Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тема за вашите въпроси !!!! [Прочетете първия пост]

Възможно е, но ще трябва да направиш Hard Reset, за да можеш да въведеш новите данни
Цитирай
Аксесоари

Имало начин да се напрваи 250 мб за инасталации, ама се минава през кдз пак. Заинтересовани ?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

E, просто си инсталирайте някой от data2system Версиите на ROM-oвете..
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1037063
Цитирай

Зашто в секи RoM като overclokna например на 787 и нагоре и след 5 мин тела ми замразва и трябва да го рестартирам че да се оправи ?

LG G2 32
Цитирай

Защото точно твоя телефон не се държи добре при тези честоти, така че използвай по-ниските
Цитирай

а мога ли да го оправя някак ?

LG G2 32
Цитирай

Проба-грешка.
Пробваш всичките по-нагоре и ако с никоя не става, но държиш да е клокнат слагаш най-близката по-надолу с която работи стабилно
Цитирай

Извинявам се ако вече е отговорено на този въпрос, но има ли някакво приложение за гласови команди за Optimus GT540?
Цитирай

Voice Search По принцип вършеше подобна работа..
Цитирай

suffer написа:Voice Search По принцип вършеше подобна работа..
Благодаря, ще го пробвам утре
Цитирай

Не възлагай големи надежди, защото минава през Google всичко и може и интернет да иска.
Досега не е имало телефон на пазара със 100% работеща разпознаваемост на гласа, който винаги точно да изпълнява зададените му команди
Цитирай

Наскоро си купих gt540, много съм доволна :bow: Все още е кодиран, но аз си го използвам без СИМ карта и чакам кода. Lock Ами въпроса ми е... Немога да тегля от маркета пише error, а съм си включила wi-fi. Брат ми има същия телефон, не е кодиран и няма никакви проблеми... Това е малко тъп въпрос, но се притеснявам. Дали проблема с тегленето е нещо друго или е просто, защото GSM-а е кодиран? Confusedtupid:

--->LG GT540 Optimus<---
Цитирай

Като му сложиш сим карта трябва да се оправи
Цитирай

suffer написа:Като му сложиш сим карта трябва да се оправи
и аз така си мисля... но все пак да попитам Smile Smile

--->LG GT540 Optimus<---
Цитирай

оказа се, че не е проблема в сим картата.. махнах и сложих отново сд картата и вече мога да тегля :power: :listen: :tease:

--->LG GT540 Optimus<---
Цитирай

Еми време беше и ние да научим нещо от теб Big Grin
Цитирай

imam samo 2.1 какво друго да си сложа кой ром
Цитирай

Ами циана е много бъгав моито лично мнение е Черната Система поне засега.

LG Optimus GT540, LG Optimus 4X HD, Samsung Galaxy Express I8730.
Цитирай

Кой циан си си сложил, има 2 вида телефон. Такъв като на TopGun примерно който работи добре с ЦМ6 и такъв като моя който работи перфектно с ЦМ7. Педлагам ви 1.9 ЦМ7 Dance


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Зависи на кои какво му трябва мен специално ме интересува производителноста въпреки че, и черната система не ме устроива на резултати след клок.

LG Optimus GT540, LG Optimus 4X HD, Samsung Galaxy Express I8730.
Цитирай

Момчето като каже какво иска ще му помогнем да си избере ромче Smile
Цитирай

Някои да знае едитор за .img и kdz архивите пробвах един куп но немога да стигна до сорса...

LG Optimus GT540, LG Optimus 4X HD, Samsung Galaxy Express I8730.
Цитирай

Правѝ го под линукс
Цитирай

suffer написа:Правѝ го под линукс

Под линукс знам ма на лаптопа съм на Уиндоус 7 интересува ме дали има за уиндоус някоя програма че ме мързи да бутам лаив сд-то :-)

LG Optimus GT540, LG Optimus 4X HD, Samsung Galaxy Express I8730.
Цитирай

може ли линк да ми дадете кои точно да си сложа като се има предвит че съм слагал само 2.1
ми аз общо зето тела го ползвам за музика и игрички
кои ще ми предложите ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)