стигна до 3-та точка и там нищо не става ,други идеи ако имаш тук съм .

Samsung Galaxy Core Duos- i8262///Sony Xperia M-C1905
///Samsung I9001 Galaxy S Plus///LG GW620
Цитирай
#30

adi55 написа:направих всичко както ми написа и всичко се получава според очакванията ,но това е докато стигна до 3-та точка и там нищо не става ,други идеи ако имаш тук съм .

Пусни руут фикса и тогава свържи телефона към кабела.Напиши ми подробно какво точно правиш.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#31

Confusedtupid: явно когато се стартира някое от приложенията ''SUPERSU или SUPERUSER'' не е нужно да се пускат с администраторски права (за уиндоус 7 става въпрос)

Samsung Galaxy Core Duos- i8262///Sony Xperia M-C1905
///Samsung I9001 Galaxy S Plus///LG GW620
Цитирай
#32

adi55 написа:Confusedtupid: явно когато се стартира някое от приложенията ''SUPERSU или SUPERUSER'' не е нужно да се пускат с администраторски права (за уиндоус 7 става въпрос)
Не е нужно,просто кликаш върху някой от двата .bat файла и действаш Wink

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#33

Spellbound91 написа:
adi55 написа:Confusedtupid: явно когато се стартира някое от приложенията ''SUPERSU или SUPERUSER'' не е нужно да се пускат с администраторски права (за уиндоус 7 става въпрос)
Не е нужно,просто кликаш върху някой от двата .bat файла и действаш Wink

Много си прав! просто така пускам всички приложения на компа за да няма ядове, а сега остава да преместим приложенията на SD картата.

Samsung Galaxy Core Duos- i8262///Sony Xperia M-C1905
///Samsung I9001 Galaxy S Plus///LG GW620
Цитирай
#34

Бърз въпрос: значи използвах този метод за роотване , всичко точно , но днес без да искам някак си пуснах Framaroot и съм цъкнал пак да роотва.Първият път избрах SuperSU , а днес след това неволно натискане вече и Superuser има.
Какво да направя в този случай.
Цитирай
#35

wheelie294 написа:Бърз въпрос: значи използвах този метод за роотване , всичко точно , но днес без да искам някак си пуснах Framaroot и съм цъкнал пак да роотва.Първият път избрах SuperSU , а днес след това неволно натискане вече и Superuser има.
Какво да направя в този случай.
Изтрий суперюзъра,но преди това направи резервни копия на приложенията които ползваш.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#36

То хубаво,направих всичко (със superSU,a не superuser),рестартна се накрая и просто не е руутнат...
Цитирай
#37

uchitelq написа:То хубаво,направих всичко (със superSU,a не superuser),рестартна се накрая и просто не е руутнат...
Не знам какво точно показва този скрийншот , но за да местиш приложения на картата с памет следвай тази тема (:
А дали е бил успешен роотът , мисля че можеш да провериш с някои приложения от google play store-а, например Root Checker.
Цитирай
#38

wheelie294 написа:
uchitelq написа:То хубаво,направих всичко (със superSU,a не superuser),рестартна се накрая и просто не е руутнат...
Не знам какво точно показва този скрийншот , но за да местиш приложения на картата с памет следвай тази тема (:
А дали е бил успешен роотът , мисля че можеш да провериш с някои приложения от google play store-а, например Root Checker.
ок,с root checker ми пише,че е ок,но като инсталирам нещо си го инсталира в паметта на телефона ,а не в sd-то
Цитирай
#39

uchitelq написа:
wheelie294 написа:
uchitelq написа:То хубаво,направих всичко (със superSU,a не superuser),рестартна се накрая и просто не е руутнат...
Не знам какво точно показва този скрийншот , но за да местиш приложения на картата с памет следвай тази тема (:
А дали е бил успешен роотът , мисля че можеш да провериш с някои приложения от google play store-а, например Root Checker.
ок,с root checker ми пише,че е ок,но като инсталирам нещо си го инсталира в паметта на телефона ,а не в sd-то
Руута сам по себе си не може да ти измести приложенията в СД картата!Той просто ти дава свободата да моднеш софтуера и чак тогава ще можеш да местиш.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#40

баси инвалида съм... сори
как,аджеба,да си преместя нещата в sd-картата?
Цитирай
#41

uchitelq написа:баси инвалида съм... сори
как,аджеба,да си преместя нещата в sd-картата?

Цък

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#42

Като натисна Gandalf и ми излиза следното : Exploit result Failed :-(.... Try another exploit if available (error #5) Може ли да ми кажеш защо се получава така :?

SaMsuNg GalaxY 5 With 2.1 > With FROYO 2.2 > RooTeD >
Цитирай
#43

Сигурно защото не си с JB 4.1
Цитирай
#44

GH0STFACE написа:Сигурно защото не си с JB 4.1

с 4,3 съм
15.4.А.0.23

Има ли някакъв вариант пак да се руутне или :?

SaMsuNg GalaxY 5 With 2.1 > With FROYO 2.2 > RooTeD >
Цитирай
#45

Alex_alex91 написа:
GH0STFACE написа:Сигурно защото не си с JB 4.1

с 4,3 съм
15.4.А.0.23

Има ли някакъв вариант пак да се руутне или :?
Няколко теми по-надолу в раздела Smile https://www.androidbg.com/forum/topic866...id-43.html

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#46

може да е неуместен въпроса ми но все пак ще попитам понеже съм с v4.3 built 15.4.A.1.9 как трябва да извърша руутването първо стъпките описани в тази тема след това стъпките от темата която колегата над мен е дал или директно да започна от руут на v4.3?
Цитирай
#47

Вече руутването е елементарно с http://towelroot.com/ - цъкаш на Ламбда знака за сваляне

Сваляш apk файла и го инсталираш на телефона. Стартираш и натискаш make it rain. После инсталираш от маркет SuperSU и си готов.

След това инсталирай root fixer: http://nut.xperia-files.com/download.php...13aW5kb3dz

И си готов.
Цитирай
#48

благодаря за бързия отговор. относно местенето на приложения от телефона в картата с памет актуална ли е темата от раздела?
Цитирай
#49

Би трябвало.
Цитирай
#50

Последния описан начин за руут работи ли при M dual С2005 ?



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)