Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

POCKETBOOK SURFPAD 2
#26

Благодаря dankk,благодаря и на всички,които отделиха време и се опитаха да помогнат!!!Дано всички ги ползваме и им се радваме безпроблемно!Надявам се да продължим да споделяме и то Положителни мнения от време на време! :cheers:
Между другото да знаете за някакъв читав калъф за таблета и от къде?
Цитирай
Аксесоари
#27

vesko72 написа:Благодаря dankk,благодаря и на всички,които отделиха време и се опитаха да помогнат!!!Дано всички ги ползваме и им се радваме безпроблемно!Надявам се да продължим да споделяме и то Положителни мнения от време на време! :cheers:
Между другото да знаете за някакъв читав калъф за таблета и от къде?

В Техномаркет имаше един за 17-18 лв дето става, влиза с малко зор, аз си поръчах от tinydeal за 10 долара един с безплатна доставка, ама вземай таблета по добре и на място пробвай че не се знае дали ще пасне, аз на късмет моя го вкарах точно и с малко корекции за входовете (изрязване на малка дупка) взе че стана
Цитирай
#28

Момчета и момичета,

Забелязах, че когато го заредя "до дупка" батерията показва 64%-68%. Пробвах и други програмки и те показват същото. Бихте ли споделили как е при вас???
Цитирай
#29

Здрасти на всички!
Искам да взема карта памет за таблета,та искам да ви питам,какви ползвате вие конкретно на Surfa и от кои сте доволни?
Спрял съм се уж на два модела:Samsung 16GB MicroSDHC Class 6(19лв.) и Micro SDHC 16GB UHS-I Class 10, Adata(18лв.).
Знам,че са различен клас(по-високия би трябвало да е по-добър по принцип),но са различни марки все пак.Тази цена ме устройва за момента.
Ако някой ги е ползвал тези или от каквато е доволен(работеща на Surfpad 2),моля да сподели опит.

п.с. chefobg Благодаря.И аз гледах за калъф в разни сайтове,но най-добре ще е наистина на място за проба.
Цитирай
#30

vesko72 написа:Здрасти на всички!
Искам да взема карта памет за таблета,та искам да ви питам,какви ползвате вие конкретно на Surfa и от кои сте доволни?
Спрял съм се уж на два модела:Samsung 16GB MicroSDHC Class 6(19лв.) и Micro SDHC 16GB UHS-I Class 10, Adata(18лв.).
Знам,че са различен клас(по-високия би трябвало да е по-добър по принцип),но са различни марки все пак.Тази цена ме устройва за момента.
Ако някой ги е ползвал тези или от каквато е доволен(работеща на Surfpad 2),моля да сподели опит.
Принципно няма да усетиш разлика кой знае каква, така че вземай която ти е по симпатична, аз съм със SanDisk 16ГБ Ultra клас 10 мисля беше, от тея двете май Самсунга бих взел нищо че е по нисък клас.
Цитирай
#31

Може и така да направя, щом няма кой знае каква разлика.
Мерси за бързия отговор!
Цитирай
#32

Някъде бях чел, че клас 6 имали повече цикли на презапис.
Цитирай
#33

Пичове HELP!! Отново проблем и с този таблет!Снощи реших да послушам малко музика на таблета,да му изтощя батерията и да го заредя после.Изненада!!Музиката,която си бях вкарал по-предния ден и която бях слушал не тръгва.Изписвами,че плеъра не може да отвори(прочете)този файл(формат),пробвам друг същото,провам видео(пак исталирано от мен и гледано) пак същото-не от плеъра,защото пробвах с още два и резултата е един и същ.Реших да пробвам с рекламното видео и музика от таблета(London и 3-те музик.файла),но отново без резултат.След това реших да отворя "Галерия" и отново изнената-няма ги изображенията(картини),отварят се само черни прозорци без изображенията.После свързвах таблета към компютъра и когато отида на споменатите файлове не само не ги отваря,ами изписва,че са празни.
Така решавам и слагам други файлове(видео,музика) във "Файловия диспечер",после мои снимки и тапети директно в "Галерия" и пробвам - видеото вирви,музиката също,като отворя"Галерия" първо излизат празните прозорци на липстващите карини,а после и току що инсталираните от мен снимки и тапети,които се отварят без проблем.

Ако някой има идея каъв може да е проблема или някакво мнение,моля да сподели.

п.с. Върнах таблета до фабрични настройки,но нямаше резултат.Също пропуснах,че не отваря pdf файлове(тези в диспечра).Пропуснах да кажа,че в настройки-дисплей - Динамични тапети и Тапети се отварят нормално,само в Галерия не се отварят.
Благодаря предварително!
Цитирай
#34

vesko72 написа:Пичове HELP!! Отново проблем и с този таблет!Снощи реших да послушам малко музика на таблета,да му изтощя батерията и да го заредя после.Изненада!!Музиката,която си бях вкарал по-предния ден и която бях слушал не тръгва.Изписвами,че плеъра не може да отвори(прочете)този файл(формат),пробвам друг същото,провам видео(пак исталирано от мен и гледано) пак същото-не от плеъра,защото пробвах с още два и резултата е един и същ.Реших да пробвам с рекламното видео и музика от таблета(London и 3-те музик.файла),но отново без резултат.След това реших да отворя "Галерия" и отново изнената-няма ги изображенията(картини),отварят се само черни прозорци без изображенията.После свързвах таблета към компютъра и когато отида на споменатите файлове не само не ги отваря,ами изписва,че са празни.
Така решавам и слагам други файлове(видео,музика) във "Файловия диспечер",после мои снимки и тапети директно в "Галерия" и пробвам - видеото вирви,музиката също,като отворя"Галерия" първо излизат празните прозорци на липстващите карини,а после и току що инсталираните от мен снимки и тапети,които се отварят без проблем.

Ако някой има идея каъв може да е проблема или някакво мнение,моля да сподели.

п.с. Върнах таблета до фабрични настройки,но нямаше резултат.Също пропуснах,че не отваря pdf файлове(тези в диспечра).Пропуснах да кажа,че в настройки-дисплей - Динамични тапети и Тапети се отварят нормално,само в Галерия не се отварят.
Благодаря предварително!
Първо сподели, каде е качена музиката, купи ли си карта памет? Ако тя е дефектна, може да дава аномалии. А май, най добре е да идеш в магазина.
Цитирай
#35

dankk става въпрос само и единствено за вътрешната памет!Карта не съм купил още и не съм слагал никаква друга.От магазина ме пращат на сервиз.Ходих до сервиза за инфо относно проблема и от там ми казаха,ако искам да го оставя да го тестват за откриване и доказване на проблема,но щяло да отнеме доста време и ако не установят точния проблем щели да го пратят в централния сервиз в Търново,за по-подробно тестване,което също ще отнемело много време!По тази причина ми казаха,ако искам да не го оставям още,а да го ползвам и ако пак направи същия или подобен проблем(обаче риска от загуба на файлове е за моя сметка) тогава да го занеса.За сега не съм го оставил,защото съм малко объркан и ядосан какво да направя-все пак само за една седмица първия(заменен за втория),а сега и този втория имат проблеми и айде по сервизи е меко казано гадно,тъпо,а и нечстно от страна на продавача!
Цитирай
#36

Направи му хард ресет, но не от настройките а от хардуерните бутони. Не мога да ти кажа как точно, има доста инфо. Ако и след това няма промяна, то проблема ти е хардуерен. Инсталирал ли си нещо преди проблема? Пробвай да ги изтриеш.
Цитирай
#37

Чудех се дали някой е изпробвал по-новия таблет на фирмата Pocketbook SurfPad3? Като характеристики изглежда много добре за цената си, всъщност дори е най-добре, тъй като има добър видео чипсет, четириядрен процесор и GPS i 3G. Малкото руски и немски филмчета в youtube са за съжаление недостатъчни, за да преценя дали си заслужава.

Ето линк: http://tablet.bg/tablets-pocketbook-Surf...ad3_101_3g
Цитирай
#38

[Изображение: 16i70pk.jpg]
Здравейте, купих си "POCKETBOOK SURFPAD 2" през Декември 2013 година и да си призная доволен съм от таблета си, за тази цена не мога да очаквам кой знае какво, пък и за дъщеричката ми е предостатъчен, за игра. Както и да е "проблемът" ми е следния, както ще видите и от снимката нямам въпросните виртуални бутони за звук, а само "върни назад", "върни към десктопа" и "активни програми (или нещо такова)", извинявайте не съм компетентен с Андроид и термините които се използват, та въпросът ми е има ли някакъв начин те да се добавят като на снимката и ако е да как?
Ще съм ви благодарен на всяка помощ било линк или обяснение, защото детето ползва хардуерните бутони и много не ги жали. Притеснява ме че един ден тези бутони ще се възползват от "ранното пенсиониране" Smile
Благодаря ви предварително.
Цитирай
#39

Потърси приложение, което да регулира звука.
Сподели, ако го намериш.
Цитирай
#40

dankk написа:Потърси приложение, което да регулира звука.
Сподели, ако го намериш.
Потърсих с ключови думи "virtual sound button" и "virtual volume button" в "Android apps", но резултатите които намерих са предимно за настройки на честотите на звука от сорта на "equalizer", нищо за самите виртуални бутони :listen:
Цитирай
#41

newend написа:
dankk написа:Потърси приложение, което да регулира звука.
Сподели, ако го намериш.
Потърсих с ключови думи "virtual sound button" и "virtual volume button" в "Android apps", но резултатите които намерих са предимно за настройки на честотите на звука от сорта на "equalizer", нищо за самите виртуални бутони :listen:
Здравейте отново. Преди малко потърсих в Google, с ключовите думи "volume up volume down soft buttons" и намерих доста интересни решения и програмки. Някои от тях ми привлякоха вниманието ми,
1. "Button Savior Non Root", в Android apps, тази програмка ще я пробвам да видя как работи довечера и ще пиша коментар за това.
2. "Virtual Button Bar", в Android apps, изглежда интересна, но няма да я инсталирам, който има желание да го пробва
3. "http://developer.android.com/tools/help/emulator.html", друг форум на английски но май е за напреднали с Андроид.
4. "Volume Control +", в Android apps, на снимката се вижда как изглежда, лично на мен не ми харесва така да изскача на дисплея още едно приложение. Ако желаете пробвайте.
5. Ето и линк "http://android.stackexchange.com/questio...ft-buttons" за английски форум, където някакъв иска точно обратното на това което искам аз Smile . Разни хора, разни идеали Rock
Цитирай
#42

Има ли някакъв ъпдейт над 4.1 ?
Цитирай
#43

Здравейте!

Ето и отзиви от мен!
Снощи купих таблета за подарък на приятелката ми и тази сутрин го върнах. Причината бе, че още докато се прибирахме у дома вечерта забелязах на тъмно в колата, че в долния край на таблета, около надписа PocketBook има проблем с подсветката - вижда се зелено сияние, видимо най добре на черен фон, което изчезва щом притесниш с пръсти рамката на това място. Занесох таблета в Техномаркет, където служителя от снощи се опита да ме убеди, че проблем няма, защото на силната луминисцентна светлина в магазина проблем с подсветката почти не се забелязваше. За щастие се намери отзивчив негов колега, който предложи да влезнем на тъмно в офиса на служителите, където проблема стана очевиден и служителят го потвърди. Съгласи се да тестваме два други таблета, които отвори пред мен - и двата имаха подобни проблеми, но значително по незабележими - ако не знаеш какво да гледаш, може и да не забележиш. Избрах таблета с най-малък дефект и го замених с моя. Голямо благодаря на продавача за съдействието!!!
Дисплея е брутално добър за цената си, но не е от най-чувствителните. Докато пиша този пост през таблета често се връщам да оправям изядени букви, но за 5лв толкова, както се казва.
Ако имате пари, по добре си купе един iPad mini - в офиса, където работя имаме за тестове различни таблети и дори първа генерация айпад мини удря в земята Xoom 2, kind fire и galaxy tab 2.
Аз просто не исках да давам повече пари за нещо, което ще се ползва два пъти в месеца на път. Така, че... знайте - за тези пари все ще се наложи да направите компромис с нещо. Имаше такъв лаф - евтино и хубаво има само в лидъл Smile Smile Smile
Цитирай
#44

Здравейте пичове виждам, че бая хора имат този таблет понеже най-вероятно скоро ще го купувам може ли малко инфо как е с игрите интернета батерията и като цяло лагва ли виждам тук за проблеми с wi-fi-а и с подсветката, а други проблеми? Надявам се да не съм нахален. Smile
Цитирай
#45

olimpiya написа:Здравейте пичове виждам, че бая хора имат този таблет понеже най-вероятно скоро ще го купувам може ли малко инфо как е с игрите интернета батерията и като цяло лагва ли виждам тук за проблеми с wi-fi-а и с подсветката, а други проблеми? Надявам се да не съм нахален. Smile
Аз проблеми с таблета нямам, но ако го взимаш за игри трябва да знаеш, че процесора(таблета) не е най-подходящ за игри(не че не е бърз), батерията ще ти пада бързо, а и тъча наистина не е от най-чувствителните. Преди да го купя четох доста за него, някъде прочетох, че 2 завода в Китай им ги произвеждат. Иди в магазина, ако трябва и половин час си поиграй с него.
Цитирай
#46

Благодаря!
Цитирай
#47

Здравейте!Преди 3 дни си купих таблет POCKETBOOK 2 от техномаркет,но ме притеснява че бързо пада батерията 20-30 мин без игри,сваляне на приложение и т.н.А когато се зарежда батерията светлинният индикатор премигва след няколко минути свети постоянно зелено,а днес на дисплея показва ,че батерията зарежда ,а изобщо не свети...Дали е батерията или зарядното..?Благодаря предварително !
Цитирай
#48

здравейте
Преди месец си купих PocketBook SURFpad 2,преди 1 седмица го оставих без батерия 3-4 дена не го ползвах,вчера го заредих и го пуснах и какво да видя .3-4 минути ми зарежда операционната сиситема ,след това ми излиза съобщение .
Приложението"стартовия панел " отказа да работи ,Имам опция да изчакам или да го спра ,и в 2-та случая ,след това таблета почва да работи като правец ,зарежда много бавно все едно проца е натовар на 100%.върнах му заводските настройки и пак същата работа .И сега се чудя какво да правя ,някой ако има идея да пише .
Цитирай
#49

Здравейте,

И аз купих таблета, 2-3 дни вървя много добре, обаче сега целия андроид се побърка - каквото и да се свали като програма, яко забива, ако като почна да пренареждам иконите, ми прескача от един на друг екран.

Ресета на помага - нито през настройки, нито с бутоните - задържа се Power + vol. up и се отваря сервизното меню.

Някой да има същия проблем? Притеснява ме, че ако не е самия андроид, ми намирисва, че може и самия touch да не работи както трябва и оттам да идват всички проблеми.

HTC One X 16GB // HTC Sensation S-OFF ViperS 5.1.0 // HTC HD2 Rooted
Цитирай
#50

Някой да е рутвал тоя таблет, пробвах с една програма Kingo Android ROOT но не ми се получи, дава ми че няма връзка между таблета и PC-то въпреки че през My Computer виждам съдържанието на таблета по папките в него.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)