Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

въпрос за новата версия на facebook
#26

Колеги има ли някои с тази версия на FACEBOOK да ми каже как да го направя да ми излизат последните новини

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
Аксесоари
#27

Отиваш в най-дясното и търсиш Most Recent, и трябва всеки път от там да си ги пускаш.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#28

naskox написа:Отиваш в най-дясното и търсиш Most Recent, и трябва всеки път от там да си ги пускаш.

Е то много дървено така Smile

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#29

Искаш решение, давам ти решение, не го правя аз тоя фейсбук.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#30

naskox написа:Искаш решение, давам ти решение, не го правя аз тоя фейсбук.

Да бе ясно, маи ще се връщам на по стара версия. Благодаря ти за бързия отговор

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#31

При мен на някоя от по-старите версий всеки път трябваше да избирам Most recent от скоро с последните версии си ми седи на Most recent без да го правя ръчно всеки път.
Цитирай
#32

Аз имах същият проблем със зареждането на някой снимки. Появяваше се сив прозорец със стрелка и колкото и да натискам на нея не зареждаше снимката. За това деинсталирах фейсбуклука и сега съм с 2.1 версията и нямам проблеми! Само дето най-горе ми изписва, че има нова версия и ако искам да ъпдейтна.

Huawei P40 Pro Black, Samsung Galaxy S8 Plus Arctic silver
Цитирай
#33

Всички можете да имате новия дизайн - ето стъпките.

1.Make sure you are not a Beta Facebook tester. If you are, simply leave the Google Group under Settings( https://groups.google.com/forum/#!forum/...ta-testers ).
2.Become an alpha tester by joining this Google Group ( https://groups.google.com/forum/#!forum/...ha-testers ).
3.Follow the link in the Google Group to download the alpha version of the app from Google Play. (If you are asked to “Become a tester” before you hit the Facebook landing page on Google Play, click “Become a Tester.”)
4.Push the application to whichever Android device you would like from Google Play.
5.Log into the Facebook application on your phone after it is installed.
6.You should now have the new flat Facebook UI.

Лично аз изтрих и кеша на фейсбук. Имайте предвид че това е "Алфа" версия и може да има крашове и бъгове, макар да съм нямал досега.

LG Nexus 4 - Stock 4.4.2
Цитирай
#34

Zdravko пусни 2-3 скрийншота да фо видим този дизайн Wink
Цитирай
#35

По-нагоре има скриншотове Smile
Цитирай
#36

За тази визия изобщо не трябва да си никакъв тестер ,днес на двама колеги (който изобщо си нямат никаква идея) им се ъпдейтнаха до нея ,на мен също само си дръпнах последната от 4пда.Явно ъпдейта до тази визия вече е масов.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#37

НЕ е масов, може вече да е поетапен, но преди версия девет, Фейсбук си избира на "лотария" хора. Както беше и с уеб дизайна, мой фр от нищото му се обнови преди 2 седмици, аз с кви ли групи не бях, алфа бета, гама...:Д, сега всички с 9 версия го имат.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#38

Колега не четеш какво ти пиша ,мой колега с S3 mini е с новата визия ,а версията му е 7****. Big Grin

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#39

Аз съм с нормалната версия и вчера пробно станах бета тестер, свалих новата визия и грам не ми допадна не издържах и час Big Grin съответно върнах старата..

S4 mini GT-I9195 4.4.2 Stock,Rooted Android
Цитирай
#40

Аз влязох във всички гурпи, трих приложението, пак го слагах и уж беше версия 9, но визията си беше същата. Накрая ми писна и излязох от групите и чак тогава ми се обнови. Confusedtupid: А версията е 8.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#41

Аз съм алфа тестер и съм с новия UI... Версията е 9 ако не се лъжа... За съжаление тази версия не плейва клипчета директно в приложението както бетата с която бях до преди няколко дена... И аз се присъединявам към искането за 4pda App...
Цитирай
#42

В момента версия 9.0.0.22 пуска, но явно е до файл на клипа.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#43

Ето ви последната версия на 4PDA ,трябва да имате регистрация във сайта/форума:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#44

Ъпдейтнах днес до 4.2.2 и дръпнах последната възможна версия от маркета...и хоп новата визия...допада ми в интерес на истината,само че не мога да намеря това за most recent историите Huh Търся го в най-дясното табче както е написал колегата по-горе :o

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай
#45

и мен тва с most recent ме дразни на новата версия ама.. дано го оправят да си има настройка
Цитирай
#46

Jang1r написа:Ъпдейтнах днес до 4.2.2 и дръпнах последната възможна версия от маркета...и хоп новата визия...допада ми в интерес на истината,само че не мога да намеря това за most recent историите Huh Търся го в най-дясното табче както е написал колегата по-горе :o
Натискаш най-дясното(трите чертички) и даваш надолу, намираш feeds и даваш на most recent. На мен ми стои постоянно на most recent.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#47

Не на всички го има, имам приятел дето дизайна му дойде преди повече от 3 седмици, не е в нито една група и няма most recent. Поредната тъпня на Фейсбук...тва пеиложение просто трябва да се почне отначало.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#48

naskox написа:Не на всички го има, имам приятел дето дизайна му дойде преди повече от 3 седмици, не е в нито една група и няма most recent. Поредната тъпня на Фейсбук...тва пеиложение просто трябва да се почне отначало.
А какви са тези групи, защото аз не съм в никоя, просто си го ъпдейтнах от 4PDA.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#49

Има бета и алфа група, аз съм в алфата, и има 1.1.1.0.х ъпдейт всеки ден. И в момента всички в алфата получават новия дизайн. Но преди различни хора получаваха новия дизайн, абе пълна каша е.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#50

venko1407 написа:
Jang1r написа:Ъпдейтнах днес до 4.2.2 и дръпнах последната възможна версия от маркета...и хоп новата визия...допада ми в интерес на истината,само че не мога да намеря това за most recent историите Huh Търся го в най-дясното табче както е написал колегата по-горе :o
Натискаш най-дясното(трите чертички) и даваш надолу, намираш feeds и даваш на most recent. На мен ми стои постоянно на most recent.
Няма такова нещо при мене Huh

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)