Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Живот на батерията / резултати

http://www.amazon.com/dp/B00HV899C4/ref=...B00I6WBJVI това вреди ли по някакъв начин на батерията ? Smile

Samsung Galaxy Ace S5830 The Ultimatium v4.0 [Final]
Цитирай
Аксесоари

Не Wink Аз ползвам същата от много време и съм безкрайно доволен като се има и в предвид че батерията е слабичка на телефона Wink [Изображение: M24uRwA.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

това защо е толкова пари? каква е разликата с тези повербанкове по 20-50 лева?
Цитирай

Аз си купих мойта за $30 като имаше и промоция, ако я купя в жълто или зелено ( не важеше за черната ) подаряват втора батерия 3000 mAh която попринцип си струва $20 Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

от амазон ли?
Цитирай

Да но специално тази промоция беше за 2-3 дена през лятото и без да искам я хванах. Ето ти линк за батерията http://www.amazon.com/gp/product/B00EF1O...B00EF1OGOG
Даже е намалена на $25 и набъбнала до 6400 от 6000 Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

http://www.ebay.com.au/itm/251631021161
Това заслужава ли си според вас? Или да си взема батерия на Анкер като тази по горе?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

моят резултат Lol

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай

@eBOGOEV е колко време е екрана? Хубаво е да се дава информация за това, както и графиката за разхода на батерията. Това, което ти си дал нищо не говори.
Цитирай

@rodi1i това ли искаш :д а забравих да кажа телефона не е рутнат

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай

Аз пък си взех таблет и батерията на телефона взе да държи много Tooth


Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

хаха :thumbup: :thumbup:

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай

Ето моите резултати за 24ч. Pure White Code 06/11 Tooth
...и 48 часа/....04/11
Цитирай

еха 5h 30m :thumbup: Много добре.

Общо взето ние на стоково всичко не можем да направим повече от 3h и нещо On screen.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

mita6ki9 написа:еха 5h 30m :thumbup: Много добре.

Общо взето ние на стоково всичко не можем да направим повече от 3h и нещо On screen.


Повече от 4..4,30 не съм правил със КК :confused:
Цитирай

Със стоков кернел ли? Защото аз за стоков говорех. Колкото и да намалям яркостта и т.н повече от 3х и нещо не може. Същото съм забелязал и от колегите в тази тема.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

mita6ki9 написа:Със стоков кернел ли? Защото аз за стоков говорех. Колкото и да намалям яркостта и т.н повече от 3х и нещо не може. Същото съм забелязал и от колегите в тази тема.
Със сток стигам до 4ч
Цитирай

Намали яркостта с screen filter и пробвай да видим дали не може. Това приложение намалява яркостта под стоковите възможности. Чудесно е за четене на книги ,нощно време без да ти вади очите.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Напълно сток, само на автоматична яркост (само бях сменил на ART) :


Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

стани2103 написа:Ето моите резултати за 24ч. Pure White Code 06/11 Tooth
...и 48 часа/....04/11


Нищо особенно не съм правил/Pure White +Code Blue kernel,не съм пипал нищо по кернела,анимацйите са на 0.5,имам грийнифай включен,м/у 01.00 и 07.00 спирам нета(2% конс. за 6часа),около 27/28 приложения като цяло,Fancy за времето....Яркостта е на минимум ръчно...Винаги съм с тези параметри но никога не бях минавал 4ч и 30 мин.Google Now никога не съм го инсталирал.Сега пробвам сток кернел,определено харчи повече но все пак минавам 4ч и 30мин.....Ползвам по принцип много Tapatalk,Dolphin и по малко Wattsapp , Facebook ,Twiter.... Big Grin Слушам музика с Jetaudio
Горните резултати са от последното превю
Цитирай

Благодаря Smile
Цитирай

Не знам на какво се дължи, но близалката кърти с батерия. 3 дни и 9 часа.


Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Някой има ли проблем с батерията с User guest? Влязох няколко пъти с него user и за 3 часа ми е източил батерия, колкото 30 минути дисплей.
Цитирай

e34v8 написа:Не знам на какво се дължи, но близалката кърти с батерия. 3 дни и 9 часа.


Аз повече от 12-16 часа трудно държа.
1 час разговори 2 часа дисплей. Тва онва и няма батерия Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай

При мен след ъпдейта резултатите от батерията са отчайващо потресаващи. На 99% вече съм убеден, че ще се върна на КК. Не е реално, да не пипна телефона си и да не може да изкара 1 ден.

[Изображение: Screenshot_2014_11_21_14_37_32.png]

[Изображение: Screenshot_2014_11_21_14_37_36.png]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)