Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тема за вашите въпроси !!!! [Прочетете първия пост]

на мен ми се бъгна буксата и само показва че са вклучени слушалките та като сложа нов ром се надявам да ми се опраи

можеби ако някои има време може да ме добави в skype : renomous
Цитирай
Аксесоари

renomous написа:може ли линк да ми дадете кои точно да си сложа като се има предвит че съм слагал само 2.1
ми аз общо зето тела го ползвам за музика и игрички
кои ще ми предложите ?

Трябва да тестваш. Аз ти препоръчвам тези 4 ROM-a, като отсега ти казвам, че ако искаш по-добра производителност избираш 2.2, а ако държиш да изглежда по-добре самия ROM (макар че в повечето случаи нещата се оправят с подходящ Launcher и Тема) - избираш 2.3:

Чист 2.2: https://www.androidbg.com/forum/topic135...us360.html

CyanogenMod 6 (2.2.1) - https://www.androidbg.com/forum/topic470...d-221.html
При този ROM Има две вариации:
1. Boot 1.6, System 4.5
2. Boot 1.5, System 4.4
Добре е да ги тестваш и двете ако си избрал този ROM. За първата ще трябва да Root-неш телефона, защото въпреки приложението SuperUser - Няма Root

Чист 2.3.2 (има и българско меню): https://www.androidbg.com/forum/topic842...retsa.html

CyanogenMod 7 - https://www.androidbg.com/forum/topic774...20-m3.html
Тук пък вариантите са доста и може да имаш проблеми с батерията.
Избираш между 1.3, 1.9, М4, М6, RC0...
Пак е въпрос на тест и на настройки, но това е най-доброто откъм функционалност
Цитирай

как да си бакъпна пурво 2.1 ?
пробвах но не успях
Цитирай

оффф 100 глупости има за сваляне ....
неможе ли някои да ми го направи чрез team viwer ... ако на някои му се занимава да ме добави в skype : renomous
Цитирай

renomous написа:как да си бакъпна пурво 2.1 ?
пробвах но не успях

Първо 2.1-то което си качил трябва да има clockworkmod изключваш телефона и задържаш бутоните HOME+POWER ще ти изкара меню имаи в предвид че тъч скриина не работи за това ползваш бутона за звука съответно нагоре и надолу и нагоре даваш надолу и избираш back up/restore и с бутона на камерата влизаш вътре и избираш back up и после Yes и чакаш да направи бакъп на данните и рестартираш и си готов.

LG Optimus GT540, LG Optimus 4X HD, Samsung Galaxy Express I8730.
Цитирай

renomous написа:оффф 100 глупости има за сваляне ....
неможе ли някои да ми го направи чрез team viwer ... ако на някои му се занимава да ме добави в skype : renomous

Темата за cyanogenmod и на мен ми е объркваща в никакъв случаи не слагаи 2.2 стоковия пробвах го пълен боклук е...

LG Optimus GT540, LG Optimus 4X HD, Samsung Galaxy Express I8730.
Цитирай

Добре де, кажете точно какво не ви е ясно и ако можем ще подобрим инструкцията. Според мен всичко опира до мързел. Ако го прочетеш бавно и изпълняваш стъпките, както и съвсем малко ако разбираш от Driver-и би трябвало без никакъв проблем да ъпгрейднеш сам
Цитирай

с помоща на съффер си качих ЦМ7 но не ми разчита сд картата
Цитирай

suffer написа:Добре де, кажете точно какво не ви е ясно и ако можем ще подобрим инструкцията. Според мен всичко опира до мързел. Ако го прочетеш бавно и изпълняваш стъпките, както и съвсем малко ако разбираш от Driver-и би трябвало без никакъв проблем да ъпгрейднеш сам

с ъпгреидите нямам никакъв проблем добре е обяснено просто след нощните смени незнам къде съм :-)

LG Optimus GT540, LG Optimus 4X HD, Samsung Galaxy Express I8730.
Цитирай

Здравейте. Искам да изтрия 2 от системните приложения, а именно Facebook for LG и Twitter for LG. Търсих ги с Root Explorer и не успях да ги намеря. Инсталирах си и SystemApp Remover и той не ги намери. Някакви идеи?

SGS 2 CM 11
Цитирай

Мисля, че се казват SNS Или нещо подобно. Вече не помня как точно беше на 2.1

И, за да видиш какво има в system/app през Root explorer ти трябва Root Достъп
Цитирай

Благодаря. Имах съмнение, че е SNS-а, но исках да се допитам преди да сбъгясам нещо.

SGS 2 CM 11
Цитирай

Преди да ги изтриеш си ги запази някъде на картата, ако вече не си ги затрил де, за да не се налага преинсталация
Цитирай

Късно е вече. SystemApp Remover имаше някакъв бакъп, но когато се опитах да го използвам ми каза, че е unsuccessful. Телефона за сега работи добре и без тях. А дори и да се сбъгяса нещо имам направено Recovery.

SGS 2 CM 11
Цитирай

Как така имаш Recovery на стоково 2.1?
Цитирай

Задаваш ми въпроси с повишена трудност Smile. Имам предвид, че не е CM, BlackSystem или нещо такова. Сложил съм си fastboot rom с идеята да минавам към ЦМ, но така и не ми остана време да се занимавам. И тъй като не съм забелязал някаква разлика от ром-а (изключвам Однокласники и другите руски дивотии набутани вътре), с който ми беше телефона съм сметнал, че и той минава за стоков Smile

SGS 2 CM 11
Цитирай

Ако беше сложил OpenEurope, нямаше да имаш руските неща, но пък те се премахват с Root и Root Explorer + Малко чистене в System/app Smile
Цитирай

Ако беше сложил OpenEurope, нямаше да имаш руските неща, но пък те се премахват с Root и Root Explorer + Малко чистене в System/app Smile
Цитирай

На някой да му се намира гугъл мапс, ама тая дето работи offline :confused: :confused: :confused:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Здравейте оправях едно GT и започнах от нищото - качване на 2.1, руут, делих картата, качвам къстъм ром. Обаче само това с разделянето на картата не се получи. Като я разделя на 500 мб ехт2, 1400 FAT, лаптопа ми я изкарва в device manager-а като преносимо устройство и е забранено това устройство. Пише ми - не може да се стартира (код 10). Някакви идеи?

OPTIMUS ONE Android 2.3.3 + Hydrogen rom
Цитирай

Да.
Сложи си най-новото RECOVERY и я раздели оттам. Явно нещо не правиш както трябва дяловете
Цитирай

знам че това не е за тук но може ли някои да ме добави в skype които разбира от конфигурациа за компутар ще си взема нов много ще съм благодарен


skype : renomous
Цитирай

@teneke

ако все още не си го намерил

Edit:

version 5.8.0

http://dl.dropbox.com/u/30445814/APK/com...s.maps.apk

SGS 2 CM 11
Цитирай

незнам дали точно тук трябва да си задам въпроса но ....от 3 дена съм с LG 540 optimus и първоначално бях много доволна , това е първия ми телефон с повечко екстри и затова още незнам как да се оправям с тях но за 3 дена имам потребление на интернет за 10 лв който не сам ползвала...при положение че имам рутер ..четох че било от гпрс и се обадих на оператора за да го деактивират но пак , после минах на 2G мрежа wi fi изкл. , от настройки деактивирах мобилната мрежа но нз....
и другия ми въпрос е редно ли е като съм изключила всичко това пак да ми зарежда google , може ли по някакъв начин като се отвори интернет са ми иска разрешение първо? мерси...
Цитирай

Ще си едитна поста след 10 минутки, че телефона не е в мен да ти обясня точно какво да направиш за да си спокйна и да си ползваш нет само от wi-fi като ти потрябва Smile


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)