Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

въпрос за новата версия на facebook
#51

Jang1r написа:
venko1407 написа:
Jang1r написа:Ъпдейтнах днес до 4.2.2 и дръпнах последната възможна версия от маркета...и хоп новата визия...допада ми в интерес на истината,само че не мога да намеря това за most recent историите Huh Търся го в най-дясното табче както е написал колегата по-горе :o
Натискаш най-дясното(трите чертички) и даваш надолу, намираш feeds и даваш на most recent. На мен ми стои постоянно на most recent.
Няма такова нещо при мене Huh
[Изображение: 10154456_780856835266952_4277165544725726414_n.jpg]

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
Аксесоари
#52

venko1407 написа:
Jang1r написа:
venko1407 написа:Натискаш най-дясното(трите чертички) и даваш надолу, намираш feeds и даваш на most recent. На мен ми стои постоянно на most recent.
Няма такова нещо при мене Huh
[Изображение: 10154456_780856835266952_4277165544725726414_n.jpg]

Да но при всяко влизане трябва да го правиш

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#53

Както казах такова нещо при мен няма.. Rolleyes

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай
#54

Android Central: How to view the 'Most Recent' feed in the new Facebook app. http://google.com/newsstand/s/CBIw95XyrRo
Цитирай
#55

а от къде мога да си изтегля по старата версия че се обнови до версия 8 но не ми допада ако може някой да даде линк към предната версия мерси предварително

poco X4 pro 5G
Цитирай
#56

stefan87 написа:а от къде мога да си изтегля по старата версия че се обнови до версия 8 но не ми допада ако може някой да даде линк към предната версия мерси предварително
http://www.androiddrawer.com/11498/downl...p4gCeLTfzY

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#57

Здравейте, от известно време с тези обновявания на фейса спря да ми показва нотификации за рожденни дни, дори и по мейл-а вече не пристигат известия! В настройки ми е чекнато получаване на известия за рожденни дни, но известия няма!

Samsung A52s 
Цитирай
#58

Пробвай с изчиставане на даните и кеша на приложението или с по-стара версия.И при мен е така с известията за рождените дни.В една версия ги има,при друга ги няма.Но не му обръщам внимание и без това за мен фейса е най-бъгавото от най-използваните приложения Big Grin

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#59

Мерси, ще пробвам да видя какво ще стане. Да, наистина само проблеми с този фейс...

Samsung A52s 
Цитирай
#60

[Изображение: 2mozdxt.jpg]

Save Facebook Video Pro v1.2.0


Изисквания:
1.Android 3.0+
2.Приложението Facebookинсталирано на устройството ви!





Свали:


Прикачени файлове Миниатюри
               

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#61

Някой може ли да постне, линк към някоя по стара версия на facebook? Новата версия, прекалено бъгава стана. До сега търпях, но вече ми омръзна...

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#62

Имам питанка. С версия 32.0.0.23.15 съм и от няколко версии насам, при писане на статус няма опция да ми показва от къде пиша (като местоположение), освен ако не се check in. Говоря за онова до часа "от Plovdiv, Bulgaria" примерно.
Цитирай
#63

Здравейте,
Тази екстра беше много полезна, но последните седмица-две изобщо я няма дори в настройките - FB v35. 
Та да не би да са я премахнали?
Цитирай
#64

Има си я опцията. Даже сега е по default. Ако искаш да ползваш външен браузер, трябва да отвориш FB приложението>> app settings >> маркираш links open externally. Ако е маркирана опцията, тогава отваря с външен браузер.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#65

Както писах от около 2 седмици липсва в настройките.. От какво зависи активацията/наличието й?
С 4.4.4 КК съм.. Последната версия на PlayServices..
   
Цитирай
#66

При мен я има опцията. Опитай да деинсталираш и пак да инсталираш FB. Аз съм с последна версия на приложението от плей стор.

[Изображение: VdGSapQ.jpg]


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#67

Пробвах с изчистване на данните, след това пробвах и наново да я инсталирам от магазина и все си липсва опцията. Гледам, че и в коментарите има някакво оплакване по този въпрос, но няма решение.
Цитирай
#68

Хванах го къде е проблема, но не намирам логика.
Тъй като постоянно съм на мобилен нет (пълен обхват, висока скорост), не съм се заигравал да използвам WiFi.
Онзи ден минах за известно време на WiFi и фейса започна да отваря линковете с вградения си браузър, минах после пак на мобилен и отново ги пренасочва директно към Chrome, а опцията във фейс приложението изчезва. Филм.
Цитирай
#69

Мен и в двата случая ме пренасочва към Хром, а преди време ми зареждаше всичко с вградения браузър на фейса. Пък не съм променяла нито настройки, нито нищо.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#70

Няма 6-5, ето го филма с и без WiFi:

       

4.4.4 KitKat, Facebook v36 от магазина.
Цитирай
#71

Beta верся на faceboock на която част от приложението може да се мести на SD картата.
http://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/...-download/


Прикачени файлове
.png 2015-06-26-00-18-46.png Размер: 88.64 KB  Сваляния: 41

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)