Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg L9II D605 update

rickk написа:Да попитам - някой ползвал ли е ART и ако може да сподели впечатления. Колко място остава свободно в SD card след смяната, батерията пада ли по - бързо, как се държи апарата като цяло.

2 дни вече съм със АРТ, предполагам идеята и въпросите ти идват от XDA. Не виждам особени промени във вътрешната памет. Не виждам и особена разлика в работата на телефона, ще поразцъкам още няколко дни и ще видим.

Тема за руут, ромове и CWM ще е хубаво да се направи и бих я отворил, но ще трябва доста да превеждам, а за момента нямам време. Ако някой има желание нека да го направи, аз ще помагам.

ПП. Varcain от XDA работи по CWM 11 на база 4.4.2, но каза че ще е чист и няма време да го модва, ще го предостави на разработчици за по-нататъшно модване.

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
Аксесоари

И аз вече ъпдейтвам Rock Rock

На теория, теорията и практиката са едно и също нещо. На практика - не.
Цитирай

Ъпдейтнах....и къде ми е knock on-а????

LG Optimus L9II D605
Цитирай

Muzzy написа:Ъпдейтнах....и къде ми е knock on-а????
Settings-> Display

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

флашването на 4.1.2 дали ще е същото като при LG G2 и lg l9.киткат-а нещо не ме кефи Blush
Цитирай

Някой знае ли каква е тази нова опция Daydream в Settings-> Display ???
Относно ART днес минах на него.Първи впечетления, докато ъпдейтва приложенията за арт ми изписа че имам 243 Crazy . Та за тези 243 преди имах 2,5 ГБ свободни, след имам 1,6ГБ. За сега може би нямам други наблюдения. МОже би Igo ми зареди малко по-бързо от преди :bow:, но това е за сега . А днес гледах в youtube клип ~45 минути на високоговорител и ми падна само с 10 % батерията (незнам дали е добре или зле ).

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

androidbro написа:
Muzzy написа:Ъпдейтнах....и къде ми е knock on-а????
Settings-> Display
Благодаря ти... чукча писател, не читател. Активирах го,обаче само заключва...като опитам да чукна при отключване...не,нищо...тъмен екран...и пак power бутона?!?!

LG Optimus L9II D605
Цитирай

Muzzy написа:
androidbro написа:
Muzzy написа:Ъпдейтнах....и къде ми е knock on-а????
Settings-> Display
Благодаря ти... чукча писател, не читател. Активирах го,обаче само заключва...като опитам да чукна при отключване...не,нищо...тъмен екран...и пак power бутона?!?!
До колкото разбирам. За включване на екрана се използва акселерометера/gyro сензора . Пробвай да чукнеш два пъти отзад близо да светкавицата Tongue . Енъче изключването вече е от екрана.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

чуква се отзад при отлючване , иначе при заключване отпред Smile
Цитирай

Абсолютно си прав. :bow: Става и отпред на дисплея...за отключването говоря,само че по нагоре от средата на дисплея.Иначе има някакви страннотии. През системните настройки не искаше да ми сменя тапета на заключен екран. Смених го като отворих снимка от галерията.

LG Optimus L9II D605
Цитирай

Здравеите,относно отключването на телефона с почукване при мен не става нито отпред нито отзад като го почуквам,някой можели да ми помогне със съвет какво да направя.
Цитирай

Колеги,и при мен се получи отключването отзад точно под светкавицата но бая силно трябва да го трясна два пъти с пръст да хване,при вас такали е?Извиняваите за въпроса но не съм в час ,какво е АРТ?
Цитирай

sulkataa написа:Колеги,и при мен се получи отключването отзад точно под светкавицата но бая силно трябва да го трясна два пъти с пръст да хване,при вас такали е?Извиняваите за въпроса но не съм в час ,какво е АРТ?
https://www.androidbg.com/android-future-looks-good

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

А да попитам нещо за темите на 4.4/относно шрифт,wallpaper/. След ъпдейта ми излиза избор на две теми. Ако искам да сваля ме праща към LG Smart World ,където обаче ми дава избор на държави ,сред които България я няма. Съответно ми иска някаква регистрация спрямо държавата. Както и да е. Трябва ли да си свалям някакъв Kitkat Launcher от Google play за да ми се промени изгледа - да изглежда ,както Kit Kat-a na Nexus например?!?

LG Optimus L9II D605
Цитирай

Muzzy написа:А да попитам нещо за темите на 4.4/относно шрифт,wallpaper/. След ъпдейта ми излиза избор на две теми. Ако искам да сваля ме праща към LG Smart World ,където обаче ми дава избор на държави ,сред които България я няма. Съответно ми иска някаква регистрация спрямо държавата. Както и да е. Трябва ли да си свалям някакъв Kitkat Launcher от Google play за да ми се промени изгледа - да изглежда ,както Kit Kat-a na Nexus например?!?
Това би трябвало да ти помогне.
https://www.youtube.com/watch?v=i9gGN318D5A
https://www.youtube.com/watch?v=6TZeF6NmTHU

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

Без да изках си изтрих часовника от заключен екран и не мога да го върна ...ножели. да ми кажете как да сиго върна
Цитирай

Колеги, как се активира ART
Цитирай

kaldim2 написа:Колеги, как се активира ART
Ако имаш Developer options то процедурата е следната:
Settings->Developer Options-> Select runtime.

Aко нямаш developer options Направи следното.
Отиди на settings-> about phones->software information и почни да натискаш върху Build number, докато ти даде че dev options са активни.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

има доста липси.. което е необяснимо за мен... ако някои знае дали може да се възстанови нещо (каквото и да е) или добави..моля да сподели Big Grin мога ли да променя преките пътища на новият гестчър от началния екран :bow:

LG Optimus L9 II + 16 GB microSDHC
with Android 4.4.2
Цитирай

Muzzy написа:А да попитам нещо за темите на 4.4/относно шрифт,wallpaper/. След ъпдейта ми излиза избор на две теми. Ако искам да сваля ме праща към LG Smart World ,където обаче ми дава избор на държави ,сред които България я няма. Съответно ми иска някаква регистрация спрямо държавата. Както и да е. Трябва ли да си свалям някакъв Kitkat Launcher от Google play за да ми се промени изгледа - да изглежда ,както Kit Kat-a na Nexus например?!?

Лаунчер не ти трябва, пробвай тази тема за стоковия https://cloud.mail.ru/public/467a03ac559...tTheme.apk
Тук също има някои добри теми http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2575385


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

След инсталиране на ъпдейта IGO вече не работи. Има ли решение това? Може ли връзка към тема с работеща версия?
Цитирай

При мен няма проблем с IGO след ъпдейта,пробвай да го инсталираш отново.
Цитирай

И при мен няма проблем с IGO, но Sygic не тръгва! При Kit Kat някои версии на IGO трябва да са на вътрешната памет!

LG L9 II
Цитирай

Моя IGO е сложен на картата и аз си мислех че няма да тръгне,но си тръгна без грижи.
Цитирай

Аз имам 2 IGO - една на картата и друга във вътрешната памет! И двете си работят! Srgic обаче е на картата и след ъпдейта не тръгва, а нямам достатъчно място на вътр памет за да го пробвам оттам

LG L9 II
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)