Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LENOVO YOGA B6000 3G 16GB
#26

Внимавай с картите от ибей!
В повечето случаи идват някви яки ментета!
Ако толкова държиш да е 64-а,виж на сайта на Вали компютърс.
Цитирай
Аксесоари
#27

От тука ако купувам май ще се насоча към Адата 64ГБ клас 10, че е най-евтин.
Сега друго ме разтревожи много. Тази вечер си взех таблетчето и като го разучавах се натъкнах на нещо, което много ме изнерви и секна първоначалния ми ентусиазъм. На бял фон забелязах мъничко косъмче с рзмери 2-3мм. на около 3см. над буквата V от надписа Леново. В първия момент помислих, че е прашинка, забърсах я, но не се махаше изобщо. Мини косъмче загнездило се под стъклото/филтъра и няма махане. Прочетох гаранционните условия и никъде не е упоменато подобно нещо. Не знам, какво може да се направи - премахване или замяна с друга бройка?! Като знам, че е там това нещо, винаги ще ми тегли погледа и ще се дразня постоянно :mad:. Утре ще звънна на Леново България да разбера, какво ще ми кажат. Купен е от Мтел ако има някакво значение.
Според вас дали има някакъв шанс да се замени с друга бройка ако е невъзможно премахване на косъмчето?
Благодаря!
Цитирай
#28

Пробвай. От леново са учтиви,да не повярваш
Цитирай
#29

Разговарях с Леново България, те ме пренасочиха към оторизираният им сервиз Вюпойнт. На тях им обясних, за какво става въпрос и им го пратих. Казаха, че ако е в рамките на допустимото ще ми го върнат в същия вид, а другия вариант е почистване (при възможност) или замяна с нов. Сега остава да чакам и като има развитие ще пиша отново.
Цитирай
#30

Супер.Дано ти го подменят,защото,лично аз,се съмнявам да му дръпнат екрана,и да няма следи Smile
Цитирай
#31

Таблетът вчера пристигна. "Натрапникът" е отстранен с цената на 2 драскотини по 1см. под предната камера (забелязват се под определен ъгъл, като се сложи матов протектор предполагам няма да се виждат) и доста хлабава стойка. Стойката беше доста стегната преди ремонта, в нефиксирано положение нямаше луфтове, а сега има и мястото, където са говорителите също има леки хлътвания при натиск. Явно пантите не са стегнати добре или е от нещо друго дължащо се на отварянето на таблета.
В крайна сметка останах със смесени чувства =( Ремонта бих го оценил 3,25 от възможни 6. С калъфката не се усещат последиците, но аз нали знам, че ги има.
Цитирай
#32

Не е трябвало да го взимаш!
Все пак,отново пиши на леново,за какво става дума!
Искай този път,да ти го заменят!
Цитирай
#33

Аз не съм подписал документа, който са пратили от Вюпойнт, че е отстранен проблемът.
Не знам и дали има смисъл да се разправям с Леново БГ и дали ще има положителен отговор от тяхна страна за смяна с нов?!
Цитирай
#34

Ти си искай.Аз поне ,така процедирах.
Цитирай
#35

И, смениха ли ти го? Всъщност, какви са ти били претенциите? Да не се окаже, че аз нямам основателни такива според тях?!
Цитирай
#36

Смениха ми го 2 пъти.И двата пъти все с нов.Веднъж за проблем с антената на безьичния нет,и след това,копчетата за увеличаване/намаляване,имаха сериозен луфт.Чак потропваха Smile
Цитирай
#37

За Lenovo В6000 8" ли става въпрос?
Цитирай
#38

Да

Нов наличен ъпдейт Smile
Цитирай
#39

Като се поставят сим картата и микро сд картата в слотовете им как се вадят след това? Сим картата я бяха поставили в Мтел, а микро сд-то аз и сега не виждам никакъв начин за изваждането им. Даже си мисля,че ако ги натисна ще влязат още по-навътре.
Цитирай
#40

С натискане навътре,и после издърпват
Цитирай
#41

Целият им размер е в слотовете. Сим-а се опитах да натисна навътре и влезе още, а микро сд-то не смея да бутна. В началото си мислех, че са с пружинки, както е при слотовете за карти памет при лаптопите, но не би. Това май е най-големия недостатък на таблета, всичко останало много ми харесва засега.
Цитирай
#42

Точно де.Като на пружинка си е.Трябва да изхвърли картата
Цитирай
#43

Получи се Smile Трябвало е да натисна малко по-смело. Връщам си думите назад за този несъществуващ "недостатък".
Цитирай
#44

Имам следния проблем с таблета: Качени в картата памет музикални видео клипове всички във формат мп4 голяма част, от които не могат да бъдат прочетени с МХ плеъра, както и с вградения в таблета. По същия начин стои въпроса и с личните снимки и видео. Те пък изобщо не фигурират в папката, която съм качил посредством юсб кабела от лаптопа. По време на качването на клиповете ми излиза съобщение, че даден файл е бил в мп4 формат и ако се качи може да не бъде прочетен поради грешка. Трих всичко с файлов мениджър и качих на ново и пак същата история.
На какво може да се дължи проблема?
Благодаря!
Цитирай
#45

Проблемът се оказа в картата памет (Самсунг 64ГБ, клас 10), която се оказа фалшива - не отговаря на капацитета си. Купих я от ebay от англичанин със 100% фийдбек (над 250 положителни коментара, след моя вече е 98,9%), а от тази карта имаше продадени над 10бр. и всичките купувачи доволни. В крайна сметка ми върнаха парите, а картата остана в мен, като подарък. Сега ще си купя нова от тука.
Цитирай
#46

здравейте , искам да Ви попитам ,забелязали ли сте да ли след извесно време след като се ползва таблета леново йога 10.1 дали Ви започва да топли, т.е. отпред където е логото към дисплея дали и вашия е топъл както и металната част, че моя май ще ходи на сервиз затова, беше на ремонт заради слота за сим картата и след като ми го върнаха забелязах че е добе топличък при работа, споделете и вашите ли са така ...да знам какво да правя?
Цитирай
#47

Ъпдейтнахте ли до 4.4?
Цитирай
#48

Аз съм с b8000 3g версията и все още няма ъпдейт при мен.
Цитирай
#49

Аз съм адски доволен от ъпдейта. Батерията се държи още по-добре.
Цитирай
#50

avon76 написа:Аз съм адски доволен от ъпдейта. Батерията се държи още по-добре.

Аз съм з В8000 но ъпдейт няма имаше един отдавна и той беше за това поне аз което забелязах че се появи надписа android by power и толкоз. Smile

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)