Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Живот на батерията / резултати

thuggy написа:Ами аз ако сваля с 50 ми фрийзва. И ще спечелиш 5мин дисплей? За човек дето не е наясно, по-добре да не го прави, защото не печели нищо от към батерия, или почти нищо Smile

При мен не фрийзва дори и със 75 надолу across the board, зависи какво ти е числото на CPU Binning, с кой кърнъл си и т.н.

В xda съм виждал и хора които от 775mV на най-ниската честота, са сваляли до 640 Big Grin
Цитирай
Аксесоари

Аз свалих с -100mV и нямам грижи вече 2ри цикъл, ще постна резултат като изхабя заряда.
Eто, xTraSmooth ROM + franco kernel -100mV.Ползвах навигация, и поразцъках 20тина минути Асфалт 8 и Real driving.Смесено 3G + Wi-Fi, първи цикъл с този къстъм ром.

[Изображение: 03eb6f96a82b745a.png]
[Изображение: 7975daa655e5d429.png]
[Изображение: d5a73e5f2781f881.png]
[Изображение: 6d75ad8f310ec3a2.png]

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай

Абе интересно ми е каква температура на батерията имате щото на мен ми е 38.0 C и колко е нормално :huh2:

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай

От както съм с 5,0,1 - стоков, ми пада много бързо батерията :angry:

POCO F1
Цитирай

38 градуса.., ако не правиш нищо, си е висока температура. Моя е достигал до надписа "прегряване" на 44 градуса се появява.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

само фб,инстаграм и снапчат.

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай

Абе как си зареждате телефоните чакате да падне батерията под 20% или кога си искате го слагате на зарядното..? че аз мисля че най добре да се зарежда като стане под 20% и докато стане на 100% тка мисля че е най полезно за батерията Smile

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай

(2015-01-21, 21:17:57)eBOGOEV написа:  Абе как си зареждате телефоните чакате да падне батерията под 20% или кога си искате го слагате на зарядното..? че аз мисля че най добре да се зарежда като стане под 20% и докато стане на 100% тка мисля че е най полезно за батерията Smile
При падане до 14% от батерията, ми излиза съобщение, че е изтощена и го слагам на зарядно, иначе ме пита дали да се мине в икономичен режим с изключване на някои основни функции.

 
Цитирай

(2015-01-21, 21:57:01)NoMaD написа:  
С кое приложение си слагаш тези емотикони, аз всеки път ги пиша на ръка

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Няма приложение, в Тапата ги има цяла галерия.

 
Цитирай

Коя версия?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2015-01-21, 23:12:12)rado__8 написа:  Коя версия?
В момента съм на 4.9.5, последната от Маркета не струва поне на този етап.

 
Цитирай

Здравейте, дали е нормално телефона да се зареди за час и десет минути. Зарядното е фабричното, а телефона го пуснах да се зарежда когато батерията му беше на 15 процента. Самият телефон е нов, зареждал съм му батерията 5-6 пъти.
Цитирай

Нормално е.

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай

Възможно е да има такъв въпрос, но не успях да го намеря... А именно, при някои игри телефона загрява доста (39 градуса), проблем ли е това загряване за телефона и батерията?
Цитирай

(2015-02-15, 20:13:21)plamen_k написа:  Възможно е да има такъв въпрос, но не успях да го намеря... А именно, при някои игри телефона загрява доста (39 градуса), проблем ли е това загряване за телефона и батерията?
73-76 С става, като го натегна със Симситито и няма проблеми никакви. Проблемът е само в това, че сме 2015 г., всичко се разви и развива мощно, а бетриите са си все същите, сякаш сме в ерата на 3310 и siemens c35.. Sad
Цитирай

Здравейте, от вчера съм собственик на нексус 5. Искам да ви попитам нормално ли е батерията да кара по 3:30 часа екран? Попринцим играх 1:30 час игри, но бързо си пада.
Изключил съм местоположението, синхронизирането и общо взето го щадя, но не кара много?  
   
 
Цитирай

Свиквай хехе,батерията не е една от силните страни на Н5
Цитирай

С Lollipop държи мааааалко повече, но определено батерията, не му е силната страна.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Ти как си си сложил по-голяма батерия?
Цитирай

Нужно ли е за всеки въпрос да правиш нова тема?
За теб търсачка няма ли?

https://forum.androidbg.com/showthread.p...98&page=11

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=71001

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Със зор, търпение, упоритост.. А колегата е сложил линкове, как става Wink

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

[Изображение: a6b1051aa57426f4742c7675116325ee.jpg]

Само да спомена, че съм с ревюто на Андройд М и батерия от Лг Г2 Wink Правата черта, не съм пипал телефона Wink
Цитирай

Сякаш с 5.1.1 е по-добре батерията... С Kik около 25-30 минути, половин час игра Earn to die 2, браузуване и разговори, на места с включен мобилен (общо около 3 часа) и Wifi всяка вечер (общо около 4 часа). Това е рекорд за мен, защото с 5.1 рекорда беше около 1 час и 40 минути екран


Прикачени файлове Миниатюри
       

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

Здравейте, надявам се да ми помогнете. Някъде от месец-два живота на батерията е под всякаква критика. Същевременно се увеличи почти двойно и времето на зареждане на батерията. Телефонът не е рутнат, след последният ъпдейт до 5.1.1. направих и фактори ресет, но не помогна кой знае колко. GPS-ът е включен постоянно, задал съм да не се сканира за Wi-fi при спящ режим, яркостта е адаптивна, на 50 %, винаги е с включен нет, не провеждам много дълги разговори, във фейсбук влизам основно през браузъра, не играя игри, но в повечето случаи се налага да зареждам 2-пъти на ден. Някакви иде???


Прикачени файлове Миниатюри
   
.png Screenshot_2015-06-02-14-31-37.png Размер: 57.31 KB  Сваляния: 40
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)